İstanbul Bahçeşehir Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Renault Clio 755 ₺
 • Renault Clio 771 ₺
 • Fiat Fiorino 811 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Fiat Egea 933 ₺
 • Renault Megane 1.042 ₺
 • Peugeot Expert Traveller 1.815 ₺

İstanbul Bahçeşehir

İstanbul Bahçeşehir Araç Kiralama

İstanbul, Türkiye’nin metropol olarak nitelendirilen en büyük şehirleri arasında yer alıyor. Tarihi açıdan oldukça zengin bir kültüre sahip olan İstanbul, her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor. İstanbul Bahçeşehir ise istanbul’un en gözde semtleri arasında bulunuyor.

Oldukça gelişmiş bir semt olan Bahçeşehir, İstanbul gezisi planlayan konuklar için farklı gezi alanları ve farklı deneyimler sunuyor. İstanbul Bahçeşehir araç kiralama işlemi ise bu deneyimleri ve gezi alanlarını keşfederken ziyaretçilere kolaylık sağlıyor. Konuklar, Kocaeli, Tekirdağ ve Kırklareli ile oldukça yakın olan İstanbul’da araç kiralayarak, araç kiralamanın getirdiği avantajları iyi şekilde değerlendirebiliyor. İstanbul gezisi planı yapan ziyaretçiler eğer dilerse yakın şehirlerden de araç kiralama işlemi yaparak İstanbul geisini başlatabiliyor. Örneğin; Kocaeli araç kiralama şirketleri ile araç kiralama işlemi yaptıktan sonra, İstanbul gezisine oradan da başlama imkanı bulunuyor. 

İstanbul Bahçeşehir araç kiralama fiyatları incelendikten sonra konuklar, kendileri ve bütçeleri için uygun aracı kiralarken, İstanbul gezisini daha ekonomik bir hale getirebiliyor. Her ihtiyaca hitap eden araç modelleri arasından uygun seçimi yapan ziyaretçiler, bulundukları konumdan kiraladıkları aracı teslim alabiliyor. 

İstanbul Bahçeşehir Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İstanbul Bahçeşehir oto kiralama işlemini gerçekleştirmeden önce konukların bilmesi gereken bazı hususlar bulunuyor. Bilgilendirme amacı ile sıralanacak bu hususlar, İstanbul gezisini daha konforlu ve keyifli bir hale getirmeyi hedefliyor. 

Tarihte birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış İstanbul’da bulunan Bahçeşehir semti, ilk olarak toplu konutların planlı bir şekilde yapılaştığı bir alan olarak kurulduğu biliniyor. Türkiye’nin ilk uydu kenti olma özelliği bulunan Bahçeşehir, günümüzde bünyesinde barındırdığı iş yerleri ve ofislerle oldukça hareketli bir iş alanına sahip olan semt, farklı toplulukların birleştiği bir nüfusa sahip olarak şimdiki konumunu koruyor. 

İstanbul Bahçeşehir kiralık araç seçenekleri ile gezilecek oldukça geniş bir lokasyon aralığı barındırıyor. İstanbul’un gezilecek hemen her konumuna yakın olan Bahçeşehir, lezzetli yemekleri, İstanbul’un tarihi gezi alanları ve o muhteşem İstanbul manzarasını ziyaretçilere sunuyor.

İstanbul Bahçeşehir araba kiralama ile seyahat edilebilecek güzel şehirlerden biri olarak biliniyor. İstanbul Havalimanı ise Bahçeşehir’e yakınlığı ile İstanbul için uçak yolculuğunu cazip hale getiriyor. İstanbul Havalimanı araç kiralama şirketleri ile İstanbul gezisine neredeyse hiç vakit kaybetmeden çıkılabiliyor. 

İstanbul Bahçeşehir kiralık araba seçeneklerini değerlendiren konukların tercih edebileceği birçok farklı konaklama alanı da bulunuyor. Bahçeşehir’de bulunan geniş konaklama alanları hemen her bütçeye hitap ediyor. Konuklar ister ekonomik isterse lüks konaklama alanı alternatifleri arasından diledikleri seçeneği tercih edebiliyor. 

İstanbul Bahçeşehir'e Nasıl Gidilir?

İstanbul Bahçeşehir’e gitmek isteyen ziyaretçilerin tercih edebileceği çeşitli ulaşım imkanları bulunuyor. Uçak, otobüs ve tren yolculukları bu ulaşım imkanları arasında yer alıyor. İstanbul’a bağlı havalimanları ile İstanbul Bahçeşehir'e kolay bir şekilde gidebilirsiniz. İstanbul uçak bileti satın alarak Bahçeşehir’e ortalama 30 kilometre uzaklıkta bulunan İstanbul Havalimanı’na kolayca ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nı da tercih edebilirsiniz. Sonrasında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama seçenekleri ile Bahçeşehir’e yolculuk edebilirsiniz.

Ayrıca İstanbul Havalimanı araç kiralama hizmetleri ile de Bahçeşehir’e kısa sürede ulaşabilirsiniz. İstanbul Havalimanı’ndan kiralık araç teslim alındıktan sonra, kısa bir yolculuk sonrası Bahçeşehir merkeze ulaşım sağlanabiliyor. Bu noktada, İstanbul Havalimanı araç kiralama şirketleri sayesinde uçaktan iner inmez kiralanan araç teslim alınabiliyor. 

İstanbul otobüs bileti alarak Türkiye’nin birçok şehrinden İstanbul’a yolculuk yapılıyor. İstanbul-Kocaeli arası 103.9 km olurken, İstanbul- Tekirdağ arası 145.8 km, İstanbul-Kırklareli arası ise 209 km olarak biliniyor. Bahçeşehir’e ortalama 19 kilometre uzaklıkta bulunan otobüs terminaline ulaştıktan sonra araç kiralama işlemi yapılabiliyor. 

İstanbul ulaşım araçları arasında tren de bulunuyor. Aktif bir şekilde düzenlenen seferler ile Türkiye’nin birçok şehrinden İstanbul’a ulaşım sağlıyor.

İstanbul Bahçeşehir Araç Kiralama

İstanbul Bahçeşehir kiralık araba fiyatları, İstanbul gezisini daha keyifli ve konforlu bir hale getiriyor. Geniş araç filoları ile her ihtiyaca cevap vermeyi de başarıyor. Kişisel bir araçla seyahat etmeye göre çok daha ekonomik olan araç kiralama işlemi, birçok avantaj sağlıyor. 

İstanbul Bahçeşehir araç kiralama şirketleri, ziyaretçilere çeşitli imkanlar sunuyor. Farklı segmentlerdeki araçlarını konukların hizmetine sunan araç kiralama şirketleri, hasar sigortası ve ekstra kasko gibi olanakları da konukların tercihine bırakıyor. Bu olanakların yanı sıra navigasyon ve ekstra şoför olanağı da araç kiralama hizmetleri arasında bulunuyor. 

Araç teslim anından itibaren konukların her türlü sorusunu yanıtlayan araç kiralama şirketleri, konukların İstanbul Bahçeşehir gezisini, güvenli bir şekilde geçirmeleri için çalışıyor.

İstanbul Bahçeşehir’de Gezilecek Yerler

 • Ucuz araç kiralayarak başlayan İstanbul Bahçeşehir gezisinde konukların mutlaka gitmesi gereken yerler arasında Ayasofya Camii bulunuyor. Bahçeşehir’e ortalama 10 kilometre uzaklıkta konumlanan bu tarihi alan İstanbul gezisi sırasında mutlaka görülmesi gereken bir yer olarak kabul ediliyor. 
 • Topkapı Sarayı Müzesi: İstanbul Bahçeşehir kiralık oto ile gidilebilecek bir diğer destinasyon ise Topkapı sarayı olarak görülüyor. Tarihi dokunun bozulmadan günümüze kadar ulaştığı bu lokasyonda İstanbul’da görülmesi gereken yerler arasında bulunuyor. 
 • Kapalı Çarşı: İstanbul’a gelen hemen herkesin mutlaka uğraması gereken yerlerden biri olan Kapalı Çarşı da İstanbul Bahçeşehir gezisi sırasında gidilmesi gereken lokasyonlarından biri. Görenleri kendine hayran bırakan bu alan, içerisinde satılan çeşitli malzemenin yanı sıra mimarisi ile de dikkat çekiyor.


İstanbul Bahçeşehir Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız