Renault Kadjar

Renault Kadjar Araç Kiralama

Renault Kadjar iddialı tasarımı ve sahip olduğu teknoloji ile dikkatleri üzerinde topluyor. Konforlu seyahat etmeyi seven kişiler için ideal bir tasarıma sahip. Tavan yüksekliği ve koltuklar arası mesafe uzun yolculuklar sırasında büyük ölçüde konfor sağlıyor. Seyahat planı yapan kişiler uygun Renault Kadjar kiralama seçeneğini tercih edebilir. Sevdiklerinizle keyifli seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.

Renault Kadjar Araç Özellikleri

Araç kiralama aşamasında kişiler büyük ölçüde yakıt tasarrufuna odaklanıyor. Şehirlerarası seyahatlerde yakıt tasarrufu kadar önemli olan bir diğer nokta araç içi konforudur. Renault Kadjar konfor ve yakıt tasarrufunu bir arada kullanıcılara sunuyor. Koltuk tasarımı sayesinde rahat bir yolculuk sizi bekliyor. 7 inç boyutundaki multimedya ekranı dokunmatik özelliğe sahip. Telefon ile kolayca bağlantı kurulması kişilere ergonomik bir kullanım imkanı tanıyor.

İleri sürüş destek sistemleri arasında bulunan;

  • Otomatik far sistemi,
  • Kör nokta uyarı sistemi,
  • Şerit takip sistemi,
  • Acil fren destek sistemi

ile güvenli sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz. Sahip olduğu ileri sürüş destekleri sürüş esnasında sürücüyü uyararak olası kazaların önüne geçilmesini sağlıyor. Çift bölgeli otomatik klima ortam sıcaklığının kolaylıkla istenilen seviyede ayarlanmasını sağlıyor. Kiralık Renault Kadjar fiyatları herkesin bu güvenli sürüş deneyimini yaşayabileceği oranlarda belirleniyor.

Renault Kadjar Araç Kiralama Avantajları

Yolculuk sırasında aracın depolama alanı büyük önem taşıyor. Renault Kadjar’ın 472 lt olan bagaj boyu arka koltuklar yatırıldığında 1478 lt’ye ulaşıyor. Led far tasarımı dikkatleri üzerine çekerken güvenli sürüş için de oldukça önem taşıyor. Park sensörü ve kör nokta uyarı sistemleri ile bilinmeyen bölgelerde dahi park yapmak artık çok kolay. Hız sınırlayıcısı bulunan Renault Kadjar sürücülerin daha az yorulmasını sağlıyor.

Sürücü koltuğu ayarı sayesinde farklı boy uzunluğuna sahip kişiler tarafından konforlu bir şekilde kullanılıyor. Aynı zamanda yükseklik ve derinlik ayarı bulunan direksiyonda rahat bir sürüş imkanı tanıyor. Şehir içerisinde ve şehirlerarası yolda konforlu ve güvenli sürüş için Renault Kadjar tercih edebilirsiniz. Hava yolu seyahatlerinin ardından havalimanı Renault Kadjar kiralama seçeneği ile keyifli seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.