Dacia Sandero

Dacia Sandero Araç Kiralama

Tatil zamanları yaklaştığında en önemli konulardan bir tanesi araç kiralama aşamaları oluyor. Aracın seçilmesi ve kiralanması süreçlerini daha kolay bir biçimde çözüme ulaştırmak için de ilk yapmanız gereken mesafeye uygun araç seçmek olabilir. Bu durum çerçevesinde de kiralık Dacia Sandero fiyatları özellikle nispeten yakın mesafe ya da uzak mesafe tatillerinde fiyat performans ürünü olabiliyor. Öyle ki hatchback yapısı düşünüldüğünde oldukça geniş bir iç hacmi sunarken aynı zamanda şehir içerisinde park ve kullanım kolaylığı sağlıyor.

Dacia Sandero Araç Kiralama Avantajları

1.2 motoru bulunan aracın yakıt harcama oranı ortalama olarak 6 litre dolaylarında olabiliyor. Bagaj hacmi oldukça geniş bir araç olarak bilinen uygun Dacia Sandero kiralama sürecinde tatil amaçlı durumlar için önemli bir genişlik vadediyor. Aracın yaklaşık olarak 410 litrelik bir bagaj hacmi bulunuyor. Keyifli bir tatil geçirmek isteyenler için yol boyunca tercih ettiğiniz müziğe ulaşımınızı kolaylaştıracak USB sistemi de bulunuyor. Toplam 5 kapılı olan araç, dizel, LPG ve benzinli seçeneklere de sahip.

Dacia Sandero Donanım Özellikleri

Farklı ve renkli bir görsele sahip olan Dacia Sandero, konfor sevenler için tercih edilebilir bir seçenek oluyor.

  • 50 litrelik yakıt deposu ile hem uzun yollar için hem de şehir içi kullanım için uygun bir kiralama tercihi oluyor.
  • Ön koltuklarda hava yastığı, ön iki camda elektrikli mekanizmasının bulunuyor.
  • ABS, hidrolik direksiyon gibi kullanım kolaylıklarını içerisinde bulunduran bir konfor alanı da sağlıyor.
  • 1.2 motor yanı sıra 1.5 motora sahip stepway modeli de bulunuyor.
  • Manuel vitese sahip olan araç 100 km hıza yaklaşık 12 saniyede ulaşıyor.
  • Şehir içerisinde 6.1 litre dolaylarında yakıt harcarken şehir dışında ortalama 4.1 yakıt harcıyor.

Özellikle araç kiralama sonrasında rahat bir tatil arzulayanlar için kolay kiralama seçenekleri ile birlikte havaalanı Dacia Sandero kiralama kolaylığına da herkes ulaşabiliyor. Gösterişli bir yapıya sahip olmasının yanı sıra kolay kullanımı ve özellikle sürücüye verdiği rahatlık ile birlikte tercih edilebilir bir araç olarak tercih ediliyor denilebilir.