İzmir Bornova En Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Renault Clio 4 305 TL
 • Renault Symbol 310 TL
 • Renault Symbol 337 TL
 • Kia Picanto 340 TL
 • Fiat Egea 347 TL
 • Peugeot 301 347 TL
 • Fiat Fiorino 350 TL
 • Dacia Sandero 377 TL
 • Renault Clio 5 380 TL
 • Citroen C Elysee 384 TL
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Renault Clio 5 390 TL
 • Fiat Egea 393 TL
 • Peugeot 301 398 TL
 • Renault Megane 398 TL
 • Fiat Egea 400 TL
 • Fiat Egea 400 TL
 • Ford Tourneo Courier 400 TL
 • Hyundai i20 400 TL
 • Fiat Fiorino 413 TL
 • Renault Clio 5 413 TL

İzmir Bornova

İzmir Bornova Araç Kiralama

Bornova, İzmir ilinin en güzel ilçelerinden biri. Bornova, il merkezine 8 kilometre, İzmir Körfezi’ne ise 3 km uzaklıkta bulunuyor. Türkiye’nin prestijli üniversitelerinden biri olan Ege Üniversitesi ve üniversite ile aynı adı taşıyan Ege Üniversitesi Hastanesi de Bornova’da bulunuyor. Diğer şehirlere de İzmir üzerinden ulaşım oldukça kolay olduğu için güzel bir noktada bulunan Bornova, pek çok yerli ve yabancı turistin uğrak noktası. Bornova’ya gelen yerli ve yabancı turistler ise İzmir Bornova araç kiralama fiyatları konusunda bir araştırma gerçekleştiriyor ve araç kiralıyor.

İzmir, sunduğu turistik güzellikler ile insanların sıklıkla tercih ettiği bir şehir. Kordon, Kıbrıs Şehitleri Caddesi ve Gazi Kadınlar Sokağı bu güzellikler arasında yer alıyor. İzmir’de gezmek ve boyoz, gevrek gibi lezzetleri de keşfetmek isteyenler, İzmir Bornova kiralık araç ile İzmir’in tadını çıkarıyor. İzmir’in denizini, ormanlarını ve tarihi güzelliklerini yakından görmek isteyen kişiler, Bornova’dan kiraladıkları araçları kullanıyor.


İzmir Bornova Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İzmir’in Bornova ilçesi, uzun yıllardır pek çok yerli ve yabancı pek çok turistin uğrak noktası olan ilçeler arasında yer alıyor. Doğal güzellikleri ve birbirinden özel kültürel merkezleri ile Bornova’nın ismi geçmişten günümüze kadar pek çok kişi tarafından biliniyor. Bu nedenle İzmir’in Bornova ilçesi hakkında merak edilenler de her geçen gün artıyor. Sınırları içerisinde bulundurduğu denizi, ormanları ve tarihi merkezleri ile yaz aylarında oldukça fazla kişi tarafından ziyaret edilen Bornova, kış aylarında da ziyaret edilen semtler arasında bulunuyor. Türkiye’de yaz turizmi ile ayakta kaldığı bilinen bu ilçe, kış aylarında denizi ile turistik gelir elde ediyor. Turistik seyahatini aktif bir şekilde gerçekleştirmek isteyenler ise İzmir Bornova araç kiralama hizmetlerinden yararlanıyor.


İzmir Bornova’ya Nasıl Gidilir

İzmir’in Bornova ilçesine gitmek için diğer şehirlerden ulaşım imkanı bulunuyor. Bu imkanlar arasında hava yolu, demir yolu, deniz yolu ve kara yolu ulaşımı yer alıyor. İzmir’in Bornova ilçesine seyahat etmek için ise en çok tercih edilen yol hava yolu oluyor. Hava yolu aracılığıyla İzmir’e İstanbul’dan gitmek isteyen kişiler, ilk olarak İzmir uçak bileti alıyor.

Uçak bileti alma işleminin ardından uçağa binilerek İstanbul’dan Bornova’ya yaklaşık 1 saat 10 dakika içerisinde ulaşım sağlanabiliyor. Ancak İzmir’e kara yolu ile gelmek isteyen kişilerin ise bu kara yolu seyahatine daha fazla zaman ayırması gerekiyor. İzmir’e özel araç kullanarak değil de şehirler arası otobüs ile gelmek isteyen kişiler ise ilk önce İzmir otobüs bileti satın alma işlemlerini gerçekleştiriyor. Bu bilet alma işleminin gerçekleştirilmesinin ardından ise İstanbul-İzmir seyahati yaklaşık 7 saat 30 dakika sürüyor. Ardından iniş yapıldıktan sonra İzmir Bornova oto kiralama hizmeti de kullanılabilecek seçenekler arasında yer alıyor.

İstanbul ve İzmir arası mesafe 564 km. Bu yolculuk için otobüs ile seyahat etmeyi tercih edebilirsiniz. Bir diğer büyükşehir olan Ankara’dan İzmir’e otobüs ile seyahat gerçekleştirmek isteyen kişiler ise yaklaşık olarak 585 km yol gidiyor. Bu noktada araç kiralama seçenekleri de bir diğer alternatifi oluşturuyor. Örnek olarak, İstanbul araç kiralama seçeneklerini değerlendirerek keyifli ve hızlı bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

Havaalanına ya da otogara giden kişiler ise İzmir Bornova araç kiralama şirketleri aracılığıyla araç kiralama işlemi gerçekleştirebiliyor. İzmir Bornova araç kiralama firmaları, bu aşamada özel araç ile seyahat etmek isteyen yerli ve yabancı turistlere pek çok kolaylık sağlıyor. Özellikle İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama şirketleri, pek çok marka ve modele ait araçlar ile hizmet veriyor. Ucuz araç arayışı içerisinde olan kişiler için de pek çok araç seçeneği bulunuyor. Aracın özelliklerinin belirlenmesi durumunda araç teslim işlemi ise dakikalar içerisinde gerçekleştirilebiliyor. İzmir Bornova kiralık oto hizmeti bu şekilde veriliyor.


İzmir Bornova’da Araç Kiralama

İzmir Bornova’ya gelen ve özel araç ile gezmek isteyen kişiler için İzmir Bornova araba kiralama hizmeti sunuluyor. Ucuz araç ya da lüks araç olması fark etmeksizin her türlü model, marka ve özellikteki araçları bünyesinde bulunduran firmalar aracılığıyla araç kiralama hizmeti alınabiliyor. Bu sayede İzmir Bornova’nın bir ucundan bir başka ucuna herhangi bir yere bağlı kalmadan ulaşım sağlanabiliyor. İzmir Bornova araba kiralama sayesinde konforlu, kaliteli ve kusursuz bir seyahat mümkün hale geliyor. İzmir Bornova kiralık araç bu konuda kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor.

Özellikle lüks araç kullanmak isteyen kişiler, kısa süre içerisinde araç teslim işlemi gerçekleştirilmesi durumunda hayalindeki araca kavuşabiliyor. Ucuz araç arayışı içerisinde olan kişiler de yine aynı şekilde bütçesine uygun olan araca kısa süre içerisinde sahip olabiliyor. Bu nedenle İzmir Bornova kiralık araba fiyatları, arabanın türüne ve kişinin bütçesine göre değişim gösterebiliyor. İzmir Bornova’ya bağlı havalimanları içerisinden araç kiralama işlemi gerçekleştirilebiliyor.


İzmir Bornova Gezilecek Yerler

İzmir Bornova’da bulunan tarihi ve kültürel yerleri gezmek isteyenler, Bornova’da gezilecek yerler araştırması yapıyor. İzmir’in Bornova ilçesinde bulunan bu yerleşim yerlerine gitmek için İzmir Bornova araba kiralama hizmetlerinden yararlanıyor. Bu hizmetten yararlanılması durumunda İzmir Bornova kiralık araba sayesinde bir noktadan bir başka noktaya giderken konforlu bir seyahat geçirebilirsiniz. İşte Bornova’da gezilecek yerlerden bazıları;

 • İzmir Bornova’da ilçe merkezine 8 km uzaklıkta bulunan ve Çamiçi yakınlarında bulunan Homeros Vadisi sunduğu doğal güzellik ile birçok ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor.
 • Yine ilçe merkezine 5 km mesafede bulunan Aşık Veysel Rekreasyon Alanı sayesinde sosyal aktiviteler yapılabiliyor. Burada bulunan buz pateni sahası, gölet, basketbol sahaları, amfi tiyatro ve buz hokeyi ile şehirden uzak sakin bir ortamda keyifli zaman geçirilebiliyor.
 • Yeşilova Höyüğü de Bornova’da gezilecek yerlerden biri. İlçe merkezine 6 km uzaklıkta bulunan höyük buradaki en eski yerleşim merkezi olarak biliniyor. Günümüzde ise pek çok kişi İzmir’in Bornova ilçesinde bulunan Yeşilova Höyüğü ziyareti gerçekleştiriyor.


İzmir Bornova Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız