Dacia Sandero Stepway

Dacia Sandero Stepway Araç Kiralama

Günlük, haftalık, aylık, hatta yıllık araç kiralamak insanlara oldukça cazip geliyor. Gerek bakım masrafları gerek yaşanabilecek arızalar gerekse ödenmek zorunda olan vergi, sigorta ve kasko ücretleri de araç sahibi olmaktansa kiralamayı daha ekonomik hale getiriyor. Aracın yaşı, kilometresi, kasko durumu ve özellikle yakıt fiyatlarının da bu denli yükselmesinden sonra yakıt ekonomisi başlıca en büyük kriterler oluyor. Tüm bu kriterler ve daha niceleri göz önüne alındığında aklımıza gelen ilk araç modeli genelde Dacia Sandero Stepway oluyor. Gerek yerden yüksek olması gerekse iç hacminin genişliği nedeniyle kullanıcılar arasında oldukça tercih ediliyor. Kiralık Dacia Sandero Stepway fiyatları da diğer araçlara göre oldukça ucuza bulunabiliyor.

Dacia Sandero Stepway Araç Kiralama Avantajları

Emsallerine göre özellikle 1.5 turbo dizel motora sahip olanlar yakıt konusunda oldukça cimri. Hatta sınıfının en az yakıt tüketen arabası denilebiliyor. Otomatik vites seçeneğinin de olması cazibesini artırıyor. Ayrıca sürüş dinamikleri açısından da oldukça aktif ve kullanıcısını tatmin eden bir otomobil. Fabrika verilerine bakıldığında 0-100 hızlanması süresi göze fazla görünse de aracı kullanan biri kesinlikle bu sürenin altında hızlandığını düşünüyor. Bakım maliyetlerinin de oldukça düşük olması sebebiyle araç kiralama şirketleri, uygun Dacia Sandero Stepway kiralama avantajı sunuyor, bu da tüketiciye daha uygun fiyatlı araç kiralama imkanı sağlıyor.

Dacia Sandero Stepway Donanım Özellikleri

Hatchback cross görüntüsü sebebiyle oldukça şık ve şehir içi trafiğinde oldukça çevik hareketler sergileyebiliyor. Tüm bu özellikler de bu aracı kiralama şirketlerinin de araç kiralamak isteyen kişilerin de gözdesi haline getiriyor.

  • Sürekli değişken otomatik vites,
  • 999 cm3 silindir hacmi,
  • Yakıt tüketimi şehir içi 6 lt/100 km; şehir dışı 4,7 lt/100 km,
  • Maksimum 163 km/sn hız,
  • 410 bagaj dm3 hacmi ve
  • 50 lt yakıt deposu kapasitesi öne çıkan özellikleri arasında bulunuyor.

Havalimanı Dacia Sandero Stepway kiralama tatilcilerin ve iş seyahatine çıkanların oldukça tercih ettiği bir yöntem haline geliyor. Yukarıda saydığımız tüm özellikleri ve erişim imkanının kolaylığı nedeniyle Dacia Sandero Stepway sıklıkla tercih ediliyor.