Ford Tourneo Courier

Ford Tourneo Courier Araç Kiralama

Ford’un en çok tercih edilen araçlarından biri olan Tourneo Courier modeli, kullanıcıların daha konforlu bir sürüş keyfi yaşamalarını sağlıyor. Ford Tourneo Courier hafif ticari araç kategorisinde bulunuyor. Çok yönlü ve işlevsel özelliği ile uzun yolculuklarda iyi arkadaşınız oluyor. Geniş iç tasarımı ile uzun yolculuklarda konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlıyor. Ford Tourneo Courier teknolojinin getirdiği yenilikleri araca yansıtıyor. Geniş bagaj hacmi ile kalabalık seyahatleriniz için rahat ve konforlu bir yolculuk geçirmenizi sağlıyor. Kiralık Ford Tourneo Courier fiyatları fonksiyonel özelliklerine göre araç kiralama firmalarının belirlemiş olduğu fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor.


Ford Tourneo Courier Genel Tanıtımı

Amerika Birleşik Devletleri’ne ait olan Ford markası, Tourneo Courier yarı ticari sınıfında yer alıyor. Etkileyici bir tasarımı bulunan Tourneo Courier göze hitap ediyor. Gelişmiş sürücü destek sistemi ile eşsiz bir yolculuk deneyimi sizi bekliyor. Hız sınırlandırıcı sistemi bulunan araçlarda özellikle uzun yolculuklar için hız ayarı yapmanızı sağlıyor. Önde bulunan araçla belirli bir mesafeyi koruyarak kaza olasılığını minimum seviyeye indiriyor. Uzun yolculuklarda yakıt tüketim seviyesini en az seviyeye getiriyor. Yollarda bulunan maksimum hız sınırını tespit ederek hız limitini aşmanızı engelliyor. Kalabalık ve uzun seyahatleriniz için konforlu bir yolculuk sizi bekliyor. Uygun Ford Tourneo Courier kiralama işlemi için araç kiralama şirketlerinin fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. 


Ford Tourneo Courier Donanım Paketi Özellikleri

Ford Tourneo Courier modelleri; Deluxe, Titanium, Titanium Plus ve Trend olacak şekilde donanım paketleri bulunuyor. 

  • Ford Tourneo Courier donanım paketlerinin bütün serileri 6 ileri düz vites bulunuyor. 
  • Yakıt türü olarak dizel kullanması nedeniyle yakıtta cimri olarak adlandırmak mümkün.
  •  Deluxe ve Trend serilerinde 75 beygir gücüne sahip iken; Titanium ve Titanium Plus serilerinde 100 beygir gücüne sahip. 
  • 5 kişilik olarak kapasitesi bulunan Ford Tourneo Courier araçlarda 708 litrelik bagaj hacmi ile bütün eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. 

Ülke dışından ya da şehir dışından gelecek olan kişiler havalimanlarında bulunan araç kiralama şirketlerinden 7 gün 24 saat hizmet alabiliyor. Havalimanı Ford Tourneo Courier kiralama işlemi için erken rezervasyon sistemini kullanarak araç kiralama sürenizi minimum bir süreye indirebilirsiniz.