Tekirdağ Süleymanpaşa Tekira AVM Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Renault Clio 1.205 ₺
 • Fiat Fiorino 1.213 ₺
 • Fiat Egea 1.234 ₺
 • Renault Clio 1.378 ₺
 • Fiat Egea 1.475 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Renault Taliant 1.605 ₺
 • Renault Megane 1.849 ₺
 • Peugeot 2008 2.191 ₺
 • Nissan Qashqai 2.326 ₺

Tekirdağ Süleymanpaşa Tekira AVM

Tekirdağ Süleymanpaşa Tekira AVM Araç Kiralama

Tekirdağ’ın merkezinde konumlanan Süleymanpaşa ilçesinin bir tarafında Marmara Denizi bir tarafında ise dağ manzaraları yer alıyor. Mavi ve yeşilin benzersiz buluşmasına ev sahipliği yapan Süleymanpaşa, gerek yurt içinden gerekse yurt dışından birçok misafiri ağırlıyor. İlçenin öne çıkan yanlarından biri de pek çok eğlence merkezine ev sahipliği yapması. Bunlardan biri olan Tekira AVM, yeme-içme mekanları ve mağazaları ile bölgenin en çok tercih edilen noktaları arasında.

AVM’nin içerisinde yer alan Tekirdağ Süleymanpaşa Tekira AVM araç kiralama şirketlerinden uygun fiyata ve isteklerinize uygun olan aracı kiralayarak şehri ziyaret etme imkanınız da bulunuyor. Tekira AVM’yi ziyaretiniz sırasında ihtiyaçlarınızı temin edebilir, sonrasında şehirde keyifli bir seyahate başlayabilirsiniz.

Tekirdağ Süleymanpaşa Tekira AVM Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İlçe merkezine 950 metre mesafede konumlanan Tekira AVM, Süleymanpaşa ilçesine bağlı olan Aydoğdu Mahallesi’nde bulunuyor. Tekira AVM, 85 bin metrekare kapalı alana sahip olup bünyesinde dünya markalarına ait 72 mağaza, süpermarket, açık ve kapalı otopark bulunduruyor. Aynı zamanda AVM’nin içerisinde çocukların keyifli zamanlar geçirebileceği, 1500 metrekarelik alana sahip çocuklar için oyun alanı yer alıyor.

Tekira AVM, 2008 yılında hizmet vermeye başlamış olup her bireyin ihtiyacına, talebine ve bütçesine uygun hizmetleriyle ziyaretçilerin en uğrak noktalarından biri oluyor. Bünyesinde yeme içme bölümü, dünya markalarına ait mağazalar, çocuklar ve yetişkinler için eğlence alanları bulunduran Tekira AVM’de aynı zamanda 1200 araç kapasiteli açık ve kapalı otopark yer alıyor. Şehrin birçok tarihi, turistik ve doğal mekanlarına da yakın konumda bulunan AVM, ziyaretçilerin buluşma noktası oluyor. Tekirdağ Süleymanpaşa Tekira AVM araç kiralama firmalarından size uygun olan kiralık aracı temin ederek bölgede keyifli bir yolculuğa başlama imkanınız bulunuyor.

Tekirdağ Süleymanpaşa Tekira AVM’ye Nasıl Gidilir?

Tekirdağ Süleymanpaşa Tekira AVM’ye gitmek isterseniz karşınıza birçok ulaşım alternatifi çıkıyor. Tekirdağ’a hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşmak isterseniz bulunduğunuz şehirden Tekirdağ Atatürk Çorlu Havalimanı’na olan Tekirdağ uçak biletlerini incelemenizde fayda var. Tekirdağ Atatürk Çorlu Havalimanı, Tekira AVM’ye 45,4 km mesafede konumlanıyor. Havalimanında yer alan araç kiralama firmalarından bütçenize ve taleplerinize uygun kiralık aracı temin ederek AVM’ye ulaşma imkanınız mevcut. Dilerseniz kara yolu ile ulaşımı da tercih edebilirsiniz. Bu noktada Tekirdağ otobüs bileti temin ederek seyahatinize başlayabilirsiniz.

Tekirdağ’ı ziyaretiniz sırasında şehre komşu olan İstanbul, Edirne, Çanakkale ve Kırklareli şehirlerini de ziyaret etme imkanınız bulunuyor. Tekirdağ; İstanbul’a 146 km, Edirne’ye 128 km, Çanakkale’ye 154 km ve Kırklareli’ne 101 km uzaklıkta bulunuyor. Tekira AVM araç kiralama imkanlarından yararlanarak hem komşu illerden Tekirdağ’a hem de Tekirdağ’dan komşu illere yolculuk yapabilirsiniz. Mesela, Edirne araç kiralama seçeneklerini değerlendirerek konforlu bir şehirde Tekirdağ’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tekirdağ Süleymanpaşa Tekira AVM’de Araç Kiralama

Tekirdağ Süleymanpaşa Tekira AVM araç kiralama fiyatları, aracın sahip olduğu özelliklere göre değişim gösteriyor. Otomobilin dizel ya da benzinli olması, manuel ya da otomatik olması gibi pek çok alternatif bu noktada dikkate alınıyor. Lüks ve ekonomik sınıfa dahil olan araçların ücretleri de buna göre belirleniyor.

Kiralık araç fiyatları; ziyaretçilerin taleplerine, almak istedikleri hizmetlere ve diğer birçok segmente göre de değişiklik gösteriyor. Bu noktada kendi bütçenize uygun olan seçimi yapabilirsiniz. Kiralık aracınızı temin ettiğiniz andan itibaren aracınızı kiraladığınız şirkete 7/24 taleplerinizi ve sorularınızı iletme imkanınız bulunuyor.

Tekirdağ Süleymanpaşa Tekira AVM Yakınında Gezilecek Yerler

 • Rakoczi Müzesi, şehrin turistik merkezlerinden biri konumunda. Türk-Macar dostluğunun sembolü olan müzenin ismini Macar Prensi’nden aldığı biliniyor. Tekira AVM’ye 1,1 km mesafede konumlanan müzede; Macar Prensi Rakoczi’ye ait eşyalar, hayatıyla ilgili fotoğraflar, yağlı boya tabloları ve Türk-Macar dostluğunu temsil eden eserler yer alıyor.
 • Uçmakdere Köyü, yamaç paraşütü yapmayı seven kişilerin vazgeçilmez ziyaret noktalarından biri oluyor. Özellikle hafta sonları çevre illerden gelen kişilere de ev sahipliği yapan Uçmakdere Köyü Tekira AVM’ye 34,8 km uzaklıkta yer alıyor.
 • Tekirdağ Süleymanpaşa araç kiralama işleminizi gerçekleştirdikten sonra uğramanız tavsiye edilen diğer bir nokta Namık Kemal Evi oluyor. Namık Kemal Evi, Tekira AVM’ye 1,2 km uzaklıkta yer almakta olup bünyesinde Namık Kemal hakkında yazılmış eserler yer alıyor.

Tekirdağ Süleymanpaşa Tekira AVM Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız