Mercedes Benz C 180

Mercedes Benz C 180 Araç Kiralama

Alman otomobil üreticisi olan Mercedes, 1993 yılından günümüze kadar C sınıfı araçlar üretmeye devam ediyor. Şık ve zarif tasarımının yanı sıra dayanıklı araçlar arasında bulunuyor. Teknolojinin gelişmesinden faydalanan Mercedes firması Benz C 180 modeli ile iç konsol genişliği, dokunmatik ekran gibi özellikleri ile modern bir görünüm kazanıyor. Mercedes Benz C 180 modelleri sedan araç sınıfında yer alıyor. Genellikle geniş ailelerin sıklıkla tercih ettiği araç sınıfında bulunuyor. Dokunmatik ön konsolu ile en çok kiralanan araçlar arasında yer alıyor. Kiralık Mercedes Benz C 180 fiyatları sahip olduğu modele ve içerisinde yer alan fonksiyonel özelliklere göre değişkenlik gösterebiliyor.


Mercedes Benz C 180 Genel Tanıtımı

Almanya üretimi olan Mercedes markası, farklı tasarımları ile dikkat çeken araçlar arasında bulunuyor. 

  • Sportif bir tasarımına sahip olan Mercedes Benz C 180 modelleri lüks ve modern iç tasarımı ile konforlu bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlıyor. 
  • Orta konsol kısmında yer alan 11,9 inç büyüklüğündeki dokunmatik ekranı ile lüks bir tarzı temsil ediyor. 
  • Tasarımında yer alan dinamik orantıları ve azaltılmış çizgileri ile sportif bir görüntü sağlıyor. 
  • Digital Light özelliği ile trafik koşuluna ve çevrenin aydınlığına göre otomatik olarak uyarlanıyor. 
  • Geniş iç tasarımı ile geniş aileler için tercih edilen araçların arasında bulunuyor.

Sevdiklerinizle çıkmak istediğiniz uzun seyahatler için uygun Mercedes Benz C 180 kiralama işlemleri için araç kiralama şirketlerin sunduğu fiyatları karşılaştırma yapabilirsiniz.


Mercedes Benz C 180 Donanım Paketi Özellikleri

Mercedes Benz C 180 modelleri; 1.6 Comfort, 1.6 Avantgarde, 1.6 Exclusive ve 1.6 Fascination serileri bulunuyor. 5 kişilik kapasite bulunan modellerde yakıt türü olarak benzin kullanılıyor. 1.6 Comfort serisinde 9 ileri otomatik vites bulunurken diğer serilerinde 7 ileri otomatik vites bulunuyor. 400 litre bagaj hacmi ile şehirler arası yolculuklarınızda konforlu bir seyahat imkanı sunuyor. Şehir dışından gelecek olan kişiler havalimanı Mercedes Benz C 180 kiralama olanaklarından faydalanmak için araç kiralama şirketleri ile irtibata geçebilir. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmeti bulunan şubelerde erken rezervasyon imkanı ile zaman kaybetmeden araç kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.