İstanbul Bayrampaşa

İstanbul Bayrampaşa Araç Kiralama

İstanbul Bayrampaşa ilçesi, Avrupa Yakası’nda bulunan, kuzeyinde Gaziosmanpaşa’nın, güneyinde Zeytinburnu, batısında Esenler, doğusunda ise Eyüpsultan'ın yer aldığı insanlar tarafından ilgi gören ve nüfus yoğunluğu fazla olan ilçeleri arasında yerini alıyor. Eskiden tarıma dayalı olan ekonomisi şimdilerde yerini sanayi ve ticarete bırakmış durumda. İstanbul’un yoğun bir turizm olanağına sahip olmasından ve Bayrampaşa ilçesinin de tarih kokulu bir ilçe olmasından kaynaklı turist çeken merak edilen ilçeler arasında bulunuyor. Pek çok açıdan kendini geliştirmiş ve ilerletmiş olan İstanbul şehrinde Bayrampaşa ilçesini gezip görmek için araç kiralama opsiyonu, konforlu ve pratik bir ulaşım imkanı arasında görülüyor. Siz de çevre iller arasında yer alan Bursa, Kocaeli, Kırklareli, Amasya, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir gibi şehirlerden araç kiralayabilirsiniz. İstanbul Bayrampaşa araç kiralama şirketlerinden bütçenize uygun ucuz araç kiralama imkanını yakalayabilirsiniz. Böylece İstanbul’un Bayrampaşa ilçesi ve diğer ilçelerini gezme imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul Bayrampaşa oto kiralama şirketlerinden de faydalanarak bütçe dostu araç olanağına sahip olabilir, araç seçenekleri içerisinden kendinize uygun olan aracı bulabilirsiniz.


İstanbul Bayrampaşa Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İstanbul Bayrampaşa araba kiralama işlemini gerçekleştirmeden önce bazı durumları göz önünde bulundurmak gerekiyor. Bu durumları göz önünde bulundurduğunuz zaman burada seyahat etmek hem daha kolay hem de daha keyifli bir hale geliyor. İstanbul’un Bayrampaşa ilçesi, gezip görülecek yerlere ve merkezi konuma sahip olmasından kaynaklı tercih edilen ilçeler arasında yerini alıyor. İstanbul şehrinde yer alan Bayrampaşa’ya 40- 45 km uzaklıkta olan İstanbul Havalimanı araç kiralama imkanlarından da faydalanarak Bayrampaşa ve diğer ilçeleri görme olanağına sahip olunuyor. Bu olanakları değerlendirerek Bayrampaşa ilçesinde yer alan Bayrampaşa Şehir Parkı, İsmet Paşa Parkı, İstanbul Sea Life Akvaryum, Pirates Of İstanbul, Jurassic Land Müzesi gibi gezilecek ve keşfedilecek yerlere gitme şansına sahip oluyorsunuz. Burada bulunan güzellikleri deneyimlemek ve aynı zamanda keyifli vakit geçireceğiniz mekanları dostlarınızla keşfetmek istiyorsanız İstanbul Bayrampaşa kiralık oto olanağını değerlendirmeli bu şehrin keyfini çıkarmalısınız. 


İstanbul Bayrampaşa’ya Nasıl Gidilir?

İstanbul’da yer alan Bayrampaşa ilçesine gitmek istiyorsanız farklı ulaşım imkanlarından faydalanarak bu ilçeyi gezebilir, burada yer alan semtleri deneyimleyebilir ve keyif alacağınız alanları ziyaret edebilirsiniz. İstanbul uçak bileti alarak farklı illerden İstanbul Havalimanına gelebilir, İstanbul Bayrampaşa kiralık araba imkanından faydalanarak gezi turunuza başlayabilirsiniz. İstanbul Havalimanı araç kiralama şirketlerinden kendi bütçenize ve standartlarınıza uygun araç imkanını bularak ortalama 40-45 km civarında olan Bayrampaşa yolculuğunuza başlayabilirsiniz. 

Aynı zamanda İstanbul otobüs bileti alarak da kolayca Bayrampaşa’ya ulaşma ve sonrasında gezebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Büyük İstanbul Otogarı’na bilet alarak farklı şehirlerden gelebilir İstanbul Bayrampaşa’yı görebilirsiniz. Bayrampaşa Otogarı’na yaklaşık olarak; Kocaeli şehrinden 115 km, Kırklareli 204 km, Tekirdağ 139 km, Çanakkale 309 km mesafede. Diğer illerden de gelerek bu ulaşım imkanından faydalanabilirsiniz. Dilerseniz otobüs yerine kiralık araçları da kullanabilirsiniz. Örnek olarak, Kocaeli araç kiralama imkanlarından faydalanarak ilçeye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bayrampaşa Otogarı’nda bulunan İstanbul Bayrampaşa araç kiralama firmalarından dileğinize uygun ve bütçe dostu araçlardan kiralama yapabilir, şirketlerin sunduğu farklı fonksiyonlara sahip araçlardan dilediğinizi seçebilirsiniz. İstanbul Bayrampaşa araç kiralama fiyatları arasından kendi bütçenize uygun seçimi yaptıktan ve aracınızı teslim aldıktan sonra otogardan Bayrampaşa’ya süren yaklaşık 2- 3 km olan yolculuğunuza başlayabilir, kısa süren yolculuk sonrasında Bayrampaşa’yı keşfetmeye başlayabilirsiniz. 


İstanbul Bayrampaşa Araç Kiralama

İstanbul’da yer alan Bayrampaşa ilçesi burada rahatça gezebilmeniz için farklı şirketler tarafından araç kiralama fırsatları sunuyor. Araç kiralama şirketlerinin sunmuş olduğu farklı araç opsiyonları ve araç çeşitliliği ile kişilerin bütçelerine uygun olan aracı bulma imkanı kolaylaşıyor. Bayrampaşa ilçesi böylelikle bütçeyi düşünmeden yolculuk yapma imkanı veriyor. İstanbul Bayrampaşa araç kiralama şirketleri araç alıcılarına konforlu bir yolculuk yapmaları için birden fazla imkanı bir arada sunuyor, farklı araç segmentleri sunan araç kiralama şirketleri hasar sigortası ve ekstra kasko yapma imkanını da seyahat etmek isteyen bireylere sunarak müşteri memnuniyetini oldukça düşünüyor. Bunun yanı sıra şirketlerin sunduğu farklı özellikteki araçlara ve tercihlere göre de müşterilere şoför imkanı, yol tarifi için navigasyon imkanı gibi farklı hizmet imkanlarına sahip olarak yolculuk yapma zevkini size yaşatıyor. İstanbul Bayrampaşa kiralık araç imkanını tercih eden kişiler, araç teslimi yapılmasının ardından bu fonksiyonlardan faydalanma imkanına sahip olma şansı yakalıyor. Siz de bu imkanları göz önünde bulundurarak İstanbul Bayrampaşa kiralık araba fiyatlarından kendi bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz.


İstanbul Bayrampaşa Gezilecek Yerler

İstanbul Bayrampaşa, kalabalık ve kozmopolit  bir yer olmasından ve tarihi bir ilçe konumunda yer almasından kaynaklı gezip ziyaret etmek için ideal bir yer özelliğine sahiptir. Bu şehrin ve Bayrampaşa ilçesinin tarihi dokusu burayı ilgi çekici hale getirmiştir. Bu güzel ilçeyi gezmeden önce geziyi kolaylaştırmak adına araç kiralama şirketlerinden araç kiralayabilir, şirketlerin bütçenize uygun sunduğu ucuz araç imkanlarından faydalanabilirsiniz. Araç tesliminin ardından şehirde gezebileceğiniz yerlerden bazıları;

  • Araç kiralama işleminden sonra gezi turuna ilgi çeken yerler arasında yer alan Bayrampaşa Şehir Parkı’ndan başlayabilirsiniz. İlçe merkezinden 2,3 km uzaklıkta konumlanan bu parkta pek çok alan keşfedebilirsiniz. Yeşil alanları, piknik alanları, çocuk alanları, spor alanları, hobi bahçesi, lunapark ve restoranını içinde bulunduran bu alan farklı yaş gruplarının seyahati için keyifli bir durak oluyor. 
  • Bayrampaşa’da yer alan İsmet Paşa Parkı’na ulaşmak için 1,6 km’lik bir yolculuğa çıkmanız gerekiyor. Bu park; süs havuzları, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları ve kamelyaları ile güzel bir dinlenme ve huzur alanı olma konusunda önemli bir yere sahiptir. 
  • Bunların yanı sıra Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezleri arasında yer alan Forum İstanbul, merkezden sadece 1,2 km uzaklıkta bulunuyor. AVM, yerli ve yabancı mağazaların varlığıyla alışveriş severlerin keyifli vakit geçirerek alışveriş yapabileceği alan ihtiyacını gideriyor. Aynı zamanda Forum İstanbul’da yer alan Sie Life İstanbul Akvaryum ve Legoland Discovery Center ilgi çekici özellikleriyle Bayrampaşa gezi turunda görülmeye değer alanlar arasında yerini alıyor. İster şehir merkezindeki isterseniz de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama fırsatlarından yararlanarak unutamayacağınız bir geziye çıkabilirsiniz.


İstanbul Bayrampaşa Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız