Ford Kuga

Ford Kuga Araç Kiralama

Sevilen otomobil markalarının başında gelen Ford, sağladığı mekanik avantajları teknoloji ile birleştirerek Kuga’yı tasarlıyor. Sürücüye ve yolculara sağladığı birçok avantaj sayesinde yolculuklar daha kolay, güvenli ve rahat hale geliyor. Şık bir tasarıma da sahip olan bu SUV model araç, yolculuklarınız esnasında hem size geniş iç alan sağlıyor hem de tüm eşyalarınız için bagajda yer bulmanıza olanak tanıyor. Yolculuklarınızda bu aracın faydalarından yararlanmak isterseniz uygun Ford Kuga kiralama seçeneklerini değerlendirebilir ve bu hizmeti bütçenizi aşmadan da alabilirsiniz. Şık mat alüminyum veya siyah renkli tavan rayları, her şeye yetecek geniş alan, en riskli sürüşlerde yanınızda olan farklı teknolojik sistemler ile Kuga, yolculuk deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarıyor.


Ford Kuga Genel Tanıtımı

Ford Kuga, özenle tasarlanmış ve güvenlikli hale getirilmiş dış görünüşünün yanı sıra iç mekanı ile her zamanki alışılmışlığın üzerinde bir ferah alan sağlıyor. Esnek ve ayarlanabilir koltuklar kızaklı olduğu için ihtiyacınıza göre bagaj alanı veya diz mesafesi arttırılabiliyor. Uzun ve yorucu yolculuklar, Kuga’nın bu avantajı sayesinde daha kolay. Ayrıca otomatik başlat ve durdur özelliği sayesinde yolculuklar sırasında daha az yakıt tüketiminin de olmasına yardımcı oluyor. Şerit takip sistemi, otomatik park imkanı, kavşak asistanı, otomatik viraj farları, ergonomik olarak tasarlanmış gösterge paneli sayesinde sürücüler de yolculuk sırasında daha rahat bir sürüş deneyiminin keyfini çıkarabiliyor. Bu deneyim için Ford Kuga kiralama fiyatları ise aracın sunduğu teknolojiler ve rahatlıklar göz önüne alındığında farklılık gösteriyor.


Ford Kuga Donanım Paketi Özellikleri

Ford Kuga’nın teknolojik donanımı, yolculuğun daha kolay, eğlenceli ve konforlu olması için her şeye sahip. 

  • İlk olarak şeridinizde kalmanıza yardımcı olan şerit takip sistemi, sinyal vermeden şeridinizin dışına çıktığınızda sizi uyarıyor ve yola odaklanmanızı sağlıyor. 
  • Özellikle dar bölgelerde park etmekte zorlanan ve zaman kaybedenler için Kuga’nın sağladığı gelişmiş park asistanı, sizin için uygun bir park noktası belirliyor, tüm park etme işlemlerini sizin için otomatik olarak yapıyor. 
  • Aracın önündeki küçük panoramik kameralar, ekrana bölünmüş görüntüleri aktarıyor ve sizin yola daha fazla hakim olmanıza yardımcı oluyor. 
  • Özellikle kalabalık alanlarda geri manevra yapıldığı zamanlarda Kuga’nın bu özelliği çok işinize yarayabiliyor. 
  • Aynı şekilde geri manevrayı seçtiğinizde otomatik olarak devreye giren geri görüş kameraları da size engelleri haber veriyor ve manevrayı daha güvenli yapmanızı sağlıyor. 

Siz de bu teknolojiler ile donatılmış güvenilir ve konforlu araçta yolculuk yapmak isterseniz ofislerle iletişime geçebilir ya da havalimanı Ford Kuga kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.