Fiat Doblo

Fiat Doblo Araç Kiralama

Fiat firması ilk olarak 2000’li yılların sonlarına doğru Doblo modelini piyasaya sunarak standart araçların dışına çıkmayı başardı. Geniş bagaj hacmi ile geniş aileler için ideal bir araba modeli olan Fiat Doblo, küçük işletmelerin tercih ettiği araç olmasının yanı sıra geniş bagaj hacmi sayesinde rahat bir yolculuk yapma imkanı sunuyor. Fiat Doblo modelinin ilk çıktığı yıldan günümüze kadar olan süre içerisinde teknik özellikleri ve araç konforu artmaya devam ediyor. İlk çıktığı modelden en son çıkan modele kadar; motor hacmi, yakıt kullanımı, vites çeşitliliği, kapı sayısı gibi özelliklerinin farklı olması nedeni ile fiyatlarında azalma ya da artış gözlenebiliyor. Kiralık Fiat Doblo fiyatları modellerine ve özelliklerine göre farklılık gösteriyor.


Fiat Doblo Genel Tanıtımı

İtalya menşeili bir marka olan Fiat, Doblo serisi ile uzun yola çıkacak kullanıcılara ve fazla valizi olan ailelere daha konforlu bir yolculuk imkanı sunuyor. Genellikle 4 ya da 5 kapılı olarak sunulan modelleri en çok kiralanan araçlar arasında yer alıyor. Fiat Doblo kiralayacakcaksanız ve özellikle küçük çocuğunuz bulunuyorsa 4 kapılı olarak üretilen modelleri tercih ederek daha güvenli bir yolculuk deneyimi yaşamanız tavsiye ediliyor. Benzinli veya dizel olarak yakıt kullanımı olan araçların iki çeşidi de farklı avantajlar sunsa da dizel olan araçlar daha çok bütçe dostu oluyor. Uygun Fiat Doblo kiralama için firmaların vermiş olduğu teklifleri karşılaştırarak bir tercih yapabilirsiniz.


Fiat Doblo Donanım Paketi Özellikleri

Fiat Doblo araçları yakıt kullanımına göre 1.- 2. ve 3. nesil olarak gruplara ayrılıyor. Günümüzde kiralık araç modellerinin arasında son nesil olan 3. nesil modelleri tercih ediliyor. Fiat Doblo modelleri arasında bulunan Easy, Premio Plus ve Safeline serilerini araç kiralama esnasında karşılaştırabilirsiniz. 

  • Fiat Doblo 3 seride dizel araç olmasından dolayı bütçe dostu. 
  • Easy ve Safeline serisi 105 beygir, Premio Plus ise 120 beygir gücünde. 6 ileri manuel vites bulunuyor. 
  • Geniş kapasitesi ile şehir dışından gelen kişiler için ideal bir seçim oluyor. 

Şehir dışından gelecek olan kişiler havalimanı Fiat Doblo kiralama şirketlerinden fiyat bilgisi alabiliyor.