Hyundai Accent

Hyundai Accent Araç Kiralama

Hyundai Accent, 1994 yılında ilk kez üretilerek Hyundai firmasının güncel modeli arasında bulunuyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte kasa tipi olarak farklı tasarımları kullanıcılar ile buluşturuyor. Güney Kore’ye ait bir marka olan Hyundai, yumurta kasa, milenyum kasa, Admire ve Era kasa modelleri ile kullanıcılara sunuluyor. Toplamda 4 nesil olarak üretilen Hyundai Accent modelleri dış tasarımı olduğu kadar iç tasarımında da fonksiyonel özelliklerini geliştiriyor. Genellikle yakıt türü olarak benzin ve dizel tercih eden Hyundai, yakıt cimrisi olarak adlandırılıyor. Kiralık Hyundai Accent fiyatları tasarlanan modele ve fonksiyonel özelliklere göre değişebiliyor. 


Hyundai Accent Genel Tanıtımı

Güney Kore’ye ait araba markalarından biri olan Hyundai, ilk üretildiği araba modelinden günümüze kadar geçen süre içinde birçok farklı yenilikler eklenmeye devam ediyor. Hyundai Accent, her yeni üretilen seride farklı kasa modelleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor. En beğenilen ve sıklıkla tercih edilen kasa modellerinden biri de sedan modelleri oluyor. 

  • Bagaj hacmi ve araç içi genişlik ile kullanıcılar için rahat bir yolculuk olanağı bulunuyor. 
  • Motor seçeneklerinde 1.3, 1.5 ve 1.6 hacimli seçenekleri ile kullanıcıların dilediği performanstaki aracı seçmelerinde yardımcı oluyor. 
  • Araç içi kliması ile sıcak havalarda içinizi serinletecek ve uzun yolculukları daha keyifli bir hale getiriyor. 

Araç kiralama şirketlerinden ucuz Hyundai Accent kiralama işlemi yapabilirsiniz ve bütçenize uygun fiyatlı modeli kiralayabilirsiniz.


Hyundai Accent Donanım Paketi Özellikleri

Hyundai Accent sedan kasa modeli ile en çok tercih edilen araçlar arasında yer alıyor. Hyundai Accent modellerinin; Admire, Active ve Comfort serileri bulunuyor. Yakıt türü olarak benzin tercih edilen araçlarda yakıttan tasarruf etmenizi sağlıyor. 5 ileri manuel standart bir vites türü bulunuyor. 86 HP beygir gücü ile araç kullanım anında istediğiniz performansa ulaşıyor. Şehir dışından veya yurt dışından gelecek kişiler havalimanlarında bulunan araç kiralama şirketlerine 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet alma imkanları bulunuyor. Havalimanı Hyundai Accent kiralama işlemleriniz için erken rezervasyon seçeneğini kullanarak uçaktan indiğinizde zamandan tasarruf ederek araç kiralama işlemini yapmanız mümkün oluyor.