Toyota Yaris

Toyota Yaris Araç Kiralama

Toyota Yaris araç kiralama sayesinde uygun fiyatlarla dilediğiniz her rotaya seyahat edebilirsiniz. Kişisel araçla seyahat deneyimini herkes yaşamak ister. Otomobil sahibi olmayan kişiler için bu deneyim imkansız gibi görünebilir. Araç kiralama seçenekleri sayesinde kişiye özel seyahat aracı bulunmayan kişiler için imkansız değildir. Tatilini uzun mesafe sürüşle geçirmek istemeyen kişiler şehir içi araç kiralama seçeneklerini değerlendirebilir. Uçak yolculuğundan sonra pratik ve konforlu yolculuk için aile ve iş seyahatlerine uygun 5 kapılı ve 1.5L HYBRİD özellikli Yaris’i tercih edebilirsiniz. Uçakla seyahatinizin ardından havalimanı Toyota Yaris kiralama ile vakit kaybetmeden aracınızı teslim alabilirsiniz.

Toyota Yaris Donanım Paketi Özellikleri

Seyahat sırasında konfor herkes için öncelikli oluyor. Toyota Yaris konforlu koltukları sayesinde uzun seyahatlerde dahi rahat etmenizi sağlıyor. Aracın öne çıkan özellikleri;

  • Araç sürüşü sırasında sürücülerin daima hız göstergesini takip etmesi gerekiyor.
  • Toyota Yaris yeni hız göstergesi tasarımıyla sürücülere büyük ölçüde kolaylık sağlıyor.
  • Ön cama yansıtmalı renkli hız göstergesi sürüş sırasında dikkat dağılmadan hız kontrolü yapılmasına olanak tanıyor.
  • Tek tuşla elektrikli sürüş modu ile sessiz sürüş imkanı tanıyor.
  • Toyota Yaris’te akıllı güvenlik sistemi bulunuyor. Güvenli bir şekilde ani fren yapabilmenize olanak tanıyor.
  • Araçta bulunan akıllı telefon entegrasyonu ile uzun sürüşler sizin için daha keyifli hale dönüşüyor.
  • Kablosuz telefon şarj ünitesi sürüş esnasında telefonunuzu dikkatiniz dağılmadan şarj etmenizi sağlıyor.

Toyota Yaris hybrid ve benzinli modelleri arasından dilediğinizi tercih ederek konforlu ve keyifli bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. Kiralık Toyota Yaris fiyatları bütçe dostu seçenekler sunuyor.

Toyota Yaris Araç Kiralama Avantajları

Toyota Yaris araç kiralama sürücülere birden fazla avantaj sunuyor. Yakıt dostu hybrid modeli siz güvenli bir sürüş deneyimi yaşarken kendi kendini şarj ediyor. Çevre dostu ve yakıt tasarrufu sağlayan araçla uzun mesafe seyahat planı yapmak daha keyifli hale geliyor. Seyahat planlaması sırasında yakıt masrafları göz korkutabilir. Ucuz Toyota Yaris kiralama seçeneğini değerlendirerek araç kiralama ve yakıt konusunda tasarruf sağlayabilirsiniz.

Siyah ve kırmızı renkteki tasarımıyla Toyota Yaris enerjiyi anında değiştiriyor. Özel tasarımıyla şehir içi ve şehirlerarası yolda mükemmel bir sürüş sağlıyor. Güvenli ve ekonomik sürüş imkanı tanıyan Toyota Yaris ile tatilinizi planlamaya başlayın. Uygun Toyota Yaris kiralama sayesinde ailenizle mükemmel bir seyahat rotası belirleyebilirsiniz.