Renault Fluence

Renault Fluence Araç Kiralama

Sevilen ve ülkemizde oldukça fazla talep gören Fransız araba markası Renault’un en sevilen modellerinden biri olan Fluence serisi, araç kiralamada rahatlığın yanında şıklığı da isteyenlerin önde gelen tercihlerinden biri. Tasarımı nedeniyle şık davet toplantılar için tercih edilen bir model olan Fluence, aynı zamanda geniş iç hacmi nedeniyle geniş ailelerin de ilk tercihlerinden biri. Bir iş gezisi veya tatil seyahatlerinizde ailenizle ve iş arkadaşlarınızla hem rahat hem de şık bir şekilde Fluence modelleri sizin yanınızda oluyor. Ayrıca düşük akaryakıt kullanım avantajı, seyahat boyunca bütçenizi korumanızı da sağlıyor. Uygun Renault Fluence kiralama seçenekleri ile konforlu bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz.


Renault Fluence Genel Tanıtımı

Güvenli ve kolay sürüş imkanı sağlayan Renault’un Fluence modeli daha az tecrübeli sürücüler için büyük kolaylıklar sunuyor. Geniş iç hacmi sürücünün ve yolcuların rahat bir ortamda seyahat etmesi için oldukça verimli. Ayrıca uzun tatillerde kolaylık sağlayan büyük bagaj hacmi yaklaşık 530 litre ve büyük bir ailenin kullanımına uygun. Tatillerin yanında iş toplantılarında daha profesyonel bir görünüm sergilemek isteyenler için de model olarak tercih edilen Fluence sizi de hem iş hem de gezi seyahatlerinizde memnun ediyor. Kiralık Renault Fluence fiyatları ise araçta bulunan özelliklere bağlı olarak değişebiliyor. 


Renault Fluence Donanım Paketi Özellikleri

110 HP beygir gücü ve 1461 cc silindir hacmi ile sürüş açısından hız sağlayan Fluence, yol tutuşu açısından da birçok sürücünün tercih ettiği bir model. 

  • Araç içi kliması kolay bir şekilde sıcaklık ayarı sağlıyor ve yaz kış hava sıcaklığından etkilenmeden seyahat imkanı sunuyor. 
  • 0’dan 100 km’ye hızlanma süresi 11 saniye ve bu nedenle hızlı kullanım için de uygun. 
  • Ayrıca direksiyon tasarımı, koltukların ergonomikliği de hem sürücünün daha iyi yol tutuşuna sahip olmasını hem de yolcuların daha rahat yolculuk yapmasını sağlıyor. 

Araç kiralama ofisleri ile iletişime geçerek Fluence konforunu deneyimleyebilirsiniz. Eğer şehir dışından gelecekseniz havalimanı Renault Fluence kiralama seçeneklerinden faydalanarak yolculuğunuzda konforun tadını çıkarabilirsiniz.