Skoda Kodiaq

Skoda Kodiaq Araç Kiralama

Teknoloji ve konforun birleştiği Skoda Kodiaq ile keyifli yolculuk geçirebilirsiniz. Aracın iç tasarımı kendinizi özel ve eşsiz hissetmenizi sağlarken dış tasarımı ise güvende hissetmenizi sağlıyor. Sahip olduğu teknoloji sayesinde sürücünün yolculuk sırasında işlerini büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Bilinmeyen güzergahlarda yolculuk yapmak sürücüye kendini güvensiz hissettirebiliyor. Uygun skoda kodiaq kiralama tercihi ile tüm yollarda kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Skoda Kodiaq Donanım Paketi Özellikleri

  • Skoda Kodiaq 10,25 inç gösterge paneliyle sürüş verileri, ses, telefon, destek sistemleri gibi birçok araç özelliğini rahatlıkla takip etme olanağı tanıyor.
  • Araç tercihinde güvenlik her zaman önemli oluyor. Geri manevra uyarı sistemi, şerit takibi, sürücü yorgunluk tespiti ve geri görüş kamerası sayesinde sürücünün maksimum güvenliği sağlanıyor.
  • Geri manevra uyarı sistemi araca arkadan yaklaşan farklı bir aracı tespit ettiğinde sesli uyarı veriyor.

Şerit takip sistemi şeridinizde olmamanız halinde sizi hafif direksiyon işareti ile uyarıyor. Uzun yolculuklarda mükemmel güvenlik sağlayan sürücü yorgunluk tespiti direksiyon yardımıyla sürücünün hareketlerini takip ediyor ve herhangi bir olumsuzlukta sürücüyü sesli bir şekilde uyarıyor. Geri görüş kamerası geri vitesin kullanılması halinde eğlence ekranında aktif hale gelerek rahatlıkla park ya da manevra yapmanızı sağlıyor. Kiralık Skoda Kodiaq fiyatları ile güvenli bir sürüş deneyimi rahatlıkla yaşayabilirsiniz.

Skoda Kodiaq Araç Kiralama Avantajları

Skoda Kodiaq tüm zemin koşullarına uygun sürüş modu bulunuyor. Off-Road modu ile engebeli arazilerde güvenli ve rahat bir sürüş gerçekleştirebilirsiniz. Adaptif hız sabitleme sistemi ile istediğiniz hızda otomatik fren ya da hız yapabilirsiniz. Bu özellik uzun sürüşlerde sürücüye daha az yorulma sağlıyor. Otomatik park özelliği sayesinde kısa süre içerisinde kolayca park yapabilirsiniz. Park özelliği aktifleştirildiğinde araç kendine uygun bir park alanına kendini otomatik olarak park ediyor.

Yüksek performansın yanında düşük yakıt tüketimi sunan Skoda Kodiaq ile ekonomik bir seyahat yapabilirsiniz. Geniş diz mesafesi ve yüksek tavanı bulunan araç kalabalık ailelerin rahatlıkla seyahat edebileceği konfora sahip. 835 lt bagaj hacmi ile rahat bir depolama imkanı sunuyor. Hava yolunu kullanarak seyahat eden kişiler havalimanı Skoda Kodiaq kiralama seçeneğini tercih edebilir.