Skoda Octavia

Skoda Octavia Araç Kiralama

Skoda Octavia 1996 yılında üretilmeye başlanıyor. Skoda’nın birçok modelinde olduğu gibi bu modelinde de güvenliğe önem veriliyor. Çeşitli güvenlik testlerinin yanı sıra NCAP adı verilen özel testlerden de tam not almasına dikkat ediliyor. Skoda Octavia, kullanıcısına geniş yaşam alanları sunması, üstün performansı ve konforlu sürüş imkanıyla hem günlük hem uzun seyahatlerinizde size eşlik ediyor. Skoda Octavia, sunduğu birçok güvenlik asistanı, bağlantı servisi ve akıllı çözümleri ile yolculuklarınızı keyifle hale getiriyor. Aile seyahatleri veya iş yaşantısı için çıkılacak uzun yol deneyimlerinde kullanabileceğiniz kiralık Skoda Octavia fiyatları hakkında bilgi almak için ofisleri ziyaret edebilirsiniz.


Skoda Octavia Genel Tanıtımı

Skoda firması Çek Cumhuriyeti’ne ait bir otomobil üreticisi olarak karşınıza çıkıyor. Skoda markası araçların her modelinde olduğu gibi Octavia modelinde de sürücünün ve yolcunun güvenliğine önem veriliyor. Kaza, kayma gibi tehlikeli durumlarda ortaya çıkabilecek tehdit unsurlarını en aza indirmek için çeşitli önlemler alınıyor. Ayrıca araç içinde eğlenceli vakit geçirmek adına birçok donanım özelliği barındırıyor. Skoda Octavia’yı diğerlerinden ayıran bir özellik de keskin hatlara sahip olma özelliği taşıyan ön farlar olarak karşınıza çıkıyor. Octavia’da bulunan iki sıralı led teknolojisi kısa huzme açıkken de kullanılabilme özelliği taşıyor. Hem üstün güvenlikli hem eğlenceli iç tasarımlı özellikleri ile öne çıkan uygun Skoda Octavia kiralama işlemleriniz için firmaların seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.


Skoda Octavia Donanım Paketi Özellikleri

Skoda Octavia modelleri Skoda Octavia 1.0 Elite DSG, Skoda Octavia 1.0 Premium DSG, Skoda Octavia 1.5 Elite DSG ve Skoda Octavia 1.5 Premium DSG olarak sınıflandırılıyor. 

  • Skoda Octavia 1.0 Premium DSG modelinde motor gücü 110 beygir iken Skoda Octavia 1.5 Premium DSG modellerinde 150 beygir olarak birbirinden ayrılıyor. 
  • Bu iki modelde de 7 ileri otomatik vites tipi kullanılıyor. 
  • Bu model araçlarda vites değişikliği yapılırken tamamen elektrik desteği kullanılarak yeni bir teknoloji ile buluşmanızı sağlıyor. 

Dilerseniz havalimanı Skoda Octavia kiralama imkanınızı kullanarak seyahatinizi bu modelde deneyimleyebilirsiniz. Kısa ve uzun süreli kiralama fırsatları hakkında ofislerden yardım alıp keyifli bir yolculuğa başlayabilirsiniz.