Şişli Astoria AVM Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Renault Clio 772 ₺
 • Fiat Egea 820 ₺
 • Peugeot 2008 1.095 ₺
 • Peugeot 2008 1.177 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Renault Taliant 1.238 ₺
 • Renault Clio 1.269 ₺
 • Kia Picanto 1.369 ₺

Şişli Astoria AVM

İstanbul Şişli Astoria AVM Araç Kiralama

Şişli’nin en önemli bölgesinde yer alan Astoria AVM, merkezi konumu ile öne çıkıyor. Her türlü ulaşım aracı ile rahatlıkla bulacağınız Astoria AVM, metro çıkışına 2 dakikalık bir mesafede yer alıyor. 

İstanbul Şişli Astoria AVM araç kiralama hizmetleri sayesinde, İstanbul’un tarihi dokusu ve kozmopolit yapısına ulaşmanız mümkün oluyor. AVM içerisinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, Şişli bölgesinde gezintilerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Şişli, İstanbul’un en merkezi ve işlek bölgelerinden biri. Anadolu Yakası’na bağlı olan köprü ile 15 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Şişli Astoria AVM Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İstanbul’un en önemli bölgelerinden olan Şişli, ulaşım ağının merkezinde yer alıyor. Aynı şekilde Şişli ilçesinin kozmopolit ve kalabalık yapısı sayesinde önemli noktalardan biri olan Astoria AVM, her gün binlerce kişiye hizmet veriyor. İstanbul’un hemen her yerine ulaşımının olabilmesi, yemek, hastane, konaklama ve alışveriş konusunda da çok sayıda seçeneğin bulunması, bölgeyi popüler kılıyor. İstanbul ili Şişli ilçe sınırında bulunan Astoria AVM, iş yaşam merkezi statüsünde açılan ilk alışveriş merkezleri arasında.

Astoria Alışveriş Merkezi, 23 Ocak 2008 tarihinde hizmete açılıyor. Aynı zamanda Astoria AVM, bünyesinde 100 üzerinde mağazayı da barındırıyor. Üstelik çeşitli eğlence alanı da bu bölgede yer alıyor. Alana sevdiklerinizle birlikte uğrayabilir, alışveriş yapabilir, eğlenebilir ve yakın bölgelerindeki tarihi dokuları da ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Şişli Astoria AVM’ye Nasıl Gidilir?

İstanbul Şişli Astoria AVM, İstanbul Şişli bölgesine bağlı Esentepe’de yer alıyor. Şehir dışından gelmek isteyenler için birçok farklı ulaşım seçeneği bulunuyor. İstanbul uçak bileti alan kişiler iniş yaptıktan sonra, İstanbul Havalimanı’ndan 34,5 kilometrelik bir yolculuk ile bölgeye ulaşabiliyorlar. Sabiha Gökçen Havalimanı ise AVM’ye 39 kilometre mesafede yer alıyor. Bu noktada istediğiniz havalimanından araç kiralayabilirsiniz.

Şehirlerarası ulaşım için alternatif olarak ise otobüs yolculuğu öne çıkıyor. İstanbul otobüs bileti alan kişiler, otogardan bu bölgeye rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler. Bu noktada da araç kiralama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

İstanbul Şişli Astoria AVM araç kiralama avantajlarıyla sadece İstanbul içinden değil farklı şehirlerden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanından iner inmez araçlarınızı teslim alabilir; çevre illerden olan İzmit, Yalova, Kırklareli, Tekirdağ, Adapazarı, Bursa araç kiralama seçeneklerinden yararlanarak Astoria AVM’ye ulaşabilirsiniz. Farklı illerden araç kiralamayı düşünüyorsanız;

 • İstanbul – Tekirdağ arasında 132 km, 
 • İstanbul – Kırklareli arasında  212 km, 
 • İstanbul – İzmit arasında 111 km, 
 • İstanbul – Ankara arasında 453 km mesafe bulunduğunu belirtmek gerekiyor.

Modanın kalbinin attığı birçok yere ev sahipliği yapan Şişli, birbirinden güzel sanat galerileri, tasarım atölyeleriyle öne çıkıyor. Bunun dışında Astoria AVM çevresinde birçok tarihi yapı, gezilecek yer ve kültür merkezi de bulunuyor. Siz de araç kiralayarak Şiş Astoria AVM’ye konforlu bir şekilde varabilirsiniz.

İstanbul Şişli Astoria AVM’de Araç Kiralama

İstanbul Şişli Astoria AVM araba kiralama hizmetleri birçok avantaj sağlıyor. Kurumsal yapıları ile araç kiralama sürecinin her adımında müşterilere güven ve destek sağlayan firmalar, araç filosunu ve tüm hizmetlerini müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarına göre oluşturuyor.

İstanbul Şişli Astoria AVM araç kiralama şirketleri hem lüks hem de ekonomik araç seçeneklerine göre farklı araç alternatifleri sunuyor. Firmaların geniş araç filolarında her ihtiyaca uygun seçenekler yer alıyor. Otomatik, dizel, manuel, benzinli ve tüm araç seçeneklerini karşılaştırarak istediğiniz aracı kiralayabiliyorsunuz. Hemen hemen tüm kullanıcı isteklerine cevap veren firmalar sayesinde AVM bölgesinden araçlarınızı teslim alabiliyorsunuz.

İstanbul Şişli Astoria AVM Yakınında Gezilecek Yerler

 • Atatürk Müzesi, İnkılap Müzesi olarak da biliniyor ve Şişli bölgesinin en önemli turistik alanları arasında. İstanbul Şişli Astoria AVM ile arasındaki mesafe ise 3,2 km.
 • Şişli Merkez Cami, merkezi bir konumda yer alıyor ve aynı zamanda 1945 senesinde inşası başlayan önemli bir tarihi eserlerden biri. İstanbul Şişli Astoria AVM ile arasındaki mesafe ise 2,3 km.
 • Aya Dimitri Rum Kilisesi, Şişli bölgesinin en güzel semtleri arasında. İnşaat tarihi tam olarak bilinmiyor fakat mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri. İstanbul Şişli Astoria AVM ile arasındaki mesafe ise 4,5 km.
 • Saint Esprit Katedrali, Harbiye mevkiinde Şişli bölgesinde gezilecek en önemli tarihi alanlardan biri. İstanbul Şişli Astoria AVM ile arasındaki mesafe ise 3,9 km.


Şişli Astoria AVM Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız