Bursa Korupark AVM Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Renault Clio 757 ₺
 • Citroen C Elysee 773 ₺
 • Fiat Egea 787 ₺
 • Kia Rio 876 ₺
 • Fiat Egea 960 ₺
 • Ford Focus 1.020 ₺
 • Ford Puma 1.103 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Dacia Duster 1.136 ₺
 • Toyota Corolla 1.136 ₺
 • Ford Kuga 1.530 ₺
 • Skoda SuperB 1.913 ₺
 • Audi A3 1.913 ₺
 • DS Automobiles DS 9 2.779 ₺

Bursa Korupark AVM

Bursa Korupark AVM Araç Kiralama

Bursa’nın önemli bölgelerinden olan Osmangazi’de bulunan Korupark AVM, merkezi konumuyla öne çıkan alışveriş merkezleri arasında yer alıyor. Farklı ulaşım seçenekleriyle ulaşılabilen bir bölgede bulunan Korupark AVM, bu bağlamda ziyaretçiler tarafından da ilgi görüyor. AVM’de Bursa Korupark AVM araç kiralama seçenekleri de bulunuyor. Bu sayede AVM ziyaretçileri, araç kiralama olanaklarıyla Bursa’nın doğal ve tarihi dokusunu görebilme imkanına da sahip olabiliyor. 

Ziyaretçiler araç kiralayarak hem konforlu bir şekilde alışveriş yapabiliyor hem de Bursa’nın güzelliklerini diledikleri gibi gezebilme fırsatına sahip oluyor. Bursa’nın metropol ilçeleri arasındaki en büyük ilçe unvanına sahip olan Osmangazi, şehrin diğer merkez ilçelerinin kesişim noktasında yer alıyor. Bu sayede de Bursa’nın gezilecek yerlerine yakınlığıyla da öne çıkıyor.

Bursa Korupark AVM Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Osmangazi ilçesi, şehrin en büyük ilçeleri arasında yer alıyor. Hem nüfus bakımından hem de barındırdığı güzellikler bakımından en önemli ilçeler arasında yer alan Osmangazi’de Korupark AVM özellikle alışveriş seven kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Her gün binlerce kişiyi ağırlayan Bursa Korupark AVM, farklı mağazaları ve farklı aktivitelerin yapılacağı yerleri içinde barındırmasından dolayı da ziyaretçilerin ilgisini çekiyor. AVM içerisinde konserler, festivaller, çocuklar için farklı etkinlikler düzenleniyor. Aynı zamanda AVM içerisinde farklı yiyecek ve içecek alanları da bulunuyor.

Toplam 4 katlı olan Bursa Korupark AVM içerisinde farklı giyim markaları, banka ATM alanları, aksesuar markaları, kuru temizleme ve terzi, spor salonu, oto yıkama yer alıyor. AVM içerisinde bowling, pet shop, sanat evi, tur danışmanlığı, ev tekstil mağazaları, oyuncak mağazaları, beyaz eşya mağazaları, sinema, etkinlik alanları, yiyecek ve içecek alanları da bulunuyor. Bu bağlamda da Bursa Korupark AVM araç kiralama firmaları, bu alanlardan etkili bir şekilde yararlanmak isteyen ve Bursa’nın güzelliklerini keşfetmek isteyen ziyaretçilerin tercihleri arasında yer alıyor.  

Bursa Korupark AVM’ye Nasıl Gidilir?

Bursa Korupark AVM, çok sayıda ziyaretçi çekiyor. Hem şehir içinden hem de şehir dışından alışveriş merkezine ziyaretçiler akın ediyor. Bursa Korupark AVM’ye gitmek için farklı ulaşım seçenekleri bulunuyor. Şehir dışından AVM’yi ziyaret edecek olan kullanıcılar Bursa uçak bileti aldıktan sonra AVM’ye 59 km mesafede yer alan Bursa Yenişehir Havalimanı’na iniş yaparak AVM’ye ulaşım sağlayabiliyor. Bursa otobüs bileti alarak AVM’ye 10 km mesafede yer alan Osmangazi Otogarı’na ulaşarak da AVM’yi ziyaret etmek mümkün oluyor.

Araç kiralama da ulaşım için iyi bir seçenek oluyor. Bursa Korupark AVM’ye 99 km mesafede bulunan İstanbul araç kiralama firmalarından araç kiralanarak AVM’yi ziyaret etmek mümkün. Aynı zamanda Çanakkale araç kiralama firmalarından da araç kiralanarak Bursa’ya gidilebiliyor. AVM’ye şehir içi otobüsleri ve dolmuşlarla da ulaşım sağlamak mümkün. Bursa Korupark AVM araç kiralama fiyatları da araç kiralamayı tercih eden ziyaretçilerin ilgilendiği noktalar arasında yer alıyor.

Bursa Korupark AVM’de Araç Kiralama

Şehre ulaştıktan sonra Bursa araç kiralama seçeneklerini değerlendirerek Korupark AVM ve bölgenin gezilecek yerlerini görmek mümkün oluyor. Farklı bütçelerden kullanıcılara hitap eden farklı modeldeki araçlar da araç kiralama seçenekleri arasında yer alıyor. Bu da ziyaretçilerin ilgisini çeken noktalar arasında yer alıyor. Bursa’nın hem doğal hem de kültürel güzelliklerini Bursa Korupark AVM araç kiralama seçenekleriyle konforlu bir şekilde görebilmek, ziyaretçilerin ilgi gösterdiği durumlar arasında bulunuyor.

Bursa Korupark AVM Yakınında Gezilecek Yerler

 • Bursa Korupark AVM’ye 15 km mesafede yer alan Bursa Teleferik, ziyaretçilerin ilgi gösterdiği bölgeler arasında yer alıyor.
 • Tarihi öneme sahip olan yerler arasındaki Koza Hanı, Korupark AVM’ye 12,4 km mesafede yer alıyor. Kültürel gezileri tercih eden ziyaretçiler Koza Han’ı görmeden bölgeden ayrılmıyor.
 • Korupark AVM’ye 8,9 km mesafede bulunan Soğanlı Botanik Parkı; bilimsel araştırmalara da ev sahipliği yapan yerler arasında. Soğanlı Tabiat Parkı, farklı bitki ve hayvan türlerine ilgisi olanların tercih ettiği bölgeler arasında yer alıyor.

Bursa Korupark AVM Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız