Honda Civic

Honda Civic Araç Kiralama

Honda firması ilk Civic modelini 1972 yılında çıkarıyor. 1972’den günümüze kadar olan süre içerisinde teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanarak konforlu bir sürüş keyfi yaşayabileceğiniz Civic modelleri üretmeye devam ediyor. Teknolojinin gelişmesi ve kullanıcıların konfor arayışının artması ile birlikte üretilen Honda Civic modelleri daha lüks olarak tasarlanıyor. Kiralık Honda Civic fiyatları aracın fonksiyonel özelliklerine göre artabiliyor ya da azalabiliyor. Uzun bir üretim geçmiş tarihi bulunan Honda Civic modellerinin genellikle 9. ne 10. nesil seçenekleri araç kiralama şirketlerinde yer alıyor. Honda Civic modelleri, şık ve zarif tasarımları ile kullanım anında keyifli bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

Honda Civic Genel Tanıtımı

Japon menşeili bir marka olan Honda, Civic serisi ile kullanım anında daha konforlu ve keyifli sürüş keyfi yaşatmayı amaçlıyor. Son yıllarda en çok tercih edilen Honda Civic Sedan modeli ile konfor seviyesini en üst tabakaya çıkarıyor. Genellikle 5 kapılı olarak tasarlanan Honda Civic araçları arka koltuk kısmının ve bagaj tasarımının geniş olması nedeni ile uzun yolculuk deneyiminizi kolaylaştırıyor. Sıcak yaz günlerinde aracın içerisinde bulunan kliması ile serinlemenize yardımcı oluyor. Tatil günlerinizi daha keyifli bir hale getirmek için ucuz Honda Civic kiralama firmalarını karşılaştırarak uygun fiyatlı Honda Civic aracını kiralayabilirsiniz. 

Honda Civic Donanım Paketi Özellikleri

Honda Civic modellerinin 10. nesil serisinin Elegance CVT, Executive Plus CVT ve Premium CVT serileri bulunuyor. 

  • 3 seride de otomatik vites bulunduğu için yoğun trafik anlarda yorulmanız engelleniyor. Yokuş kalkış destek sistemi sayesinde kolay bir sürüş deneyimi sağlıyor. 
  • Elegance ve Executive serileri LPG yakıt sistemi ile çalışırken; Premium serisi benzin ile çalışıyor. 
  • Bütün serilerin motorları 129 beygir gücüne sahip. 
  • Klasik otomobil görünümüne sahip Honda Civic araçların bütün modelleri 5 kapılı olarak tasarlanıyor. 
  • Arka koltuk kısmının ve bagaj bölümünün geniş olması nedeni ile uzun yolculuklar için oldukça ideal bir seçenek. 

Şehir dışından ya da ülke dışından gelecek olan kişiler için havalimanı Honda Civic kiralama şirketleri üzerinden kiralama koşullarını ve fiyat bilgilerini öğrenebiliyor.