Dacia Logan

Dacia Logan Araç Kiralama

Romanya’ya ait bir marka olan Dacia, 2004 yılında üretilmeye başlanıyor. Dacia’nın Logan modeli ise binek araç sınıfında yer alıyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte Dacia Logan aracında pek çok farklı yenilikler ile kullanıcıların konforu göz önünde bulunduruluyor. Dacia firması, 2 nesilden oluşan gelişim süreci içerisinde kullanıcıların daha uygun yollu araç kiralama imkanı bulunmasını amaçlıyor. Dacia Logan araçlarında bulunan sistemsel özellikler ve güvenlik donanımları gibi etkenlerden dolayı kiralık Dacia Logan fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. 5 kişilik aileler için ideal olan araçta konforlu bir yolculuk deneyimi sağlıyor.


Dacia Logan Genel Tanıtımı

Romanya’ya ait olan Dacia markası; Logan modelleri ile konforlu bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Dayanıklı bir yapısı bulunan Dacia Logan Euro NCAP çarpışma testinden başarıyla geçti. Dacia Logan yakıt türlerine göre benzin ve LPG olarak kullanım imkanı sunuyor. Bütçenize göre yakıt türü çeşitlerinden tercih ederek kendinize uygun modeli kiralayabilirsiniz. Bütün Logan modellerinde manuel vites tercih eden Dacia firması, araç kiralama için ideal modellerinden biri oluyor. Elektronik fren gücü ile kaza riskinizi minimum seviyeye indiriyor. Uygun Dacia Logan kiralama yapmak isteyen kişiler, araç kiralama firmalarının sunduğu fiyat tekliflerini inceleyebiliyor. Firmaların verdiği teklifleri inceleyerek bütçenize uygun hitap eden firmadan araç kiralama yapabilirsiniz.


Dacia Logan Donanım Paketi Özellikleri

Dacia Logan modelleri arasında; 1.2 Ambiance, 1.2 Ambiance LPG, 1.5 DCi Ambiance ve 1.5 DCi Blackline serileri bulunuyor. 

  • Dacia Logan aracının bütün serilerinde 75 beygir gücüne sahip. 
  • 5 ileri manuel vitesi ile kullanıcıların alışkın olduğu bir sistem ile kullanılmayı sağlıyor. 
  • Modellerine göre yakıt türleri değişkenlik gösteriyor. 
  • 1.2 Ambiance LPG serisinde yakıt türü olarak LPG kullanırken 1.2 Ambiance serisinde yakıt türü benzin kullanılıyor. 
  • Diğer serilerinden olan 1.5 DCi Ambiance ve 1.5 DCi Blackline, dizel yakıt türü kullanılıyor. 
  • Dacia Logan serilerinin geniş iç hacmi ile uzun yolculuklar için ideal araçlar arasında yer alıyor. 510 litre bagaj hacmi bulunuyor. 

Şehir dışından ya da ülke dışından gelecek kişiler için havalimanı Dacia Logan kiralama şirketlerinden araç kiralama hizmetinden faydalanabiliyor.