Toyota Proace City

Toyota Proace City Araç Kiralama

Kalabalık ailelerin vazgeçilmez tercihi olan Toyota Proace gelişmiş donanımı ile keyifli yolculuk imkanı sunuyor. Geniş iç tasarımı uzun yolculuklar için yüksek konfor desteği sağlıyor. Koltuk tasarımları ile yolculuğun bitmesini istemeyebilirsiniz. Tavan yüksekliği ve araç içi genişlik ferah bir yolculuk sağlıyor. Kiralık toyota proace city fiyatları herkesin bu yolculuk deneyimini yaşayabileceği şekilde belirleniyor.

Toyota Proace City Araç Özellikleri

Toyota Proace City 1880 mm tavan yüksekliğine sahip. 4403 mm boy ve 1848 mm en mesafesi yolculuk sırasında ferah ve keyifli zaman geçirmenizi sağlıyor. Deri direksiyon simidi, saten krom çerçevesine sahip multimedya ekranı ve siyah vites kolu çerçevesi ile araç içerisinde kendinizi özel hissedebilirsiniz. Tavan boyunca bulunan ambiyans aydınlatması gece yolculuklarını sizin için eşsiz kılabilir.

Karartılan arka ve yan camlar yolculuk sırasında araç içerisinde rahatlıkla hareket etmenize olanak tanıyor. Çift bölgeli otomatik klima sıcak ve soğuk havalarda ortam ısısını mükemmel bir şekilde ayarlıyor. 8 inç dokunmatik multimedya ekranıyla telefonunuz arasında bağlantı kurarak eğlenceli bir yolculuk geçirebilirsiniz. Park sensörleri ile en kuytu köşelere dahi kolaylıkla park yapabilirsiniz.Uygun toyota proace city kiralama seçeneğini kullanarak ekonomik ve konforlu yolculuk deneyimi yaşamanın tadına varın.

Toyota Proace City Araç Kiralama Avantajları

Uzun seyahatlerde güvenlik oldukça önemli bir hale geliyor. Yorgunluk uyarı sistemi bulunan Toyota Proace City ile en uzun yolculuk sırasında kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor.

  • Yokuşta kalkış desteği
  • denge kontrol sistemi
  • kör nokta uyarı sistemi
  • hız sınırlandırıcı

gibi özellikler sayesinde sürüş yapmak daha güvenli hale geliyor. Çocuk koltuğu sabitleme mekanizması ile çocuğunuzun güvenliği hakkında endişe yaşamanıza gerek kalmıyor.

Anahtarsız çalışma özelliği tanıyan araç kullanıcılara büyük ölçüde kolaylık sağlıyor. Yükseklik ayarı bulunan sürücü koltuğu sayesinde farklı boy uzunluğuna sahip kişiler tarafından rahatlıkla kullanılıyor. Uzun yolculuklar için mükemmel bir seçim olan Toyota Proace City şehir içerisinde de keyifli ve güvenli sürüş deneyimi yaşamanızı sağlıyor.Havalimanı toyota proace city kiralama tercihini kullanarak güvenli seyahat edebilirsiniz.