Kia Rio

Kia Rio Araç Kiralama

Kia Rio, Kia’nın 2001 yılından beri ürettiği B segment bir model olarak karşınıza çıkıyor. Dördüncü jenerasyonu ile kullanıcılarını buluşturan Kia Rio; dikkat çekici yeni tasarımı, gelişmiş güvenlik teknolojileri, yeni bağlantı özellikleri ve pratik kullanımı ile öne çıkan bir otomobil sunuyor. Yeni nesil modellerinde daha zevkli sürüş tecrübesi ve daha çekici tasarımı ile ön plana çıkıyor. Kia Rio, kullanıcısının geniş yelpazede ihtiyaç ve isteklerini gidermek üzere tasarlanıyor. Kiralık Kia Rio fiyatları aracın modeli, motor hacmi ve vites tipi gibi pek çok özelliğe göre değişkenlik gösteriyor.


Kia Rio Genel Tanıtımı

Güney Kore markası olan Kia, Rio modelinde geliştirilmiş iç ve dış tasarımı sayesinde dikkat çekiyor. Kia Rio genel görüntüsünü yumuşak yüzey ve düz çizgiler ile tamamlıyor. Modelin ön kısmında kaplan burnu adı verilen ızgara kullanılıyor. Parlak siyah renkli ızgara yeni tasarlanmış olan çift fonksiyona sahip farlara entegre ediliyor. Aynı zamanda bu farlara gün ışığı ile çalışabilen LED özelliği ekleniyor. Dış tasarımında olduğu gibi iç dizaynı için de kullanılan düz çizgiler ile araca daha geniş bir hava katılıyor. Gösterge paneli ile de göze çarpan Kia Rio yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranı ile yolculuğunuzu daha eğlenceli hale getirmenizi sağlıyor. Birçok özelliği ile bu model her dönem tercih edilen araçlar arasında bulunuyor. Firmalar ile iletişime geçerek uygun Kia Rio kiralama seçeneklerini inceleyebilirsiniz.


Kia Rio Donanım Paketi Özellikleri

Gelişen teknoloji sayesinde Kia Rio model araçların donanım paketlerinde de değişiklikler oluyor. Bu serilerin bazıları Kia Rio 1.2 Cool, Kia Rio 1.4 Cool AT, Kia Rio Elegance AT ve Kia Rio 1.4 Prestige AT olarak listeleniyor. 

  • Sıralanan bu serilerin hepsi benzinli olarak üretiliyor. 
  • Kia Rio 1.2 Cool serisi 84 HP motor gücünde ve 5 ileri düz vitese sahipken diğer seriler ise 100 HP motor gücünde ve 6 ileri otomatik vites olarak ayrılıyor. 
  • Sahip olduğu teknolojik özellikleri ile konforlu seyahat etmenizi sağlıyor. 

Ülke dışından ya da şehir dışından gelenler için firmalardan bilgi alarak havalimanı Kia Rio kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.