İstanbul Halkalı Ucuz Kiralık Araçlar

 • Araç Modeli Günlük Fiyat
 • Citroen C Elysee 1,032 ₺
 • Araç Modeli Günlük Fiyat

İstanbul Halkalı

İstanbul Halkalı Araç Kiralama

Türkiye’nin dinamizmi içerisinde barındıran illerinden biri olan İstanbul, Avrupa ve Asya olmak üzere iki farklı yaka üzerine kurulu olması ile öne çıkıyor. İstanbul’un Avrupa Yakası, hareketliliği ile dikkat çeken pek çok ilçeye ev sahipliği yapıyor. Avrupa Yakası’nın dikkat çeken ilçelerinden biri de Halkalı oluyor. Halkalı, esasında İstanbul’da bulunan Küçükçekmece ilçesine bağlı bir mahalle. Küçükçekmece ilçesinin en hareketli ve işlek mahallesi olarak öne çıkan Halkalı, araç kiralama işlemi için de oldukça câzip olan lokasyonlar arasında yer alıyor. 

İstanbul Halkalı araç kiralama işlemi beraberinde pek çok farklı avantajı getiriyor. Bu avantajların başında, Halkalı’nın ideal konumu yer alıyor. İstanbul’daki pek çok turistik bölgeye de yakınlık gösteren Halkalı’da siz de araç kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Halkalı araç kiralama şirketlerinin sunduğu çeşitli avantajlardan yararlanabilir, iş, hobi gibi farklı amaçlar ile gerçekleştirdiğiniz seyahatlerin oldukça konforlu bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Tekirdağ araç kiralama fırsatlarından da yararlanabilir, İstanbul Halkalı’ya komşu illerden de ulaşabilirsiniz.

İstanbul Halkalı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İstanbul Halkalı oto kiralama işlemini gerçekleştirmeden önce Halkalı bölgesi hakkında birtakım bilgilere sahip olmanızda fayda var. Sahip olacağınız bu bilgiler, Halkalı’ya yapacağınız seyahatte gezi rotanızı oluşturmanıza yardımcı olabiliyor.

Halkalı, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan ilçelerden biri. Dolayısıyla geniş imkanları bünyesinde barındıran bu ilçe, ucuz araç kiralama işlemini daha avantajlı bir hale getiriyor. 

Kendine ait bir merkezi, yeme-içme alanları ve alışveriş merkezleri bulunan Halkalı, aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir ilçe oluşu ile öne çıkıyor. Dolayısıyla Halkalı, araç kiralama işlemini gerçekleştirebileceğiniz oldukça ideal lokasyonlardan biri. Siz de İstanbul’un merkezî ilçelerinden biri olan Halkalı’da araç kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Dilerseniz İstanbul Halkalı araç kiralama fiyatlarına göz atabilir, bütçenize uygun araç kiralama firmasını tercih edebilirsiniz. İstek ve ihtiyaçlarınıza uygun aracı belirledikten sonra seyahatlerinizi konforlu ve güvenli bir şekilde sürdürebilirsiniz. 

İstanbul Halkalı’ya Nasıl Gidilir?

İstanbul Halkalı’ya ulaşım için birçok farklı seçenekten faydalanabiliyorsunuz. Eğer şehir dışından gelecekseniz, bu noktada ilk olarak hava yolu imkânı öne çıkıyor. İstanbul uçak bileti alarak Türkiye’nin neredeyse her yerinden direkt ya da aktarmalı uçuşlarla İstanbul’a gelebilirsiniz. İstanbul’a hava yolu ile gelmeyi planlıyorsanız 2 farklı havalimanı arasında seçim yapmanız gerekiyor. Halkalı’ya ulaşmak için tercih edebileceğiniz havalimanları; İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Havalimanı oluyor. Belirtilen havalimanlarına iniş yaptıktan sonra taksi, otobüs ve minibüs gibi ulaşım araçlarını tercih ederek Halkalı bölgesine ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak İstanbul Havalimanı araç kiralama işlemini de tercih edebilirsiniz. Eğer Sabiha Gökçen’i tercih ettiyseniz aynı şekilde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama fırsatlarından yararlanabilir, kiralık aracınızı bulunduğunuz havalimanında teslim alarak yolculuğa kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

İstanbul Halkalı’ya ulaşım için tercih edebileceğiniz seçeneklerden bir diğeri ise kara yolu oluyor. İstanbul’a Türkiye’nin dört bir yanından sürekli olarak otobüs seferleri düzenleniyor. İstanbul otobüs bileti aldıktan sonra otobüs yolculuğu ile Halkalı’ya en yakın otogara ulaşabilir, sonrasında araç kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul Halkalı’ya ulaşmak için; 

 • Ankara’dan 453 km, 
 • Antalya’dan 724 km, 
 • Bolu’dan 262 km, 
 • Bursa’dan 243 km, 
 • İzmir’den ise 561 km mesafe katetmeniz gerekiyor. 

Siz de bölgeye ulaştıktan sonra İstanbul Halkalı kiralık aracınızı teslim alabilir, keyifli bir geziye çıkabilirsiniz.

İstanbul Halkalı’da Araç Kiralama

İstanbul Halkalı araba kiralama seçeneklerinden faydalanarak çeşitli sınırlara bağlı kalmadan istediğiniz gibi yolculuk edebilirsiniz. Avrupa Yakası’nın öne çıkan ilçelerinden biri olan Halkalı, bünyesinde pek çok farklı güzellik barındırıyor. Halkalı’da araç kiraladığınız takdirde sosyalleşmenize imkân veren çeşitli fırsatlardan da yararlanabiliyorsunuz. 

Halkalı araç kiralama şirketleri, sizlere pek çok farklı opsiyon sunuyor. Araç kiralama işlemini gerçekleştirirken kasko, sigorta gibi işlemler ile uğraşmanıza gerek kalmıyor. Dilerseniz navigasyon, mini hasar sigortası ve şoför gibi ekstra imkânlardan da yararlanabiliyorsunuz. 

Araç kiralama işlemini gerçekleştirdikten sonra da İstanbul Halkalı araç kiralama şirketleri yanınızda oluyor. Her zaman teknik ve donanımsal destekleri ile yanınızda olan Halkalı araç kiralama şirketleri, seyahatlerinizin konforlu ve güvenli bir şekilde geçmesini sağlıyor. 

İstanbul Halkalı kiralık araba fiyatları da bu noktada size çeşitli avantajlar sağlıyor. Halkalı araç kiralama şirketlerinin geniş araç filosu sayesinde bütçenize uygun araç modelini belirleyebiliyorsunuz. Siz de tüm bu avantajlardan yararlanmak için Halkalı araç kiralama işlemini gerçekleştirebilir, araç teslimi sonrasında sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. 

İstanbul Halkalı’da ve Çevresinde Gezilecek Yerler

İstanbul Halkalı kiralık araba teslim işlemini gerçekleştirdikten sonra İstanbul’da gezebileceğiniz pek çok farklı turistik bölge bulunuyor. Halkalı ve çevresinde gezebileceğiniz güzîde yerler şu şekilde sıralanıyor:

 • Halkalı Çamlık Piknik Alanı: Günlük hayatın koşturmacasından uzaklaşmak ve kısa bir mola vermek istiyorsanız Halkalı Çamlık Piknik Alanı’nı değerlendirebilirsiniz. Halkalı’ya sadece 650 metre uzaklıkta bulunan bu alan, şehrin ortasında bol oksijene doyabilmenizi mümkün kılıyor. Yürüyüş yolu, oyun alanları, mangal bölümü bulunan bu piknik alanında sevdiklerinizle beraber doyasıya vakit geçirebilirsiniz.
 • Yarımburgaz Mağarası: Yarımburgaz Mağarası’nın tarihi, 400 bin yıl öncesine dayanıyor. Bölgenin en eski yerleşim yerlerinden biri. 1. Derece Arkeolojik - Doğal Sit Alanı statüsüne sahip olan bu mağara, Halkalı’ya 9 km mesafede konumlanıyor. Mağaradan çıkarılan bulgular, İstanbul Arkeoloji Müzesi’nde sergileniyor.
 • Mehmet Arsay Klasik Otomobil Müzesi: Hayranlarından her dönem ilgi gören bu müzede koleksiyoncu Mehmet Arsay’ın biriktirdiği klasik arabalar sergileniyor. Ücretsiz bir şekilde ziyaret edebileceğiniz bu müze, Halkalı şehir merkezine sadece 2.2 km uzaklıkta yer alıyor.
 • Bathonea Antik Kenti: Küçükçekmece’de yer alan Bathonea Antik Kenti, oldukça eski bir yerleşim yeri. M.Ö. 2000’li yıllara kadar uzanan geçmişiyle öne çıkan bu antik kentte geçmişin izlerine şahit olabilirsiniz. Halkalı merkeze yaklaşık 16 km uzaklıkta olan bu tarihi güzelliğe İstanbul Halkalı kiralık otonuzla ulaşım sağlayabilirsiniz.


İstanbul Halkalı Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız