Bursa Heykel Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Fiat Egea 776 ₺
 • Dacia Duster 779 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Fiat Egea 851 ₺
 • Kia Stonic 1.013 ₺

Bursa Heykel

Bursa Heykel Araç Kiralama

Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nin Güney Marmara bölümünde konumlanan Bursa şehri, geçmişten günümüze birçok kültüre ev sahipliği yapması ile biliniyor. Bursa, hem tarihi ve kültürel yapıları ile hem de eşsiz doğal güzellikleri ile ön plana çıkan kentlerden biri oluyor. Osmanlı Dönemi’nde ilk başkent olan Bursa, bünyesinde barındırdığı; kervansaraylar, tarihi çok eskilere dayanan camiler, hanlar ve hamamlar ile gerek yurt içinden gerekse yurt dışından birçok misafir ağırlıyor.

Bursa şehri, tarihi açıdan büyük öneme sahip olan kentlere komşu bir konumda yer alıyor. Bursa ilinin; kuzeyinde Yalova, kuzeydoğusunda Kocaeli ve Sakarya, doğusunda Bilecik, güneyinde Kütahya ve batısında ise Balıkesir şehirleri bulunuyor. Bursa şehrinin önemli bölgelerinden biri olan Heykel ise kentin Osmangazi ilçesine bağlı bir lokasyon olarak dikkat çekiyor. Semt, tarihi ve doğal mekanları ile ziyaretçilerini büyüleyen bölgeler arasında yer alıyor. Bursa Heykel araç kiralama işlemini gerçekleştirerek, bölgenin bu eşsiz güzelliklerini kolay bir biçimde ziyaret etmeniz mümkün. 

Bursa Heykel ziyaretiniz sırasında Bursa Heykel araba kiralama işleminizi gerçekleştirerek bu şehirleri de ziyaret etme fırsatınız bulunuyor. Dilerseniz bu bölgeye ulaşmak için Yalova araç kiralama hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Bu komşu illerdeki oto kiralama firmalarından araç teslim alarak da Bursa iline ziyaret gerçekleştirmeniz mümkün. Bölgede her bütçeye ve isteğe uygun Bursa Heykel araç kiralama firmaları mevcut. Bursa Heykel kiralık araba fiyatları ise kullanıcıların isteklerine ve taleplerine göre değişiklik gösteriyor. Kendinize uygun aracı seçtikten sonra bulunduğunuz konumdan aracınızı teslim alabilir, Heykel gezinize başlayabilirsiniz.

Bursa Heykel Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bursa Heykel oto kiralama işleminizi gerçekleştirmeden önce şehir ve bölge hakkında bazı bilgilere sahip olmanız, seyahatinizi çok daha keyifli bir hale dönüştürüyor. Bu bilgiler eşliğinde, bölgede ziyaret etmek istediğiniz noktaları belirleyebilir ve daha planlı bir biçimde seyahatinizi gerçekleştirme imkanına sahip olabilirsiniz. Sanayi ve tekstil şehri olan Bursa, ekonomik yönden Türkiye’nin en gelişmiş kentlerinden biri olup, aynı zamanda Türkiye’nin 4., Marmara Bölgesi’nin ise 2. en büyük şehri durumunda.

Heykel de Bursa’nın en önemli merkezlerinden biri olarak konumlanıyor. Bünyesinde Osmanlı Dönemi’ne ve daha birçok medeniyete ait kültürel ve tarihi mekanlar barındırıyor. Öte yandan Heykel semtinde birçok alışveriş merkezi, oyun parkları, camiler, kültürel mekanlar ve eğlence yerleri de bulunuyor. Bursa Heykel kiralık arabanızı size uygun olan firmadan temin ettikten sonra ilçede bulunan; Irgandı Köprüsü’nü, Bursa Devlet Tiyatrosu’nu (Ahmet Vefik Paşa Tiyatrosu), Bursa Kent Müzesi’ni, Koza Han’ı ve eşsiz güzelliğe sahip birçok mekanı kolaylıkla ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda seyahatiniz sırasında Bursa Heykel kiralık aracınızla semtin ve kentin önde gelen restoranlarına giderek, bölgenin eşsiz yöresel lezzetlerinden olan; iskender, pideli köfte ve tahinli pide gib yemekleri tadabilirsiniz.

Bölgeye yapacağınız ziyaretiniz sırasında tercih edeceğiniz Bursa Heykel araç kiralama şirketleri, verdikleri hizmetler ile seyahatinizi daha keyifli ve konforlu bir hale getiriyor. Heykel’e 50,3 km mesafede konumlanan havaalanında yer alan Bursa Yenişehir Havalimanı araç kiralama firmalarından bütçenize ve taleplerinize uygun aracı seçerek bölgedeki seyahatinize başlayabilirsiniz.

Bursa Heykel’e Nasıl Gidilir?

Türkiye’nin her şehrinden Bursa Heykel’e ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bulunduğunuz şehre, taleplerinize ve bütçenize göre Bursa Heykel’e hava, kara veya demir yolu seçenekleri ile ulaşım sağlama imkanınız bulunuyor. 

Bursa Heykel’e çok daha hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşmak isterseniz, bulunduğunuz şehirdeki veya civar illerdeki havalimanlarından Bursa Yenişehir Havalimanı’na olan uçak seferlerini değerlendirebilirsiniz. Size uygun olan seferleri tercih ettikten sonra Bursa uçak biletinizi temin etmeniz mümkün. Bursa Yenişehir Havalimanı’ndaki araç kiralama firmalarından ucuz aracınızı teslim alıp Heykel gezinize vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Bursa Heykel’e bulunduğunuz şehirden kara yolu ile ulaşmak isterseniz, Bursa otobüs biletinizi uygun olduğunuz tarih için temin ettikten sonra yola koyulabilirsiniz. Yolculuğunuzu, Heykel’e 10,3 km mesafede konumlanan Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde sonlandırabilir, buradan dilediğiniz bölgeye hareket edebilirsiniz. Bursa Heykel; 

 • Yalova’ya 69,4 km, 
 • Kocaeli’ye 131 km, 
 • Sakarya’ya 160 km, 
 • Bilecik’e 92,5 km, 
 • Kütahya’ya 155 km ve 
 • Balıkesir’e 141 km uzaklıkta bulunuyor.

Bursa Heykel’e demir yolu seçeneğiyle de ulaşma imkanınız bulunuyor. Heykel’e 104 km uzaklıkta bulunan Piribeyler Tren İstasyonu’na, bulunduğunuz şehirden tren bileti temin ederek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bursa Heykel’de Araç Kiralama

Bursa Heykel araç kiralama fiyatlarını inceleyerek, bölge ziyaretinizi oldukça ekonomik bir bütçeyle gerçekleştirmeniz mümkün. Araç kiralama fiyatları; şirketlerin verdikleri hizmetlere, aracın kapasitesine ve modeline, kiralama yapmak istediğiniz gün sayısına göre değişiklik gösteriyor. 

Araç kiralama şirketleri seyahatinizi konforlu, güvenli ve keyifli bir biçimde gerçekleştirmeniz için birçok ek imkan da sunuyor. İlgili firmalar, talep eden kişilere; hasar sigortası, ekstra kasko, navigasyon ve ekstra şoför gibi hizmetler sağlıyor. İstanbul araç kiralama firmalarından hizmet alarak da Bursa Heykel’e doğru konforlu bir yolculuğa imza atabilirsiniz.

Bursa Heykel Gezilecek Yerler

 • Bursa Heykel kiralık otonuzu teslim aldıktan sonra ilk ziyaret noktanızın Irgandı Köprüsü olmasında fayda var. Irgandı Köprüsü, şehrin geçmişten günümüze kadar gelen önemli eserlerinden biri. 1442 yılında 2. Murat Dönemi’nde inşa edilmiş olan köprünün zamanında önemli ticari merkezlerden biri olduğu biliniyor. Heykel’in merkezine 450 m mesafede konumlanan köprüye çok kolay bir biçimde gidebilir ve geçmişe yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.
 • Şehrin kültürünü tanımak ve geçmişten günümüze kadar ev sahipliği yapmış olduğu medeniyetlerin tarihini incelemek isterseniz Bursa Kent Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Semt merkezine 190 m uzaklıkta bulunan müzede tarihle iç içe bir gezi gerçekleştirmeniz mümkün.
 • Bursa şehrine ait yöresel ürünleri görmek ve satın almak isterseniz Eski Aynalı Çarşı sizin için ideal bir mekan. Orhan Gazi tarafından 1339 yılında inşa ettirilen ve ilçe merkezine sadece 550 m mesafede konumlanan bu çarşı, kentin sembol yapıları arasında yer alıyor.

Bursa Heykel Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız