Renault Megane

Renault Megane Araç Kiralama

Fransa’ya ait bir otomobil firması olan Renault, 1995 yılından günümüze kadar Megane serisini kullanıcılara sunuyor. Geniş iç hacmi ile günümüzde en çok tercih edilen modellerden biri. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte teknik ve donanımsal özellikleri gelişmeye devam ediyor. Motor iç hacimleri, vites çeşitleri ve yakıt kullanımı gibi fonksiyonel özelliklerine göre fiyat farklılıkları oluşuyor. Kiralık Renault Megane fiyatları, fonksiyonel özelliklerinin artması ya da azalmasına göre değişiyor. Teknolojik iç tasarımı ile kullanım esnasında konforlu bir sürüş deneyimi yaşatıyor.


Renault Megane Genel Tanımı

Fransız bir marka olan Renault, Megane modelinin geniş iç hacmi ve farklı tasarımı ile kullanıcıların dikkatlerini üzerine topluyor. 

  • Estetik ve güçlü dış tasarımı ile dinamik hatları mevcut. 
  • Geniş iç tasarımı ve geniş bagaj hacmi ile özellikle geniş ailelerin tercih ettiği araç modelleri arasında bulunuyor. 
  • 5 kapılı olarak üretilen Renault Megane aracı az yakıt tüketimi ile bütçe dostu oluşu dikkat çekiyor. 
  • Eller serbest bagaj kapağı sayesinde tek tuş kullanarak bagaj kapağını açıp kapamanıza imkan sağlıyor. 
  • Yazın çıkacağınız uzun yolculuklarda araçta bulunan mevcut kliması sayesinde sıcak havayı aracın içerisinden uzak tutmanıza imkan tanıyor. 

Uygun Renault Megane kiralama işlemleri için araç kiralama şirketleri ile iletişime geçebilirsiniz. Bütçenize ve yolculuk yapacağınız rotaya göre bir tercih yaparak size uygun araç modelini kiralayabilirsiniz.


Renault Megane Donanım Paketi Özellikleri

Renault Megane modellerinin; Joy, Icon, Touch ve Touch EDC serileri bulunuyor. Joy ve Touch serilerinde yakıt türü olarak benzin, Icon ve Touch EDC serilerinde ise yakıt türü olarak dizel kullanılıyor. Icon ve Touch EDC serilerinde 7 ileri otomatik vites, Joy ve Touch serilerinde 6 ileri manuel vites bulunuyor. Joy ve Touch serilerinden 140 beygir gücü bulunuyor. Icon ve Touch EDC serilerinde ise 115 beygir gücüne sahip. Touch serisinde 434 litre bagaj hacmi bulunuyor. Diğer serilerinde ise bagaj hacmi 550 litre olarak mevcut. Şehir dışından ya da ülke dışından gelen kişiler havalimanı Renault Megane kiralama şirketleri ile irtibata geçerek kolayca araç kiralabiliyor.