Seat İbiza

Seat Ibiza Araç Kiralama

İspanyol bir firma olan Seat, 1984 yılında modellerinin üretimine başlanıyor. Firmanın ilk çıkardığı araba modeli olan Seat Ibiza, ismini İspanya’nın adası olan Ibiza’dan alıyor. İkinci nesilden itibaren Alman Volkswagen grubunun bir parçası haline gelen Seat, yeni piyasaya sunduğu araçları gelişmiş teknoloji ile üretmeye devam ediyor. 3 ve 5 kapılı olarak tasarlanan Seat Ibiza, kullanıcıların tercihlerine uygun olarak araçlar üretiyor. 5 kişilik standart kişi sayısı bulunan araçlarda kullanıcıların isteğine göre 3 ya da 5 kapı tercih edilebiliyor. Kiralık Seat Ibiza fiyatları fonksiyonel ve tasarımsal özelliklere göre değişkenlik gösteriyor.


Seat Ibiza Genel Tanıtımı

Seat, 2008 yılında 4. nesil olarak üretmeye başladığı Ibiza modeli ile öne çıkıyor. 

  • Ibıza modeli, aydınlatmalı havalandırma ızgaraları ile estetik bir görünüm kazanıyor. 
  • Daha keskin bir hatta sahip olan Seat Ibiza full LED mercekli farları ile gece görüşünü kolaylaştırıyor. 
  • Son teknoloji ile tasarlanmış ön konsolunda; dijital gösterge paneli, 9.2 inç multimedya sistemi gibi özellikleri ile kullanım anında konforlu bir sürüş deneyimi yaşatıyor. 
  • Geniş iç tasarımı ile uzun yolculuklar için tercih edilen bir model. 

Siz de çıkacağınız uzun seyahatler için uygun Seat Ibiza kiralama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.


Seat Ibiza Donanım Paketi Özellikleri

Seat Ibiza modellerinin; 1.0 Evo Style ve 1.0 Style DSG serileri bulunuyor. Yakıt türü olarak her iki seride de benzin tercih eden firma, ekonomik kullanım fırsatı sunuyor. 1.0 Evo Style serisi 80 beygir gücüne ve 1.0 Style DSG 110 beygir gücüne sahip. Kliması ile özellikle sıcak havalarda keyifli yolculuk geçirmenizi sağlıyor. 1.0 Evo Style serisinde 5 ileri manuel vites kullanılırken 1.0 Style DSG serisinde 7 ileri otomatik vites kullanılıyor. Uzun yolculuklarınızda otomatik vites araç modelini tercih etmeniz daha az yorulmanızı sağlıyor. Şehir dışından gelecek olan kişiler için havalimanlarında bulunan araç kiralama şirketleri 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam ediyor. Havalimanı Seat Ibiza kiralama imkanlarından faydalanarak araç kiralamak isteyen kişiler erken rezervasyon ile zamandan tasarruf ediyor.