Firma Hakkında

  • Firma Durumu Hizmete Açık
  • Genel Merkez istanbul / Türkiye
  • Kuruluş Tarihi -
  • Firma Puanı 4.90 / 5

Torlak Auto Araç Kiralama

İstanbul’da kesintisiz olarak araç kiralama hizmeti veren Torlak Auto, 15 yıllık tecrübesini müşterileri ile paylaşıyor. Merkezi İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde bulunan Torlak Auto araç kiralama faaliyetlerinde üstün hizmet kalitesi ile hareket ediyor. Rutin araç bakımlarını aksatmadan gerçekleştiren firma, hem bireysel hem de kurumsal olarak araç kiralama hizmeti sağlıyor. Filo araç kiralama imkânı da sunan Torlak Auto, havaalanına transfer olanağıyla da müşterilerine hizmette sınır tanımıyor. Firmanın ister kısa ister uzun süreli araç kiralama hizmetinden faydalanarak İstanbul’da ulaşım rahatlığı sağlayabilirsiniz.

Torlak Auto Firmasının Araç Kiralama Ofisleri

Toplamda 3 şubesi ile hizmet veren Torlak Auto’nun tüm kiralama ofisleri İstanbul ilinde yer alıyor. Merkez olan Sancaktepe ofisinin yanı sıra İstanbul Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda da Torlak Auto araba kiralama hizmeti sağlıyor. Dilediğiniz zaman Torlak Auto’nun şubelerinden araç kiralama desteği alarak bu büyük metropolde şehir içi ulaşımda zorluk yaşamadan dolaşabilirsiniz. 

Torlak Auto Firmasının Bünyesinde Bulunan Araçlar

Geniş bir araç segmenti bulunan firma, uygun Torlak Auto araç kiralama fiyatları ile her bütçeye hitap ediyor. Zengin araç çeşitliliği ile dikkat çeken Torlak Auto firmasının bünyesinde bulunan araçlar arasında şunlar bulunuyor;

  • Ekonomik: Citroen C-Elysee, Hyundai̇ Accent Blue ve Ki̇a Picanto başta olmak üzere birçok model.
  • Orta Sınıf: Toyota Corolla.
  • Minibüs: Peugeot Expert Traveller.
  • Lüks:  Skoda Kamiq, BMW 3.20İ, BMW 5.20 ve Volkswagen Passat.
  • Kompakt: Fiat Egea Cross ve Ford Tourneo Courier.

Torlak Auto oto kiralama koşulları araçların kategorilerine, modellerine ve durumlarına göre farklılık gösteriyor. Örneğin; ekonomik ve kompakt araçları kiralama için en az 21 yaş ve en az 1 yıllık ehliyet şartı aranırken lüks araç gruplarında ise en az 28 yaş ve 5 yıllık ehliyet şartının sağlanması bekleniyor. 

Torlak Auto Firmasının Havalimanlarındaki Araç Kiralama Ofisleri

İstanbul’da hava yolu ulaşımının kalbi olan her iki havalimanında da ofisi bulunan Torlak Auto, müşterilerine konforlu bir seyahat olanağı sağlıyor. Avrupa Yakası’nda bulunan İstanbul Havalimanı ve Anadolu Yakası’nda yer alan Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda şubeleri bulunan Torlak Auto araç kiralama fiyatlarını inceleyerek kendi ihtiyaçlarınıza, bütçenize, beklentilerinize ve beğenilerinize uygun aracı kolaylıkla seçebilirsiniz.