Jeep Renegade

Jeep Renegade Araç Kiralama

Son yıllarda belirli nedenlerden dolayı oldukça popülerleşen araç kiralama hizmetlerinin kullanımı, çeşitli arabaları satış fiyatından çok daha düşük bütçelerle sunabiliyor. Bunu yaparken çeşitli araç modelleri ve bir takım farklı özellikleri baz alarak bunları, gün, ay ya da herhangi bir belirli süre içerisinde kullanım için değerlendirerek kullanıcılarına sunuyor.

Genellikle şehir içi kullanımlarda ve şehir dışı kullanımlarda kullanılmak üzere araba kiralama yapılsa dahi bazen ek özellikler ya da farklı donanımlara sahip araçlara ihtiyaç duyulabiliyor. Bu gibi durumlarda uygun Jeep Renegade kiralama fiyatları ve arabada bulunan donanım özellikleri sayesinde imdada yetişiyor.

Jeep Renegade Araç Kiralama Avantajları

Doğa tutkunları da bu arabayı şehir içi ofislerinden ya da havalimanı Jeep Renegade kiralama noktalarından istedikleri süre boyunca temin ederek rahat kamp yolculuklarından bir tanesini yapabiliyor. Zorlu yollardaki seyahatlerde de şehir içerisindeki pratikliği ve atikliği sergileyebiliyor. Araç üzerinde bulunan fabrika çıkışı olarak, monte edilmiş halde iki adet kızak bulunuyor. Bagaj hacminin yetersiz kaldığı durumlarda ya da arabanın içerisine sığmayacak büyüklükteki eşyaları tavan rayları ile taşıyabilmek mümkün olabiliyor. İstenildiğinde ise ek opsiyonlar sayesinde çeki demiri takılarak belirli boyutlardaki yüklerde çekilebiliyor.

Jeep Renegade Donanım Özellikleri

Jeep markasının sekiz yılı aşkın bir süredir üretmiş olduğu araç, aynı zamanda markanın hem şehir içi hem de şehir dışında gerek arazi de küçük boyutlu suv modellerinin ne kadar ileri gidebileceğini gösterebiliyor.

  • Kurşunsuz benzinle çalışan 1400 cc turbo motordan, 2400 cc hacmine sahip kaplan köpek balığı adı verilen benzinli motora kadar çok çeşitli bir yelpazede bulunabiliyor.
  • Bu yelpazeyi kuşkusuz 1600 cc ve 1800 cc hacmindeki torq motoru ile taçlandırıyor.
  • Bu motorun hem benzin hem de dizel yakıt ile çalışabilmesi bir yönden de kiralarken tercih sebebi olabiliyor.
  • Bir Amerikan markası olarak piyasaya çıkan araç, önden çekişli bir model olup, istenildiğinde hem önden çekiş hem de dört tekerlek çekiş sistemine sahip olarak kullanılabiliyor.

Ortaya çıkan bu şekildeki bir takım özellik ve donanım farklılığından dolayı kiralık Jeep Renegade fiyatları bütün bu beklentilere göre farklılık gösterebiliyor.