Peugeot 5008

Peugeot 5008 Araç Kiralama

Araç kiralama şubelerinden kiralayabileceğiniz Peugeot 5008 model araç geniş donanımlı özellikleri ile karşınıza çıkıyor ve donanımı sayesinde eşsiz bir sürüş keyfi yaşamanızı sağlıyor. Kolay kullanımı ve teknolojik sistemlerle donatılmış olması aracın kiralanma oranını da oldukça etkileyen özellikleri arasında yer alıyor. Günlük kullanım için son derece avantajlı bir araç modelidir. Jeep model olarak bu araç özellikle zorlu arazi koşulların üstün bir performans ile çalışıyor. 4x2 çekiş gücüne sahip. Bu sayede engebeli yollarda herhangi bir sorun yaşatmadan kullanım sağlıyor. Sadece otoban veya şehir içinde değil çekiş gücünden dolayı arazi aracı olarak da kiralayabiliyorsunuz.

Peugeot 5008 Araç Kiralama Avantajları

Pek çok avantajlı özelliğe sahip olan bu araç hemen hemen pek çok araç kiralama firmasında bulunuyor. Özellikle geniş bir kişi kapasitesine ve bagaj hacmine sahip olması havalimanlarındaki araç kiralama noktalarında dikkati çeker. Kalabalık aileler, yabancı turistler veya fazla eşyası bulunan kişiler havalimanlarında bu aracı tercih edebilmekteler. Havalimanı Peugeot 5008 kiralama işlemleri de araç kiralama noktalarından kolaylıkla yapılabiliyor. Aracın, pek çok avantajlı özelliğinin bulunması birçok kişi tarafından da kiralanmasına neden oluyor. Araç kiralama noktaları bu aracın kiralama fiyatını belirlerken genel özelliklerini göz önünde bulundurarak bu işlemi gerçekleştiriyor. Aracın tasarruflu yakıt tüketimine sahip olması da sıklıkla tercih edilme nedenlerinden biri olarak gösteriliyor.

Peugeot 5008 Araç Donanım Özellikleri

Peugeot 5008 araç özellikleri açısından incelendiğinde pek çok farklı detaylar görebilirsiniz. Aracın genel özelliklerine bakılacak olunursa şu detaylar göze çarpıyor;

  • Otomatik vitese sahip.
  • Dizel yakıt kullanmakta.
  • 7 kişilik kapasiteye sahip.
  • Oldukça geniş bir bagaj hacmi bulunmakta.
  • 8 ileri vitesi bulunuyor.
  • 130 beygir gücünde.
  • Maksimum hız 190 km/s
  • Şehir içinde 100 kilometrede ortalama 4.3 lt, şehir dışında 100 kilometre de 3.8 litre yakıta ihtiyaç duyuyor.
  • 4x2 silindir gücü ve 1499 cc hacmi bulunur.

Kiralık Peugeot 5008 fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösteriyor. Sıklıkla talep edilmesi fiyatları da etkileyen bir durum oluyor. Uygun Peugeot 5008 kiralama işlemi için obilet.com’da inceleme yapabilir ve ona göre kiralama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.