Renault Captur

Renault Captur Araç Kiralama

Güvenilirliği ve tasarımları ile oldukça sevilen Fransız markası Renault’un iyi SUV araçlarından biri olan Captur, size seyahatiniz sırasında atletik bir tarz sunuyor. Tasarımı oldukça etkileyici olan Renault Captur, arazi gezileri de dahil birçok alanda sürücülerin ilk tercihlerinden biri. Hem çekme kapasitesi hem de kamyonet özelliğine sahip bu yolcu taşıma aracı ile asfalt harici yollarda da kolayca hareket edebilir ve kendinizi bu yolculuk sırasında güvende hissedebilirsiniz. Farklı donanım ve aksesuar seçenekleri ile ise size farklı tercihler yapma ve farklı deneyimler yaşama imkanı sağlayan Renault Captur ile seyahatiniz boyunca kendinizi rahat hissedersiniz. Ayrıca uygun Renault Captur kiralama hizmetleri ile ise seyahat sırasında bütçenizi de koruyabilirsiniz.


Renault Captur Genel Tanıtımı

Modern ve inovatif sürüş destek sistemleri ile ön plana çıkan Renault Captur SUV araç modelleri, sürücünün de rahatlığı düşünülerek dizayn ediliyor. 

  • Bu noktada Renault Captur; Icon, Touch ve R.S. Line modelleri ile yüksek verimli yolculuğunuz sırasında size farklı stiller sunuyor. 
  • 2 farklı tavan ve yan ayna rengi seçeneklerinden birini seçerek kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. 
  • Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ve yolcuların rahatlığı ve güvenliği ön planda tutularak tasarlanmış iç ve dış aksamları ise oldukça etkileyici. 
  • 3 farklı sürüş modu ve 8 farklı aydınlatma seçeneği sunan Captur modelleri arasından sizin için uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. 

Kiralık Renault Captur fiyatları ise bu özelliklere bağlı olarak değişirken sürüş güvenliği, şık görünümü, konforlu yapısı ve teknolojik sistemleri düşünüldüğünde oldukça bütçe dostu seçeneklere sahip.


Renault Captur Donanım Paketi Özellikleri

Tavan camı tasarımı, aydınlatma sistemleri ve iç yapısı açısından farklı donanımsal özellikler sunan Captur modelleri, arka park sensöründen asimetrik katlanır kızaklı arka koltuklara, eller serbest Renault Card sisteminden geri görüş kamerasına kadar birçok farklı donanımsal özelliklerine sahip. Bunların yanı sıra kablosuz telefon şarjı, güçlü ve kaliteli ses sistemi, konforlu araç koltukları ile de sürücülerin yanında. Captur’un geniş bagaj alanı ise uzun süreli seyahatlerinizde sizlere büyük kolaylıklar sağlıyor. İsterseniz havalimanı Renault Captur kiralama hizmetlerinden isterseniz de ofislerin sunduğu kiralama hizmetlerinden faydalanarak seyahatinizi daha güvenli ve eğlenceli hale getirebilirsiniz.