Opel Crossland X

Opel Crossland X Araç Kiralama

Bilinen Alman otomobil markalarından biri olan Opel Corsa, hem güvenlik hem de stil açısından tercih edilecek farklı otomobil modelleri üretiyor. Opel Crossland ise markanın en sevilen, yeni teknolojiler ile donatılmış modellerinden biri. İyi bir görünüm, şık ve ergonomik iç dizayn, kolay sürüş deneyimi ve güvenilir bir yolculuk vaadeden Opel Crossland modelleri seyahatiniz sırasında size kolaylıklar sağlıyor. Modelin jantlarındaki elmas kesim detaylar ve gövdedeki krom detaylar, şık bir görsellik sunarken gelişmiş sürüş imkanı ile kolay bir yolculuğa fırsat veriyor. Yenilikçi Opel Crossland dış tasarımı, elmas siyah, alp beyaz renkli tavan seçenekleri ile oldukça etkileyici bir görünüme sahip. Ucuz Opel Crossland X fiyatları ile aracınızı kiralayarak seyahatiniz sırasında deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.


Opel Crossland X Genel Tanıtımı

Opel Crossland, sürüş keyfini artıracak ve rahat bir kullanım sağlayacak birçok özelliğe sahip.

  • Opel Crossland’in sunduğu sürüşe duyarlı LED farlar, her koşulda görüş sağlamak için büyük avantajlar sunuyor. 
  • Otomatik uzun far asistanı ile aracı kontrol altında tutmak daha kolay hale geliyor ve otomatik far yükseklik ayarı ile viraj aydınlatmaları da aynı şekilde yolculuğu kolaylaştırıyor. 
  • Crossland’in sunduğu bu otomatik aydınlatma imkanları sürüş sırasında dikkatinizi yola vermenizi ve güvenilir bir şekilde ilerlemenize de yardımcı oluyor. 
  • Panoramik 180 derecelik görüş açısı ise geri manevralar ve parklar sırasında büyük kolaylık sağlıyor. 
  • Ayrıca park esnasında gelişmiş park pilotu kullanarak boş park yerlerini kolayca tespit etme imkanı sunuyor ve otomatik olarak direksiyona müdahale ederek en doğru açıda park yapmanızı kolay hale getiriyor. 

Kiralık Opel Crossland X fiyatları ise tüm bu özellikler çerçevesinde belirleniyor.


Opel Crossland X Donanım Paketi Özellikleri

Opel Crossland’in sürüş kolaylığı ve şık görünümünün yanında birçok ek özelliği daha bulunuyor. Özellikle büyük aileler ve uzun süreli seyahatler için 410 litrelik bagaj imkanı sağlaması, seyahat esnasında hiçbir eşyanızdan mahrum olmamanız için büyük avantaj sağlıyor. Ayrıca arka koltukların katlanma özelliği bu bagaj kapasitesini 3 kata kadar artırıyor. Crossland’ın acil frenleme sistemi ise sürüş esnasında sizi tehlikelerden uzak tutuyor. Koltuk ısıtmaları, ısıtmalı direksiyon özelliği ise özellikle kış aylarında yolculuk deneyimini daha kaliteli hale getiriyor. Bu özellikler ve daha fazlası için ofisler ile iletişime geçebilir ya da havalimanı Opel Crossland X kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.