Seat Ateca

Seat Ateca Araç Kiralama

Seyahatlerde en önemli noktalardan bir tanesi kullanılacak olan ulaşım aracının özelliklerinin ihtiyacınıza uygunluğu oluyor. Eğer toplu taşımalardan hoşlanmıyorsanız ve kendi aracınız da bakımda ise araç kiralayarak tatil yapabilir veya ulaşmak istediğiniz lokasyonlara konforlu şekilde ulaşabilirsiniz. Bu amaçla araç kiralamak oldukça önemli bir yer tutuyor. Pek çok farklı kolaylık sağlamasının yanı sıra farklı araçlar içerisinden de seçim şansınızın olması, seçeceğiniz yola göre doğru taşıtı seçip daha ekonomik ya da daha keyifli bir yolculuk yapabilmenizi kolaylaştırıyor. Bunun yanı sıra araç kiralamanın en önemli noktasına aracı seçmek oluşturuyor. Bu anlamda kiralık Seat Ateca fiyatları ve performansı bakımdan size istediğiniz hakimiyeti sunuyor.

Seat Ateca Araç Kiralama Avantajları

Oldukça sportif bir tasarıma sahip olan araç, iç dizaynı olarak oldukça konforlu bir profil çiziyor. Bunun yanı sıra rahat bir kullanım sunabilmek için dijital gösterge paneline de sahip olduğunu söylemek doğru oluyor. Farklı sürüş profillerine sahip olması sayesinde isterseniz ekonomik isterseniz daha atik bir arabayı kullanabiliyorsunuz. Uygun Seat Ateca kiralama ile farklı bir deneyim yaşama şansını elde ediyorsunuz. Aynı zamanda uzun yolculuklarda 8 adet hoparlör ile gelişmiş bir müzik keyfine de varmanızı sağlıyor.

Seat Ateca Donanım Özellikleri

Seat Ateca, hıza duyarlı direksiyona sahip olması sürüş anlamında büyük kolaylık sağlıyor. İç donanıma ek olarak gelişmiş led ambiyans aydınlatmasına da sahip olması farklı ve modern bir tarz katıyor. Bu anlamda özellikle şehir içi ve şehir dışı sürüş için oldukça zevkli bir kullanıma sahip olan aracı deneyimlemeniz mümkün oluyor. Dış donanımı içerisinde;

  • Led ön ve arka farlar,
  • Dönüşe duyarlı led sis farları,
  • Karşılama ışığı

gibi özelliklere de sahip olmasıyla farkını ortaya koyuyor. İç donanıma geldiğimizde otomatik klima çift bölgeli olarak çalışıyor. Ayrıca;

  • Karma yakıt tüketimi 7.1 lt,
  • 50 litre yakıt deposu,
  • 510 litrelik geniş bagajı ile dikkat çekiyor.

Bu sayede kolay bir sürüş geniş iç hacim ve atik bir sürüş deneyimi için kişilere imkan tanıyor.

Havalimanı Seat Arteca kiralama ile farklı şehirlerde de kullanım imkanına sahip olabiliyorsunuz. Aracın tasarımı da dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor.