İstanbul Bağcılar Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Fiat Egea 770 ₺
 • Citroen C Elysee 985 ₺
 • Toyota Corolla 1.234 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Citroen C3 1.296 ₺
 • Citroen C Elysee 1.485 ₺
 • Toyota Corolla 1.725 ₺

İstanbul Bağcılar

İstanbul Bağcılar Araç Kiralama

İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Bağcılar, kentte nüfus bakımından 3. büyük ilçe olma özelliğine sahip. Yüz ölçümü bakımından küçük olan bu ilçe; konumu, yeme içme mekanları ve turistik noktaları ile farklı değerler taşıyor. Herkesin kendinden bir şeyler bulmasına olanak tanıyan Bağcılar, yerli ve yabancı turistler tarafından oldukça ziyaret edilen popüler bölgeler arasında bulunuyor.

Farklı yönleri ile bu ünlü İstanbul ilçesini keşfetmeyi istiyorsanız İstanbul Bağcılar araç kiralama ile seyahatinizi kolay bir ulaşımla gerçekleştirebilirsiniz. Araç kiralama işlemini aynı zamanda İstanbul’a yakın iller olan Kocaeli, Düzce, Kırklareli gibi illerden de yapabilir ve İstanbul Bağcılar’a kolayca ulaşabilirsiniz. Örneğin; Kocaeli araç kiralama imkanı, zaman kaybetmeden doğrudan İstanbul Bağcılar’a ulaşmanızı sağlıyor. 

Bu noktada araç tercihinizi İstanbul Bağcılar kiralık araba fiyatları ve araç hakkındaki diğer noktaları inceleyerek yapabilirsiniz. Uygun fiyatla uygun seçenekler sunan İstanbul Bağcılar araç kiralama firmaları, farklı ihtiyaçlara sahip kullanıcılarına farklı araçlar temin ederek yardımcı oluyor. Bu doğrultuda araçların özellikleri ve fiyatları da değişkenlik gösteriyor. Kararınızın ardından talep ettiğiniz lokasyondan araç teslim alabilir ve İstanbul Bağcılar yolculuğunuza başlayabilirsiniz.


İstanbul Bağcılar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İstanbul Bağcılar kiralık araba ile Bağcılar’a doğru yola çıkmadan bu ilçe hakkında bilmeniz gereken noktalar bulunuyor. Bu noktaları bilmek, gezinizin daha keyifli bir hal almasını sağlıyor.

Bağcılar, İstanbul Bağcılar kiralık oto ile gezip görme imkanınızın bulunduğu önemli bir ilçe. İlçeyi gezip görme talebini, hava, kara ve tren gibi ulaşım seçeneklerinin fazlalığı da artırıcı rol oynuyor. En kısa ulaşım türü olan uçak yolculuğu ile İstanbul Bağcılar’a ulaşabilir ve İstanbul’a bağlı olan havalimanlarından İstanbul Bağcılar araba kiralama ile ilçeye kolayca erişebilirsiniz. 

İstanbul Bağcılar kiralık araç size teslim edildikten sonra Bağcılar’daki gezilecek yerleri keşfedebilir ve aracın verdiği konfor hissi ile burada çeşitli gezi rotaları oluşturabilirsiniz. Turistik bir ilçe olan Bağcılar’ın canlı sokaklarında gezebilir, alışveriş yapabilir ve sokak lezzetlerini tadabilirsiniz. Bölgeye yakın olan diğer ilçeleri de gezi rotanıza ekleyebilir ve aracınızla kolayca dilediğiniz mekanlara gidebilirsiniz. 

İstanbul Bağcılar’da günlerinizi daha rahat bir şekilde geçirmek için profesyonel bir şekilde misafirlerini ağırlayan ve bunu makul ücretlerle yapan işletmelerde konaklayabilirsiniz. Evinizde gibi hissetmenize olanak tanıyan otel, pansiyon veya apart gibi işletmeler arasında size uygun fiyat ve olanaklar sunan işletmeyi tercih edebilirsiniz.


İstanbul Bağcılar’a Nasıl Gidilir?

Türkiye’nin en kalabalık ve turizm, ticaret, hizmet sektörleri bakımından gelişmiş bir ili olan İstanbul’un 3. büyük ilçesi Bağcılar’a ulaşım oldukça gelişmiş seçenekler barındırıyor. İstanbul’a bağlı havalimanları, şehir merkezine yakın otobüs terminali ve trenle ulaşım seçenekleri, Türkiye’nin farklı illerinden ile ulaşmanızı kolaylaştırıyor. 

İstanbul uçak bileti alarak İstanbul’daki iki havalimanından tercih ettiğinize hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabiliyorsunuz. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama olanaklarının geliştiği bir adres olarak biliniyor. Şehir merkezine yaklaşık olarak 45 kilometre mesafede bulunan havalimanından Bağcılar’a ulaşmak, oldukça kolay bir alternatif haline geliyor. Bir diğer cazip seçeneği ise İstanbul Havalimanı araç kiralama olanağı oluşturuyor. Şehir merkezine yaklaşık olarak 40 kilometre mesafedeki havalimanından İstanbul Bağcılar araç kiralama şirketlerinden kiraladığınız araç ile ulaşabilirsiniz.

Kente otobüs ile ulaşmak isterseniz İstanbul otobüs bileti almanız gerekiyor. 98 kilometre mesafede bulunan Kocaeli, 217 kilometre mesafedeki Düzce ve 200 kilometre mesafedeki illerden şehir merkezine 14 kilometre mesafedeki İstanbul şehirler arası otobüs terminaline gelebilirsiniz. Ardından terminalde araç kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Diğer bir alternatif ise İstanbul’a trenle ulaşım oluyor. Farklı illerden seferlerin bulunduğu İstanbul’a hızlı tren yoluyla Ankara’dan sıkça seyahat gerçekleşiyor. Şehir merkezine 15 kilometre mesafedeki tren garından Bağcılar’a ulaşım kiralık araçla oldukça pratik şekilde gerçekleşiyor. 


İstanbul Bağcılar’da Araç Kiralama

İstanbul Bağcılar araç kiralama fiyatları, araç kiralamayı oldukça tercih edilebilir kılıyor. Araç özelliklerine de bağlı olarak değişebilen araçlar kendi aracınızla gelmenize göre pek çok avantaj taşıyor. 

Araç kiralama firmaları, ucuz araç temin edebilmenizi sağlarken aynı zamanda konforunuzu ve güvenliğinizi de önemsiyor. Hasar sigortası ve ekstra kasko gibi imkanlar sunan kiralama şirketleri, tercihi kullanıcılara bırakıyor. Konforunuzu artıran ekstra şoför ve navigasyon tercihi de sizin karar verebileceğiniz imkanları oluşturuyor. Siz de bu olanaklar arasından istediğinizi kullanarak araç kiralama deneyiminizi daha da gelişmiş hale getirilebilirsiniz. 

Aynı zamanda araç kiralama hizmetinde aklınıza takılan tüm noktaları yetkili kişiye sorabilir ve bilgi alabilirsiniz. Belirleyeceğiniz diğer rotalarda da araç kiralama hizmetini kullanarak gezmeyi daha cazip hale getirebilirsiniz.


İstanbul Bağcılar’da Gezilecek Yerler

 • Şehir merkezine 18 kilometre mesafedeki Bağcılar Meydanı, Bağcılar veya yakın çevresine gelenlerin mutlaka uğraması gereken turistik noktalardan bir tanesi. İlçedeki uğrak noktalardan bir tanesi halinde olan bölge, alışveriş yapılacak yerler, sokak sanatçıları ve sokak lezzetleri ile mutlaka gezilmesi gereken yerler arasında yerini ön sıralarda alıyor.
 • Araç trafiğine kapalı olması ile rahat rahat gezmeye olanak tanıyan Bağcılar yürüyüş yolunun sağında ve solunda pek çok mağaza bulunuyor. Özel alışveriş merkezleri ve dükkanlara ev sahipliği yapan ve merkeze 18 kilometre mesafede olan bu bölge, keşfedilecek pek çok nokta taşıyor.
 • Geniş bir alana kurulu olan ve park niteliği taşıyan kestane bahçesi; oyun alanları, oturma birimleri, seyir terasları ve spor alanları ile mutlaka görmeniz gereken bir açık alan. Aynı zamanda Bağcılar'daki manzara noktalarından biri olan şehir merkezine 18 kilometre mesafedeki Kestane Park’ına İstanbul Bağcılar oto kiralama imkanı ile rahatça gidebilir ve bölgede piknik yaparak havanın tadını çıkarabilirsiniz.


İstanbul Bağcılar Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız