Hyundai İ10

Hyundai i10 Araç Kiralama

Uygun fiyatlı ve kullanımı kolay araçlarla ön plana çıkan ve ülkemizde oldukça fazla tercih edilen otomobil markası Hyundai’nin en sevilen modeli i10, araç kiralamada bütçe dostu seçenekler arasında yer alıyor. En sevilen uygun fiyatlı binek otomobillerin başında gelen i10, seyahatiniz sırasında hem bütçe dostu hem de kolay sürüş avantajı sağlayan bir model. Ucuz Hyundai i10 kiralama seçenekleri ile seyahat bütçenizi aşmayıp; yakıt tasarrufu ile de bütçenizi daha özgürce kullanabilirsiniz. Yokuş kalkış destek sistemi, hava yastıkları ve kilitleme mekanizması sayesinde sürüş sırasında daha kolay hareket edebilirsiniz. Jump, Style ve Elite modelleri ile farklı deneyimleri de sunan Hyundai i10 ile gittiğiniz yerlerde kolay seyahat etme imkanını sağlayabilirsiniz.


Hyundai i10 Genel Tanıtımı

Hyundai i10’un farklı modelleri, teknolojik ve teknik açıdan farklı özellikler sunsa da her bir i10 modeli kolay kullanım ve yüksek direksiyon hakimiyeti sağlaması açısından oldukça ideal. 

  • Elite modelinde geri görüş kamerasından arka park sensörüne, dokunmatik ekrandan yüksek kaliteli ses sistemine kadar pek çok özelliği bulabilirsiniz. 
  • Bunun dışında modellere göre direksiyon, koltuk, cam ve farlarda değişiklikler olabiliyor. 
  • Segmentine göre verimli bir bagaj kapasitesine sahip olması da seyahatleriniz sırasında eşyalarınızı depolamak için size yeterli alanı sağlıyor. 
  • i10’un elektronik olarak optimize edilmiş vites noktaları ve yüksek mekanik verimliliği, size daha düşük yakıt tüketimi, dolayısıyla daha az maliyetli bir seyahat imkanı sağlıyor.Kiralık Hyundai i10 fiyatları ise bu özelliklere bağlı olarak değişiyor.


Hyundai i10 Donanım Paketi Özellikleri

Bütçe dostu bir araç kiralamak isteyenlerin ilk aklına gelen modellerden biri olan Hyundai i10’un bazı modelleri ile vites değiştirmek ve debriyajsız sürüş kolaylığına erişmek de mümkün. Oldukça az yer kaplaması nedeniyle park konusunda size daha fazla kolaylık sağlasa da iç tasarımının geniş ve ferah olması da yolcuların konforu açısından oldukça avantajlı. Yeni modellerinin görünümü ise oldukça modern ve şık olduğu için tercih edilebilirliği daha da artmış olan i10’lar kullanım ve yollculuk açısından birçok fayda sağlıyor. Siz de bu kolaylıkları deneyimlemek isterseniz uygun fiyatlarla havalimanı Hyundai i10 kiralama hizmetlerinden yararlanabilir ve seyahatlerinizde kolay ulaşımın keyfini sürebilirsiniz.