Bursa Osmangazi Zafer Plaza AVM Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Renault Clio 802 ₺
 • Citroen C Elysee 803 ₺
 • Kia Rio 1.007 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Ford Focus 1.041 ₺
 • Toyota Corolla 1.267 ₺
 • Ford Puma 1.389 ₺

Bursa Osmangazi Zafer Plaza AVM

Bursa Osmangazi Zafer Plaza AVM Araç Kiralama

Türkiye’nin en kalabalık dördüncü şehri olan Bursa, ekonomik açıdan Türkiye’nin en gelişmiş şehirleri arasında yer alıyor. Hacivat ve Karagöz’ün memleketi olarak bilinen Bursa, kültür turizmi açısından da büyük öneme sahip bir şehir olarak öne çıkıyor. Adını Osmanlı devletinin kurucusu olan Osmangazi’den alan Bursa’nın güzide ilçesi Osmangazi de Bursa’nın ekonomik ve kültürel zenginliğini bünyesinde taşıyor. Bursa Osmangazi hem kültürel hem de ekonomik açıdan her yıl birçok ziyaretçi akınına uğruyor. Bursa Osmangazi’de yer alan Zafer Plaza AVM ise cam tavanlı ilgi çekici mimarisi ve içerisinde bulunan restoran, mağaza ve işletmeleriyle ziyaretçilerin uğramadan geçmedikleri merkezlerden biri. Bursa Osmangazi Zafer Plaza AVM araç kiralama işlemiyle daha hızlı ve kolay şekilde ulaşılabilir hale geliyor. Sadece AVM içerisini değil tüm Osmangazi’yi de kiralık aracınızla güvenli ve konforlu halde gezip görebilirsiniz. 

Bursa Osmangazi Zafer Plaza AVM Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bursa Osmangazi araç kiralama işlemi ile kolay gezilebilir hale geliyor. Gezi planınızı oluşturmak ve Bursa Osmangazi Zafer Plaza AVM hakkında bilgiler edinmek bu süreçte önem kazanıyor. 

 • Bursa osmangazi Zafer Plaza AVM, Türkiye’nin dördüncü büyük şehri olan Bursa’nın ilk alışveriş merkezi oluşuyla dikkat çekiyor. Öncü bir alışveriş merkezi oluşuyla büyük merkezi öneme sahip olan Zafer Plaza AVM birçok ihtiyacınızı giderebilecek geniş mağaza ve işletmeleriyle ön plana çıkıyor.
 • Bursa ve çevresinin mimari dokusunu bozmadan inşa edebilmek için cadde seviyesinin altında 3 kat çarşı ve 3 kat otopark olarak inşa edilen Zafer Plaza AVM, toplamda altı katlı büyük bir alışveriş merkezi olarak dikkat çekiyor.
 • Zafer Plaza AVM, alışveriş merkezinin tam ortasında bulunan ve AVM’nin ihtiyacı olan gün ışığını almasını sağlayan cam piramit ile şehrin sembol yapıları arasında yer alıyor.

Bursa Osmangazi Zafer Plaza AVM’ye Nasıl Gidilir?

Bursa Osmangazi araç fırsatını değerlendirerek Bursa ve çevresini kolayca gezebilirsiniz. Bursa Osmangazi Zafer Plaza AVM’ye şehrin pek çok farklı noktasından kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Bursa otobüs bileti alarak şehre geldikten sonra sonra Zafer Plaza AVM’ye ulaşım sağlamak istiyorsanız 9,6 kilometrelik mesafeyi kiralık aracınızla 20-25 dakika içerisinde gidilebiliyor. Bursa Osmangazi Zafer Plaza AVM araç kiralama firmalarını kullanarak kiralık aracınıza sahip olabilir ve şehrin her köşesini kendi aracınızla geziyormuş konforuyla seyahat edebilirsiniz. 

Eğer Bursa uçak bileti alarak hava yolu ile şehre geldiyseniz havalimanından Bursa Osmangazi Zafer Plaza AVM’ye ulaşım sağlamak için seçeceğiniz güzergah doğrultusunda değişim gösterebilen 45-60 kilometrelik bir mesafeyi aşmanız gerekiyor. Kiralık aracınız ile yaklaşık olarak bir saatlik sürede havalimanından alışveriş merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Bursa’nın komşu illerinde Balıkesir veya Kocaeli gibi illerden de Bursa Osmangazi Zafer Plaza AVM’ye gidilebiliyor. Bursa Osmangazi-Balıkesir arası 147 kilometre, Bursa Osmangazi-Kocaeli arası ise yaklaşık 148 kilometre mesafeye sahip. Dilerseniz kiralık aracınız ile komşu illerden de Bursa Osmangazi’ye giderek buradan AVM’ye ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul araç kiralama şirketlerinden kiralayacağınız araçlar ile de şehre ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Ankara araç kiralama firmalarından da hizmet alabilirsiniz.

Bursa Osmangazi Zafer Plaza AVM’de Araç Kiralama

Bursa Osmangazi Zafer Plaza AVM kiralık aracınız ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz konuma sahip bir merkez olarak öne çıkıyor. Bursa Osmangazi Zafer Plaza AVM araç kiralama fiyatları kullanıcılara bütçe dostu fırsatlar sunuyor. Her bütçeye ve her isteğe uygun şekilde düzenleme imkanı bulunan kiralık araç paketlerinden size uygun olanını seçebilir ve şehri dilediğinizce gezebilirsiniz. Araç kiralama şirketleri tarafından sunulan ek sigorta, kasko gibi avantaj paketlerini seçerek araç kiralama işleminizi kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Şirketlerin size sunduğu araç çeşitliliği gibi opsiyonlarla seyahatinizi isteğinize göre planlayabilirsiniz. Geniş aileler için de uygun araç ve kiralama işlemi seçenekleri sunan araç kiralama şirketlerini kullanarak Bursa Osmangazi Zafer Plaza AVM’de sevdikleriniz ile güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Bursa Osmangazi Zafer Plaza Yakınında Gezilecek Yerler

Bursa Osmangazi Zafer Plaza yakınında gezilebilecek pek çok yer bulunuyor. Eğer sizler de Bursa’ya geldiyseniz ve Zafer Plaza çevresinde gezmek istiyorsanız aşağıdaki adresleri değerlendirebilirsiniz.

 • Koza Han: Zafer Plaza’ya gelenlerin mutlaka gezmesi gereken yerler arasında bulunuyor. Zafer Plaza ve Koza Han arası 1 kilometre mesafe bulunuyor. Araç ile 2 dakika içerisinde ulaşım sağlanabiliyor.
 • Kent Meydanı: Kent Meydanı, Bursa’nın en çok ziyaret edilen konumlarından bir tanesi. Meydanda pek çok alışveriş noktası, restoran ve gezilecek mekanının olması nedeniyle ziyaret edenlerin sayısı oldukça fazla. Zafer Plaza’dan Kent Meydanı’na 10 kilometrelik bir araç yolculuğu ile 15 dakika içerisinde ulaşım sağlanabiliyor.
 • Bursa Hayvanat Bahçesi: Bursa Hayvanat Bahçesi de mutlaka görülmesi gereken yerlerden bir tanesi. Zafer Plaza’dan 7 kilometre uzaklıkta bulunan hayvanat bahçesine 10 dakikalık bir yolculuk ile ulaşım sağlanabiliyor.

Bursa Osmangazi Zafer Plaza AVM Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız