Citroen C Elysee

Citroen C Elysee Araç Kiralama

Citroen tarafından, C Elysee yakaladığı başarısı ile 2012 yılından beri üretilmeye devam ediyor. Kiralık Citroen C Elysee fiyatları ve performansı ile yarattığı avantajdan dolayı kullanıcılar tarafından özellikle tercih ediliyor. Bütün bu sebeplerden dolayı Fransız otomotiv şirketinin, ülkemizde en çok sevilen modellerinden biri olarak görülüyor. Gezilerde ya da işlerin halledilmesi için sedan araba rahatlığını yaşamak isteyen kişilere tasarımı ile oldukça zarif bir görüntü yaratıyor.

Citroen C Elysee Araç Kiralama Avantajları

Citroen C Elysee kullanım avantajları arasında, sürüş konforunu artıracak değişiklikleri ile yolda daha güçlü, kontrollü ve konforlu olması ile dikkat çekiyor. Ön yüzü ile aeorodinamiğin iyileştirilmesine yardımcı olurken, aynı zamanda sarsılmaz yapısı ile uzun seyahatler ya da şehir içi ulaşımı için uygun bir seçenek yaratıyor. İç kısmında, farklı renklerin kullanılması ile daha çarpıcı bir tasarım yakalayan modelin ferahlık sağlaması amaçlanıyor. Özellikle uzun süreli kullanımlar için bu özellik rahatlatıcı bir etki gösteriyor.

Citroen C Elysee Araç Donanım Özellikleri

Teknik özellikleri de dikkate alındığı zaman ucuz Citroen C Elysee kiralama oldukça iyi bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Aracın donanım detayları aracın modeline ve kullanıcı tercihlerine göre değişim gösterebiliyor:

  • 4 adet silindir, 1449cc motor hacmi ile oldukça güçlü bir yol performansı gösteriyor.
  • Maksimum hızı 191 km olan aracın 100 km hıza ulaşması için yalnızca 9 saniye yetiyor.
  • ABS, ESP, sürücü ve yolcu hava yastığı, yol bilgisayarı ve hız sabitleyici gibi kullanımı kolaylaştıran ve çok daha güvenli hale getiren detayları bulunuyor.
  • 506 litrelik bagaj hacmi ile aile ve şirket araç kiralama seçeneklerinin en geniş araç seçenekleri arasında yer alıyor.
  • Şehir içi 100 km yolculukta yakıt tüketimi 4,3 litre, şehir dışında ise 3,3 litre olarak gerçekleşiyor.

Eşya taşımayı bir eziyet olmaktan çıkaran araç, yakıt konusunda sağladığı ekonomik tüketimden dolayı masrafların azaltılmasını sağlıyor. Şirket filo kiralamaya neden olan özellikler arasında bulunuyor. obilet.com ayrıcalığı ile bulunduğunuz bölge bulunan havalimanı Citroen C Elysee kiralama imkanını kullanabilirsiniz. Bireysel araç kullanımının keyfini sürebileceğiniz aracınız ile işlerinizi halledebilir, dilerseniz bulunduğunuz bölgeyi daha rahat bir şekilde keşfedebilirsiniz.