Volkswagen Golf

Volkswagen Golf Araç Kiralama

Toplu taşıma ile seyahat kimi durumlarda zamandan tasarruf etmenizi imkansız hale gelebiliyor. Özellikle tatil zamanları içerisinde bavullarla birlikte seyahat etmek oldukça zor ve sorun yaratabilecek bir süreç olabilir. Bunun yanı sıra şehir dışı tatillerde rahat bir tatil başlangıcı için toplu taşıma konforlu bir tercih olmuyor. Bu sebeple kurtarıcı olarak karşımıza çıkan araç kiralama imkanını doğru değerlendirmek de önemli bir yer tutuyor. Özellikle zaman kazanmak için ve uzun yollarda vakit kaybetmemek için en önemli yardımcı oluyor. Tam da bu noktada kiralık Volkswagen Golf fiyatları devreye giriyor.

Volkswagen Golf Araç Kiralama Avantajları

Kiralama ile kolay bir ulaşıma sahip olabilen araç aynı zamanda benzin ile çalışıyor. Bunun yanı sıra 50 litrelik yakıt deposu sayesinde sık sık benzin istasyonlarına uğramak ve yolunuzdan sapmak zorunda kalmıyorsunuz. Böylelikle zaman tasarrufunu arttırarak oldukça karlı bir yolculuk yapmış oluyorsunuz. Şehir dışında ya da şehir içinde fark etmeden rahat bir yolculuğun tadını çıkarma şansı sunuyor. İçerisinde USB girişi gibi yolcu keyfini düşünen iç donanımların yanı sıra sürücünün kolay kullanımı için tasarlanan donanımlar da mevcut bulunuyor.

Volkswagen Golf Donanım Özellikleri

Uygun Volkswagen Golf kiralama yapmak isteyenler için en doğru tercihlerden bir tanesi oluyor. Hatchback yapısı ile atik, manevra kabiliyeti yüksek, tasarımı keyifli, park etmesi kolay olan aracın;

  • Yakıt tüketimi 5.2 lt olarak görülüyor.
  • Şehir dışında ortalama yakıt tüketimi 4.5 lt oluyor.
  • 380 lt bagaj hacmi ile pek çok noktada fark yaratmayı başaran araç, rahatına düşkün bireyler için de oldukça uygun oluyor.

Aracın iç donanımına gelindiğinde;

  • Otomatik ön arka camlar
  • Dijital ekranı ile
  • Navigasyon erişimi

sayesinde her daim yola pür dikkat odaklanırken aynı zamanda etrafınızda olanlara da hakim olmanızı sağlayacak sürücü odaklı göstergeleri bulunuyor.

Özellikle yıllardır gelişerek bizleri etkilemeye devam eden golf, sürüş keyfi yüksek bir araç oluyor. Havalimanı Volkswagen Golf kiralama sayesinde dilediğiniz noktadan da aracın kiralanmasını sağlayabiliyorsunuz. Şehrin içerisinde rahat ulaşım için havalimanından kiraladığınız bir araç ile şehri dolaşmak her daim daha mantıklı oluyor.