Volkswagen Caravelle

Volkswagen Caravelle Araç Kiralama

Yolculuk yapmak, seyahate çıkmak oldukça uzun ve her yönüyle incelenmesi gereken bir süreç olabilir. Özellikle belirli bir amaç için yola çıkıldıysa, ne ile seyahat edileceği gibi belli başlı sorunlar ortaya çıkabilir. Bu durumda bilinmesi ya da yapılması gereken en önemli şey de araç seçimi oluyor. Burada özellikle kaç kişi seyahat edeceğiniz de önemli bir püf noktasını oluşturuyor. Eğer seyahat edenler kalabalık bir grup ya da aile ise o halde kiralık Volkswagen Caravelle fiyatları ve genişliği bakımından sizin için uygun araç olarak seçilebilir otomobil haline geliyor.

Volkswagen Caravelle Araç Kiralama Avantajları

2018 yılında piyasaya çıkan araç minibüs gövde tipine sahip olup bagaj hacmi ile büyülüyor. Bunun yanı sıra oldukça güçlü bir araç olmasına bağlı olarak yol tutuşu ve azami hızı da bireyleri tatmin edecek düzeyde oluyor. Eğer yolcudan ziyada yük taşımak için kullanılacaksa zamandan ve yükten de tasarruf etmenizi sağlıyor. Ucuz Volkswagen Caravelle kiralama ile karlı bir alışveriş yapmanız mümkün hale geliyor. Pek çok uygun yöntem ile yoldan ve zamandan ciddi anlamda kar elde etmenizi sağlıyor.

Volkswagen Caravelle Donanım Özellikleri

Eğer kendi aracınız yok ise ya da belirli sebepler ile kullanım dışıysa ve toplu taşıma kullanmak istemiyorsanız, araç kiralamak sizin için uygun tercih olabilir. Aracın öne çıkan donanım özellikleri ise;

  • Park sensörü ile yaklaşan cisimlere karşı duyarlı olması park etme kolaylığını yakalamanıza yardımcı oluyor.
  • 8+1 kişilik olan araç iç hacim olarak oldukça büyük ve ferah bir yapıyı ortaya koyuyor.
  • 6700 litre bagaj hacmi olan araç yol boyu bavul taşıma derdine de son veriyor. Buna rağmen yakıt tüketimi de azami sınırlarda oluyor.
  • Karma yakıt tüketimi 100 km yolda 6.3 litre olması ile kalabalıklar için ideal ekonomik taşımayı sunuyor.
  • Bunun yanı sıra ön koltuklarda bulunan kol dayama,
  • Elektrikli ön ve arka cam sistemi yanı sıra
  • ABS ve
  • Hava yastığı gibi pek çok donanımla hem güvenliğiniz hem de konforunuz düşünülüyor.

Ek olarak havalimanı Volkswagen Caravelle kiralama hizmetleri ile birlikte kolay ulaşım sağlamanıza yardımcı olacak bir profil çizmeyi de ihmal etmiyor.