Ankara Çankaya Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Ford Tourneo Courier 754 ₺
 • Fiat Fiorino 754 ₺
 • Renault Clio 5 756 ₺
 • Citroen C Elysee 759 ₺
 • Renault Clio 770 ₺
 • Fiat Egea 773 ₺
 • Fiat Egea 784 ₺
 • Fiat Egea 799 ₺
 • Fiat Fiorino 810 ₺
 • Fiat Egea 836 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Renault Clio 883 ₺
 • Opel Corsa 884 ₺
 • Renault Clio 5 904 ₺
 • Dacia Sandero 904 ₺
 • Peugeot 301 982 ₺
 • Opel Mokka 1.069 ₺
 • Renault Megane 1.210 ₺
 • Ford Focus 1.277 ₺
 • Seat Ateca 1.300 ₺
 • Renault Taliant 1.308 ₺

Ankara Çankaya

Ankara Çankaya Araç Kiralama

Yüz ölçümü ve nüfusuyla büyük kentlerden olan Ankara sosyal, kültürel ve ekonomik olanaklarıyla ön plana çıkıyor. Merkezi ve gelişmiş ilçeler arasında Çankaya, bir yönetim merkezi olduğu kadar aynı zamanda şehrin kalbi. Çankaya’dan başlayarak tüm şehri tanımak isteyenler için de araç kiralama hizmetleri veriliyor. Kalabalık şehirde özgürce gezme konforu sunan Ankara Çankaya araç kiralama hizmetlerine semt genelinde ulaşabilirsiniz. Çankaya, şık mağaza ve restoran alanlarının yanı sıra park ve tarihi yerleriyle ünlü. Cumhuriyetin kuruluş yıllarına yakından tanıklık eden ilçede şehre dair deneyimleyebileceğiniz pek çok unsur var. Ankara Çankaya araç kiralama fiyatları seyahat tercihlerinize uygun araçları ideal maliyetlerde kiralamanızı sağlıyor.


Ankara Çankaya Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Tarihte farklı isimlerle anılan Ankara, Eski Taş Çağı’na uzanan bir geçmişe sahip. Günümüzde ise dört mevsim çıkacağınız seyahatlerde Ankara, tatil beklentilerinizi karşılayan olanakları da bir arada barındırıyor. Ankara’da modadan sanata birçok alanı kapsayan etkinlik ve eğlence fırsatlarını Çankaya gibi merkezi bölgelerde yakalayabilirsiniz. 

Bolu, Eskişehir ve Konya illerine komşu bir konumda bulunan Ankara’da Çankaya ilçesi şehrin orta noktasında yer alıyor. Konumu itibarıyla Çankaya’dan Ankara’nın farklı bölgelerine alternatif ulaşım yöntemleriyle gidebilirsiniz. Ankara Çankaya oto kiralama ziyaretiniz boyunca değerlendirebileceğiniz pratik seçeneklerin başında geliyor. Çankaya ve çevresini kiralayacağınız özel araçla dilediğiniz zaman ve sıklıkla gezebilirsiniz. Üstelik Çankaya’da araç kiralayarak Ankara’ya yakın şehirler arasında da çeşitli turlar düzenleyebilirsiniz. 

Şehre yaklaşık 3 saat uzaklıktaki Eskişehir, Çankaya’dan oluşturabileceğiniz turlarda yakın ve popüler destinasyonlar içinde. Eskişehir araç kiralama seçeneğini değerlendirerek kolay ve hızlı bir şekilde Çankaya’ya ulaşabilirsiniz. Gölleri, müze ve parklarıyla Ankara’daki tatilinizde Çankaya gibi merkezi bir bölgede konaklayarak kişisel bir Ankara deneyimi yaratabilirsiniz. Birçoğu birbirine yakın konumlu tarihi ve kültürel yerlere Çankaya’dan özel araçla kolayca ulaşabilirsiniz. Ankara Çankaya araç kiralama şirketleri bu konuda destek alabileceğiniz güvenilir ve profesyonel ulaşım hizmetleri sağlıyor. 

Çeşitli opsiyonlarla geniş bir kiralık araç yelpazesine sahip işletmelerle seyahatinize uygun araçlara erişebilirsiniz. Çankaya’da bir araç kiralayarak yapabilecekleriniz, yeni otantik mekanları ve yerel kültürü keşfetme imkanı sunuyor. Ülke ve şehir tarihinde önemli bir konumda bulunan Çankaya nezih yerleşim yerleri ve modern aktivite seçenekleriyle ünlü. Kültür sanat faaliyetlerinin her yıl belirli dönemlerde düzenlendiği Ankara Çankaya’da farklı konser, festival veya fuar organizasyonlarına mutlaka katılmalısınız. Bununla birlikte çeşitli kültürlere ait mutfakların lezzetlerini Çankaya ve çevresinde bulmak mümkün. Ankara Çankaya kiralık araba hizmetlerinden faydalanarak Çankaya’daki restoranlarda Ankara tava, kuru köfte ve İnceğiz çorbası gibi meşhur lezzetleri tadabilirsiniz.


Ankara Çankaya’ya Nasıl Gidilir?

Ankara hava yolu, demir yolu ve kara yolu ağlarıyla ulaşım olanakları bakımından zengin seçenekler barındırıyor. Türkiye’nin birçok noktasından kara yolu bağlantısına sahip şehire bir Çankaya otobüs bileti alarak gelebilirsiniz. Otobüs ile gelenler için AŞTİ’de araç kiralama hizmetleri sayesinde gitmek istediğiniz noktaya kolayca varabilirsiniz. 

Ankara Çankaya araba kiralama şirketleri genellikle AŞTİ Otogar yakınlarında hizmet gösteriyor. Konya-Ankara arası yaklaşık 300 km iken 3 ile 4 saatlik bir yolculuk sonrasında Ankara’ya ulaşabilirsiniz. Kırıkkale’ye 82 kilometre uzaklıktaki Ankara’ya seyahat ise güzergaha göre ortalama 1,5 saat sürüyor. Ankara uçak bileti alanlar için Esenboğa Havalimanı içindeki aktarma seçenekleri seyahat ihtiyacına ve bütçeye bağlı değişiyor. Ankara Esenboğa Havalimanı araç kiralama hizmetleri grup ve bireysel yolculara yönelik çeşitli model özelliklerinde araçlar tahsis edebiliyor. Merkeze yaklaşık 50 km mesafedeki Esenboğa Havalimanı’ndan Çankaya’ya kiralık aracınızla 45-50 dakika içerisinde gidebilirsiniz. Ankara Çankaya kiralık oto alternatifleriyle Çankaya ve civarında oldukça konforlu ve güvenli bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz.


Ankara Çankaya’da Araç Kiralama

Şehir ekonomisini ağırlıklı olarak hizmet ve sanayi sektörlerinden sağlayan Ankara, önemli kültür ve turizm kentlerinin başında geliyor. Bölge bölge ayrılan semtleriyle Ankara’nın merkezinde konumlanan Çankaya seyahatlerde gözde konaklama noktaları arasında. Şık yıldızlı otellerden butik otellere kadar Çankaya’daki konaklama alanlarına ulaşım araçlarındaki çeşitlilik eşlik ediyor. Çankaya’da tercih edilen ulaşım seçenekleri içinde araç teslim ve kiralama işlemleri belirli firmalar tarafından gerçekleştiriliyor. Seyahatiniz için ideal bir zaman-bütçe dengesini sağlayan araç yelpazesiyle Ankara Çankaya araç kiralama firmaları bölgenin farklı noktalarından hizmet veriyor. Çankaya’da araç kiraladığınızda uzak mesafelere zaman kazanarak gidebilir, mekanlar arasında dilediğiniz şekilde yer değiştirebilirsiniz. Tatillerde seyahat özgürlüğü ve konforu sağlayan Ankara Çankaya kiralık araba fiyatları açısından ise bütçe dostu oranlar sunabiliyor. Ayrıca kiralama hizmetinin resmi evrak işlemleri de kiralama şirketlerince yürütülüyor.


Ankara Çankaya Gezilecek Yerler

 • Merkezin kalbinde Çankaya’da Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesi Anıtkabir yer alıyor. Çankaya’ya bağlı Anıttepe’de konumlanan Anıtkabir’e semt merkezinden kişisel araçla 45 dakikada ulaşılıyor. Ankara’ya geldiğinizde Çankaya’dan aracınızla 30 km mesafedeki Anıtkabir’i ziyaret edebilir, Atatürk’ün eşyalarının sergilendiği müzeyi gezebilirsiniz.
 • Bölgede Ankara Çankaya kiralık araç fırsatlarını değerlendirerek gidebileceğiniz yerler arasında Anadolu Medeniyetleri Müzesi de bulunuyor. İlçe merkezine yaklaşık 25 km uzaktaki müzeye 40-45 dk içinde varabilir, Ankara tarihinde merak uyandırıcı bir yolculuğa çıkabilirsiniz.
 • Çankaya’da sunulan ucuz araç kiralama olanaklarıyla merkeze 18 km mesafede yer alan Eymir Gölü’ne ulaşabilirsiniz. Eymir Gölü’nde doğa manzarasının tadını çıkarabilir, orman içinde veya göl kenarında piknik yapabilirsiniz.
 • Ankara Kalesi şehrin turistik ve tarihi önemi yüksek sembolleri arasında. Çankaya merkezden tüm şehri tepe noktadan izleme şansı sunan Ankara Kalesi’ne 40 dakikada gelebilirsiniz. 


Ankara Çankaya Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız