Ford Ecosport

Ford Ecosport Araç Kiralama

Ülkemizin en çok sevilen ve kullanılan otomobil markalarından biri olan Ford, kamyondan otomobillere, pikaptan binek araçlara birçok farklı segmentte araç üretiyor. Tasarruflu ve güçlü bir sürüş deneyimi sunmayı amaç haline getiren Ford markası araçları seyahatlerinizde size oldukça yardımcı oluyor. Son zamanların sevilen modellerinden olan Ecosport ise hem sportif hem de şık görünümü ile sizler için seyahat deneyimini bir üst seviyeye çıkarır. Farklı renk ve modelleri ile Ecosport serisi, size hem güvenli hem de verimli bir seyahat imkanı sağlar. Ucuz Ford Ecosport kiralama imkanları ile bu aracın size sunacağı deneyimleri görebilirsiniz.


Ford Ecosport Elegance Genel Tanıtımı

Ford Ecosport’un sürücüler tarafından sevilen birçok farklı özelliği mevcut. 

  • Bunların ilki yokuş kalkış sırasında sağladığı destek sistemi. Bu özelliği zorlu yollarda daha kolay hareket edebilme kabiliyetini artırırken yokuş kalkışı sırasında aracın geri kaymasını engelliyor. 
  • Güvenilir ve daha kolay hareket kabiliyeti sağlayan bir diğer özellik ise geri görüş kamerası. Geri görüş kamerası ile hem park esnasında hem de geri manevralarda oldukça etkili hareket edebilirsiniz. 
  • Park konusunu daha da kolay hale getiren Ford Ecosport’ta bulunan park mesafe sensörlerini kullanarak otomobilin önündeki ve arkasındaki araçları kolayca görebilirsiniz. 

Kiralık Ford Ecosport fiyatları ise sunduğu özelliklere göre değişirken olup, her bütçeye de hitap etmeye başarıyor.


Ford Ecosport Donanım Paketi Özellikleri

Stil konusunda hassas olan sürücüler için iyi bir tasarım sunan Ecosport’ta bulunan LED ön farlar daha şık bir görünüm sağlıyor. Ayrıca gündüz aracın fark edilmesine, gece ise net görünmesine yardımcı oluyor. Elektronik Servo direksiyonu ile manevra kabiliyeti oldukça hassas olarak tasarlanmış Ecosport, sürüş deneyimini de daha iyi hale getiriyor. Bu sayede seyahat sırasında sürücünün daha az yorulmasına imkan tanıyor. Hız sınırlama özelliği sayesinde ise trafik kurallarına uygun seyahat etmenizi ve beklenmeyen cezalardan kaçınmanıza yardımcı oluyor. Siz de seyahatinizde şık ve güvenli bir araç istiyorsanız havalimanı Ford Ecosport kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.