Fiat Linea

Fiat Linea Araç Kiralama

Fiat firması Linea model ilk aracını 2007 yılında üretiyor. O tarihten beri firma Linea model aracını çeşitli özellikler ekleyerek geliştirmeye devam ediyor. Gelişen teknoloji ve değişen kullanıcı beklentilerini sağlayacak niteliklere sahip bir araç olarak nitelendiriliyor. Sık sık seyahat yapanlar, Fiat Linea modelini yakıt tüketimi az olduğu için tercih edebiliyor. Fiat Linea modellerinin kasa tipi sedan olarak üretildiği için geniş bagaj hacmine sahip olma özelliğini de taşıyor. Kiralık Fiat Linea fiyatları hakkında bilgi almak için firmalardan yardım alabilirsiniz.


Fiat Linea Genel Tanıtımı

İtalyan firması olan Fiat, Linea modeli ile kullanıcısına az yakıt ile fazla yol alma imkanı sunuyor. İç dizaynı sürücünün ve yolcuların rahatlığı düşünülerek tasarlanıyor. Şirket aracı olarak da tercih edilen Linea konforlu seyahatlerinizi uygun fiyatlarla tamamlamanızı sağlıyor. Yaz aylarında uzun yolculuk yapan kişiler klimanın serinletme özelliğinden faydalanabiliyor. Araçta bulunan geri görüş kamerası ile park yapılırken dijital ekrandan yardım alınabiliyor. Ayarlanabilir ön koltukları ile yolculuğunuzu daha konforlu hale getiriyor. Her bütçeye uygun Fiat Linea kiralama işlemleriniz için firmaların ofislerine gidebilir ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz.


Fiat Linea Donanım Paketi Özellikleri

Fiat firmasının birçok modeli bulunuyor. Bu modellerden bazıları benzinli iken bazıları dizel olarak üretiliyor. 

  • Fiat Linea 1.4 Pop serisi benzinli, 1.3 Multijet Pop ve 1.3 Multijet Urban serileri dizel olarak satışa sunuluyor. 
  • Benzinli serisi 115 beygir gücünde, dizel serileri ise 95 beygir motor gücüne sahip oluyor. 
  • Fiat Linea’nın turbo desteği bulunan serilerinde aracın daha seri olduğu gözlemleniyor. 
  • Otomatik ve manuel vites seçenekleri ile sürücünün kullanım alışkanlığı ve rahatlığı düşünülüyor. 
  • ASR sistemi ile aracın ani ve hızlı kalkışı esnasında patinaj yapmasının önüne geçiyor. 
  • Elektronik motor çekiş kontrolü özelliği ile ıslak zeminde aracın tekerleklerinin kaymasını önlüyor. 

Yurt dışından gelecek olan ve uygun fiyatlarda araç kiralamak isteyenler için sunulacak araçlar arasında yerini alıyor. Havalimanı Fiat Linea kiralama şirketleri size uygun aracı seçmenizde yardımcı oluyor. Konforlu ve keyifli yolculuk geçirmek için firmaların size sunduğu kampanyaların kiralama koşullarını inceleyerek ihtiyacınıza göre Fiat Linea aracınızı seçebilirsiniz.