Ford Focus

Ford Focus Araç Kiralama

Ford firması, ilk nesil Focus model aracını 1998 yılında Avrupa’da satışa sunarken Kuzey Amerika’da 1999 yılında satışına başlanıyor. Üretimine başlandığı günden itibaren ilk jenerasyon olarak bilinen C segment binek araç olan Ford Focus, günümüzde de sınıfının en çok tercih edilenleri arasında yer almaya devam ediyor. Yıllar boyu süregelen gelişimi ile birçok teknik ve donanımsal değişikliğe uğrayan bu model, artan motor hacmi ve kasa yapıları gibi birçok özellik ile birlikte teknolojiye ayak uydurmayı başarıyor. Kiralık Ford Focus fiyatları da modelin sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösterebiliyor.


Ford Focus Genel Tanıtımı

Amerika Birleşik Devletleri’ne ait markalardan biri olan Ford, Focus modelini ilk olarak Cenevre Otomobil Fuarı’nda müşterilerinin beğenisine sunuyor. Focus, etkileyici tasarımının yanı sıra konforlu sürüş kalitesi ve birinci sınıf yol tutuşu ile oldukça fazla tercih ediliyor. Ford Focus, ikinci nesil modellerinin üretimi esnasında yapılan darbe testlerinden tam not almayı başarıyor. Çeşitli teknolojik özellikler eklenerek yoluna devam eden model, 2011 yılında üstün güç ve yakıt verimliliği ile göz çarpıyor. Aynı zamanda aktif frenleme ve şeritte kalma yardımı ile sürücü güvenliğini de sağlayan özellikleri içinde barındırıyor. Konforlu sürüş ve çeşitli teknolojik sistemlere sahip olan en uygun Ford Focus kiralama işlemi yapmak isteyenler için karşılaştırma imkanı bulunuyor. Böylece size uygun olanı seçmenize olanak sağlıyor.


Ford Focus Donanım Paketi Özellikleri

Ford Focus modelleri; 1.5 EcoBlue Trend X AT, 1.5 Trend X olacak şekilde iki farklı donanım özelliğiyle sunuluyor. 

  • 1.5 EcoBlue Trend X serisinde ortalama motor gücü 120 beygir, Trend X AT serisinde ise motor hacmi 123 beygir olarak üretiliyor. 
  • Konforlu sürüş, geniş araç hacmi, büyük bagaj imkanı ve arazi koşullarına uyumlu olması gibi pek çok özelliği bulunması dolayısıyla müşteriler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. 
  • Yol tutuş özelliği yüksek olan bu modeller, keskin virajlı yollarda bile hem sürücünün hem de araçta bulunanların daha konforlu bir yolculuk geçirmelerine fırsat tanıyor.

 Seyahatiniz sırasında bu özelliklerden yararlanarak keyifli bir yolculuk geçirmek istiyorsanız havalimanındaki araç kiralama şirketlerinden Focus modelini kiralayabilirsiniz. Firmaların havalimanı Ford Focus kiralama imkanlarından faydalanabilmek için şube personelinden yardım alabilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun Ford Focus aracını karşılaştırma yaparak kiralayabilirsiniz.