Citroen C3

Citroen C3 Araç Kiralama

Citroen firması tarafından 2002 yılında C3 serisi üretilmeye başlıyor. Citroen C3 farklı tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor. Geometrik şekilleri ile güçlü hatları bulunuyor. Citroen C3 ön kısmında yer alan bölümü iddialı bir görüntüye sahip. 2002 yılından günümüze kadar olan süreçte donanımsal ve fonksiyonel özellikleri farklılık gösteriyor. Artan motor hacmi ve kasa yapısı ile teknolojiye ayak uyduruyor. Kiralık Citroen C3 fiyatları modelin özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. Citroen firmasının her çıkan ürününde ilave fonksiyonel özellikleri ile konforlu bir sürüş olanağı sağlıyor.

Citroen C3 Genel Tanıtımı

Fransız bir marka olan Citroen, C3 serisinin tasarımında SUV araç tiplerini andırıyor. Güçlü tasarımı ile iddialı bir görüntü sağlıyor. Citroen C3, etkileyici tasarımıyla dikkat çekerken konforlu bir sürüş deneyimi yaşatıyor. İç tasarımında yer alan Advanced Comford koltukları ile rahat bir yolculuk yapmanızı sağlıyor. Koltuklarının tasarımının yanı sıra boyun ve bel destekli olması ile uzun süreli yolculuklarda sağlık problemlerinin önüne geçiyor. Sürüş destek sistemi bulunuyor. Zengin sürüş destek sistemi ile günlük kullanımlarda sürüşü daha güvenli bir hale getiriyor. Uzun yol ve günlük kullanımlar için tercih edilen ucuz Citroen C3 kiralama işlemi için firmalar arası fiyat karşılaştırma olanağı bulunuyor. Bütçenize en uygun modelleri kiralama olanağı sağlıyor.

Citroen C3 Donanım Paketi Özellikleri

Citroen C3 modellerinin; 1.2 Feel, 1.2 Feel Bold AT ve 1.2 Shine AT olacak şekilde üç farklı donanım özelliği bulunuyor. 

  • 1.2 Feel serisinde 5 ileri düz vites bulunurken; 1.2 Feel Bolt AT ve 1.2 Shine AT serilerinde 6 ileri otomatik vites bulunuyor. 
  • 1.2 Feel serisinde motor gücü 83 beygir; 1.2 Feel Bold AT ve 1.2 Shine AT serilerinde 110 beygir gücü bulunuyor. 
  • Citroen C3’ün 3 serisi de yakıt sistemi olarak benzin kullanıyor. 
  • 5 kapılı olarak tasarlanan Citroen C3 modellerinde 5 kişilik rahat bir yolculuk imkanı sağlıyor. 

Şehir dışından ve ülke dışından gelecek olan kişiler havalimanı Citroen C3 kiralama şirketlerinden 7 gün 24 saat kesintisiz işlem yapma olanağı bulunuyor.