Renault Clio Sport Tourer

Renault Clio Sport Tourer Araç Kiralama

Renault, Clio Sport Tourer modeli üretimine 2013 yılında başlıyor. Tampon ve farlarında yapılan iyileştirme ile dikkat çeken model daha sportif bir görünüme kavuşuyor. Şişkin çamurlukları ve 17 inçlik jantları bulunan Renault Clio Sport Tourer modeli kendinden efektli stop grubu ile öne çıkıyor. Sportif görünümü ve geniş tasarımı ile Renault Clio Sport Tourer kullanıcıların tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Teknoloji ile birlikte teknik ve donanımsal değişimlerle kendini yenileyen modelin fiyat yelpazesi geniş tutuluyor. Kiralık Renault Clio Sport Tourer fiyatları modelin sahip olduğu motor hacmi, vites tipi gibi özelliklere göre farklılık gösteriyor. 


Renault Clio Sport Tourer Genel Tanıtımı

Fransız markası olan Renault, uzun yıllardan beri birçok modelde otomobil üretmeye devam ediyor. Çarpıcı dış tasarımı bulunan Renault Clio Sport Tourer iç dizaynda da farklı tasarımlar ile karşınıza çıkıyor. Iç mekanda bulunan hava kanalları sayesinde ferahlık hissine ulaşmanız amaçlanıyor. Multimedya sistemi orta konsolun merkezine yerleştirilerek kullanım kolaylığı sağlanıyor. Renault Clio Sport Tourer yüksek ses çıkış kapasitesi sayesinde eğlenceli bir yolculuk sunuyor. Otomatik ve manuel vites seçenekleri ile üretilen Renault Clio Sport Tourer modelleri kullanıcının bütçesine göre değişkenlik gösteriyor. Uygun Renault Clio Sport Tourer kiralama fırsatlarını firmaların ofislerine giderek öğrenebilirsiniz.


Renault Clio Sport Tourer Donanım Paketi Özellikleri

Renault Clio Sport Tourer modelinin Joy, Icon ve Touch serileri bulunuyor. 

  • Renault Clio Sport Tourer 0.9 Joy serisi 5 ileri düz vites ve benzinli olarak üretiliyor. Bu serinin motor gücü 90 HP olarak tasarlanıyor. 
  • Renault Clio Sport Tourer 1.5 DCİ Touch EDC serisi ise 6 ileri otomatik vites, dizel ve 90 HP motor gücüne sahip olacak şekilde üretiliyor. 
  • Renault Clio Sport Tourer katlanabilir arka koltukları sayesinde konforlu bir yolculuk sunuyor. 
  • EDC adı verilen çift kavramalı vites kutusu sayesinde 75 HP olan motor gücü 90 HP olarak değiştirilebiliyor. 
  • EDC vites kutusunun sarsıntı önleyen vites geçişleri ve hızlı tepkileri ile konfor seviyesi yükseltiliyor. 

Yurt dışından ya da şehir dışından gelip seyahat etmek istiyorsanız, firmaların havalimanı Renault Clio Sport Tourer kiralama koşullarını inceleyebilirsiniz.