Kia Picanto

Kia Picanto Araç Kiralama

Kia Picanto, 2004 yılında üretimine başlanan mini otomobil olarak adlandırılıyor. Zaman içinde değişikliğe uğrayan otomobilin 2. nesil üretimine 2011 yılında başlanıyor. Kia Picanto, çok geniş bir araç olmadığı için özellikle park ederken sürücüye kolaylık sağlıyor. Dış tasarımıyla oldukça dikkat çeken bu model birçok kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği otomobiller arasında yer alıyor. Sahip olduğu teknolojik tasarımları ile  Kia Picanto birçok müşterinin tercih edebileceği bir model olarak sunuluyor. İçinde barındırdığı teknik ve donanımsal özelliklere göre Kia Picanto fiyatları da değişkenlik gösteriyor. Kiralık Kia Picanto fiyatları bilgisine ulaşmak için firmalardan destek alabilirsiniz.


Kia Picanto Genel Tanıtımı

Güney Kore’de üretilen Kia Picanto, birçok farklı özellik ile kullanıcı karşına çıkıyor. Her geçen gün yenilenen bu model farklı ihtiyaçlara hitap edecek şekilde geliştiriliyor. İç tasarımında yolcu ve sürücünün seyahatlerini daha konforlu hale getirecek bir takım özellikler bulunuyor. Bardak tutucusu sayesinde yolculuk esnasında içecek dökülmesi gibi durumların önüne geçilmiş oluyor. Geniş gösterge paneli ile sürücünün ekran takibi yapabilmesini kolaylaştırıyor. Geniş bagaj hacmi ile eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilmenizi sağlıyor. Dokunmatik ekranlı eğlence sistemi bulunan Kia Picanto ile yolculuğunuzu daha keyifli geçirmeniz amaçlanıyor. İhtiyacınıza göre ucuz Kia Picanto kiralama seçenekleriniz bulunuyor. 


Kia Picanto Donanım Paketi Özellikleri

Gelişen dünya ve değişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Kia Picanto modellerinde de bir dizi yenilik yapılıyor. 

  • 1.0 Cool AT, 1.0 Feel AT ve 1.0 Live AT serileri bulunan Kia Picanto otomatik vites olarak üretiliyor. 
  • Sıralanan üç modelde de yakıt türü olarak benzin kullanılıyor. 
  • Motor gücü 67 HP olan Kia Picanto serileri güvenli sürüş imkanı sunuyor. Kia Picanto modelinin farklı renk seçenekleri ve donanım paketleri bulunuyor.  
  • Otomatik vites sayesinde sürücünün yorulmadan uzun yolculuklar yapabilmesine imkan tanıyor. 
  • Yaz mevsiminde yapılan yolculuklarda araç içinde bulunan klima sayesinde sıcaktan korunmak mümkün oluyor. 

Yurt dışından ya da şehir dışından gelenler içinde Kia Picanto kiralama imkanı bulunuyor. Bu durumda havalimanı Kia Picanto kiralama firmaları kullanıcıya uygun seçenekler sunuyor. Size uygun olan kampanyayı seçerek havalimanında bulunan aracınız ile keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz.