İstanbul Ataşehir Optimum AVM Ucuz Kiralık Araçlar

  • Araç Modeli Günlük Fiyat
  • Citroen C Elysee 919 ₺
  • Kia Rio 1.004 ₺
  • Araç Modeli Günlük Fiyat
  • Toyota Corolla 1.234 ₺

İstanbul Ataşehir Optimum AVM

İstanbul Ataşehir Optimum AVM Araç Kiralama

İstanbul’un önemli bölgelerinden olan Ataşehir’de bulunan İstanbul Ataşehir Optimum AVM hem konumuyla hem de içerisindeki etkinlikler ve mağazalarla ziyaretçilerin akın ettiği AVM’ler arasında yer alıyor. Çeşitli ulaşım seçenekleriyle ulaşabilmenin mümkün olduğu AVM hem şehir içinden hem de şehir dışından ziyaretçi ağırlayan bölgeler arasında.

İstanbul Ataşehir Optimum AVM araç kiralama seçenekleri de AVM ziyaretçilerinin tercih ettiği ulaşım çeşitleri arasında yer alıyor. Bu sayede çok sayıda gezilecek yerlere sahip olan İstanbul Ataşehir’i, araç kiralayan ziyaretçiler daha konforlu bir şekilde gezme imkanına da sahip oluyor. Araç kiralayan ziyaretçiler hem AVM içerisini dilediği saatlerde gezebilme ve konforlu bir alışveriş yapabilme imkanına hem de İstanbul’un hem doğal hem de kültürel güzelliklerini diledikleri gibi gezebilme imkanına da sahip oluyor.

İstanbul Ataşehir Optimum AVM Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İstanbul Ataşehir, Anadolu Yakası’nda bulunan ilçeler arasında yer alıyor. Anadolu Yakası’nın gezilecek yerlerine ev sahipliği yapan ilçeler arasında yer alan Ataşehir bu bağlamda ziyaretçi de çeken ilçeler arasında yer alıyor. İstanbul Ataşehir Optimum AVM de Ataşehir’in ziyaretçi çeken yerleri arasında. Farklı markalara ev sahipliği yapan İstanbul Ataşehir Optimum AVM aynı zamanda yiyecek ve içecek alanları bakımından da tercih edilen AVM’ler arasında yer alıyor.

İstanbul Ataşehir Optimum AVM içerisinde; farklı markaların giyim mağazaları, kozmetik ve aksesuar markaları, teknoloji marketleri, ev tekstil ve beyaz eşya mağazaları, banka ATM’leri, terzi ve farklı yiyecek ve içecek alanları bulunuyor. Bu da İstanbul Ataşehir Optimum AVM’nin çok sayıda ziyaretçi çekmesini sağlıyor. İstanbul Ataşehir Optimum araç kiralama fiyatları da bu bağlamda bölgeyi araç kiralayarak gezmeyi tercih eden ziyaretçilerin ilgilendiği noktalar arasında yer alıyor.

İstanbul Ataşehir Optimum AVM’ye Nasıl Gidilir?

Çok sayıda ziyaretçi çeken İstanbul Ataşehir Optimum AVM’ye farklı ulaşım seçenekleriyle ulaşabilmek mümkün. Şehir içinden ziyaretçi çeken AVM, şehir dışından da ziyaretçi çekiyor. Şehir dışından AVM’ye ulaşmak isteyen ziyaretçiler İstanbul Ataşehir Optimum AVM’ye 26 km mesafede yer alan Sabiha Gökçen Havalimanı’na İstanbul uçak bileti alarak iniş yaparak AVM’yi ziyaret edebiliyor. İstanbul Ataşehir Optimum AVM’ye 6,8 km mesafede yer alan Ataşehir Dudullu Terminali’ne ulaşan ziyaretçiler ise İstanbul otobüs bileti alarak geldikten sonra  AVM’yi ziyaret ediyor. Şehir dışından araç kiralayarak bölgeyi ziyaret edenler de bulunuyor. AVM’ye 54 km mesafedeki il olan Yalova’dan Yalova araç kiralama seçenekleriyle de bölgeye ziyaretçiler ulaşıyor. Bununla beraber İstanbul Ataşehir Optimum AVM’ye çok sayıda şehir içi otobüsleri ve tramvaylar da ulaşıyor. İstanbul Ataşehir Optimum AVM araç kiralama firmaları da araç kiralayarak seyahat etmeyi tercih eden ziyaretçilerin değerlendirdiği seçenekler arasında yer alıyor. Bursa araç kiralama şirketlerinden araç kiralanarak da şehre ulaşım sağlanabiliyor.

İstanbul Ataşehir Optimum AVM’de Araç Kiralama

İstanbul Ataşehir oto kiralama seçenekleri, bölgedeki ziyaretçilerin en çok tercih ettiği ulaşım çeşitleri arasında yer alıyor. Bölgeden araç kiralayarak çok sayıda gezilecek yerlere ev sahipliği yapan İstanbul’un güzelliklerini konforlu bir şekilde görebilme imkanı bulunuyor. Araç kiralama seçenekleri farklı bütçelerden kullanıcılara da hitap ediyor. Farklı model araçlar da kiralama seçenekleri kapsamında bulunuyor. İstanbul Ataşehir Optimum AVM’de araç kiralanarak şehir konforlu bir şekilde gezilebiliyor.

İstanbul Ataşehir Optimum AVM Yakınında Gezilecek Yerler

  • AVM’ye 5 km mesafede yer alan Nezahat Gökyiğit Botanik Parkı, doğayla iç içe vakit geçirmek isteyen ziyaretçilerin uğrak noktaları arasında yer alıyor.
  • Ataşehir Mimar Sinan Camii, AVM’ye 3 km mesafede yer alıyor. Tarihi yerlere meraklı olan ve kültürel dokuları merak eden ziyaretçiler camiyi ziyaret ediyor.
  • AVM’ye 2,4 km mesafedeki İstanbul Oyuncak Müzesi de ziyaretçilerin tercih ettiği bölgeler arasında yer alıyor.

İstanbul Ataşehir Optimum AVM Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız