Skoda Scala Hb

Skoda Scala HB Araç Kiralama

En eski otomobil üreticilerinden biri olan Skoda, modelleri ile her dönem rağbet görüyor. Markanın en sevilen ve ailelerin kullanımı için de ideal olan Scala modeli, hem teknolojik hem de mekanik açıdan güvenilir ve konforlu. Yakıt tüketimi de oldukça düşük olduğu için ucuz Skoda Scala HB kiralama seçenekleri ile yolculuğunuz sırasında bütçenizi aşmadan iyi bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. Modern, sportif ve dinamik bir yapıya sahip olmasının yanında hem şehir içi hem de şehir dışı aktiviteleriniz için sizlere konfor sağlıyor. Yüksek bagaj kapasitesi ve bagajda eşya sabitleme aksesuarları ile ister kampa ister tatile gidin; size ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunuyor.  


Skoda Scala HB Genel Tanıtımı

467 litrelik bagaj hacmi sayesinde tüm seyahatler için sizlere yeterince alan sağlayan bu araçta isterseniz bisikletinizi bile istediğiniz yere götürebilirsiniz. 

  • Ayrıca arka koltukların katlanabilir olması, bu bagaj hacminin 1410 litreye kadar çıkmasını sağlıyor. 
  • Su tutucudan çöp kutusuna kadar tüm ince ayrıntıları düşünmüş olan Skoda Scala sayesinde yolculuklar esnasında her anlamda rahat edebilirsiniz. 
  • Dış aksamı modern bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra darbelere dayanıklı bir şekilde üretiliyor. 
  • İç mekan, oldukça geniş ve koltukların dokusu, ses yalıtımı gibi özellikler ile sürüş esnasında daha rahat bir seyahat sağlıyor. 
  • Gelişmiş multimedya sistemi de Scala’nın yolculukları daha eğlenceli hale getirebilir olduğunun kanıtı. 

Kiralık Skoda Scala HB fiyatları özelliklerine göre değişiklik gösterirken yakıt tüketimi oldukça düşük olan bu araç seyahatinizde bütçenizi korumanıza yardımcı oluyor.


Skoda Scala Donanım Paketi Özellikleri

  • LED gündüz sürüş aydınlatmaları, LED arka aydınlatma grubu ve LED ön far grubu, dış tasarımda öne çıkan Scala özelliklerinden. 
  • Ayrıca krom çerçeveli ön ızgarası ve 16” alaris alüminyum alaşımlı jantlar daha şık bir görünümle seyahat etmenizi sağlıyor. 
  • Öne çıkan iç tasarım özellikleri arasında ise hava yastıkları, anahtarsız çalıştırma sistemi, kaliteli ses sistemi, acil durum çağrı sistemi gibi donanımlar bulunuyor. 
  • Dijital gösterge paneli, Canton ses sistemi, kablosuz telefon şarj ünitesi ve orta konsol düzenleme aparatı da aracı oldukça kullanışlı hale getiriyor. 

Siz de bu araçla seyahat deneyimi yaşamak isterseniz havalimanı Skoda Scala HB kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.