Volkswagen Scirocco

Volkswagen Scirocco Araç Kiralama

Volkswagen Scirocco seyahatlerinizde güvenli ve keyifli bir sürüş imkanı sağlıyor. Konforlu koltukları ve sunduğu teknolojik olanaklar yolculuk sırasında kişileri mutlu ediyor. Volkswagen Scirocco sahip olduğu teknik özellikler ve şık görünümü ile seyahat etmekten keyif alacağınız araç modelleri arasında yer alıyor. Kiralık volkswagen scirocco fiyatları herkesin bu deneyimi yaşayabileceği oranlarla sürücülerini bekliyor.

Volkswagen Scirocco Donanım Paketi Özellikleri

Araç tercihinde öncelikli dikkat edilen konulardan biri yakıt tüketimi oluyor. Düşük yakıt tüketimine sahip Volkswagen Scirocco ile yakıt hesabı yapmadan uzun yolculuklardan keyif alabilirsiniz.

  • 6 ileri düz vitese sahip olan araçta F1 vites teknolojisi bulunuyor.
  • Sahip olduğu bu teknoloji sayesinde vites değiştirmek daha kolay bir hal alıyor.
  • ABS teknolojisi ani frende güvenli durmanızı sağlarken ESP teknolojisi ise virajlarda aracın savrulmadan güvenli dönüşler yapmasını sağlıyor.
  • Vitesli araç modellerinde eğimli yollarda araç sıklıkla geriye kayabilir. Bu durumun kazaya yol açmaması için vitesli araçlarda kullanım sırasında ekstra dikkatli olunmalıdır. Volkswagen Scirocco’da bulunan eğim kalkış asistanı ile yokuşlardan korkmanıza gerek kalmıyor. Asistanın aktif olmasıyla aracın eğimli yollarda geri kayması önleniyor.

Ucuz volkswagen scirocco kiralama seçeneğini tercih ederek güvenli sürüşün keyfine varabilirsiniz.

Volkswagen Scirocco Araç Kiralama Avantajları

Volkswagen Scirocco 312 lt bagaj hacmiyle seyahatlerde kişilere yeterli depolama alanı sunuyor. Seyahatlerde genellikle arazi koşullarına uygun araç tercihi yapılıyor. Farklı zemin koşullarına uyum sağlayan araçların tercih edilmesi ilk kez tecrübe edilecek zeminlerde güvenli sürüş imkanı sağlıyor. Ayarlanabilir süspansiyonu bulunan Volkswagen Scirocco ile dilediğiniz zeminde rahatlıkla sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Anahtarsız giriş seçeneği bulunan araç sürücüler için kullanım kolaylığı sağlıyor. Araçta bulunan 6 adet hava yastığı olası kazalarda aktif hale gelerek can güvenliğinizi sağlıyor. Sahip olduğu spor görünümün yanı sıra güven veren teknik özellikleriyle Volkswagen Scirocco’yu rahatlıkla dilediğiniz seyahat rotalarında tercih edebilirsiniz. Şehirler arası yolda ekonomik bir seçim olurken şehir içi sürüşlerde ise konforlu sürüş sağlıyor. Hava yolunu tercih ederek gittiğiniz tatilde havalimanı Volkswagen Scirocco kiralama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Volkswagen Scirocco ilk kez tanıştığınız yollarda size aradığınız güveni sağlıyor.