Volkswagen Passat

Volkswagen Passat Araç Kiralama

Volkswagen Passat 1967’den beri çeşitli formlarla üretiliyor. Üretimine başlandığı günden beri teknolojinin de gelişmesiyle farklı formlarda Passat modelleri üretmeye devam ediyor. Kullanıcıların gün geçtikçe daha konforlu araçlar arayışına girmesiyle beraber Passat modelleri de daha lüks olacak şekilde tasarlanıyor. Kiralık Volkswagen Passat fiyatları aracın modelleri ve sahip olduğu fonksiyonel özelliklerine göre artıyor veya azalıyor. Sedan model olarak üretilen Passat, Volkswagen’in önemli modelleri arasındaki yerini alıyor. Hoş ve zarif görüntüsüyle göze de hitap eden bu modeller geniş aileler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.


Volkswagen Passat Genel Tanıtımı

Almanya menşeli olan Volkswagen markası kullanıcılarına konforlu ve keyifli bir seyahat sunuyor. Genellikle 5 kapılı olarak üretilen Passat, farklı tasarımları ve güçlü teknik özellikleri ile kullanıcısının karşısına çıkıyor. Volkswagen Passat D segmentinde yer alıyor. Geniş iç hacmi ve yükleme alanı bulunan Passat, ailelerin tercihi olan kullanışlı modeller arasında bulunuyor. Performans ve yakıt verimliliği ile bu model, uygun bütçeli kişiler tarafından tercih edilebiliyor. Konforlu ve eğlenceli bir yolculuk yapmak için uygun Volkswagen Passat kiralama firmalarını kıyaslayarak bütçenize ve ihtiyacınıza hitap eden Volkswagen Passat aracını kiralayabilirsiniz. 


Volkswagen Passat Donanım Paketi Özellikleri

Volkswagen Passat’ın pek çok serisi bulunuyor. Bunlardan bazıları; Volkswagen Passat 1.5 Business, 1.5 Elegance, 1.5 Impression, 2.0 TDI Business ve 2.0 TDI Elegance olarak sıralanıyor. 

  • 2.0 TDI Elegance ve 2.0 TDI Business serileri 7 ileri otomatik, dizel ve 190 HP motor gücünde olarak üretiliyor. 
  • Diğer serileri ise 7 ileri otomatik, benzinli ve 150 HP motor gücüne sahip olacak şekilde üretiliyor. 
  • Ailelerin yanı sıra şirket sahiplerinin de kullandığı Volkswagen Passat lüks ve konfor isteyen kişilerin tercih ettiği araçlar arasında bulunuyor. 
  • Geniş iç hacmi ve bagaj hacmi sayesinde yolculuğunuz boyunca rahat etmenizi sağlıyor. 
  • Arabada bulunan klima ile özellikle yaz aylarında seyahat etmeniz durumunda sıcaktan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. 

Şehir içinde Volkswagen Passat kiralamanın mümkün olduğu gibi şehir dışından veya yurt dışından gelenler için de aynı fırsatlar bulunuyor. Bunun için havalimanı Volkswagen Passat kiralama ofislerinden yardım alarak kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.