İstanbul Maslak Ucuz Kiralık Araçlar

  • Araç Modeli Günlük Fiyat
  • Fiat Egea 930 ₺
  • Araç Modeli Günlük Fiyat
  • Renault Clio 990 ₺

İstanbul Maslak

İstanbul Maslak Araç Kiralama

Maslak, Türkiye’nin en kalabalık ve gelişmiş ili olan İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunan bir mahalle ve aynı zamanda iş bölgesi. Büyük gökdelenler, iş merkezleri ve sanat alanlarının bulunduğu bu bölge, İstanbul’un en gözde semtlerinden bir tanesini oluşturuyor. Ulaşım kolaylığı ve ilgi çekici pek çok noktası sayesinde sıkça ziyaret edilen bu semtte, aynı zamanda gezilip görülecek çok sayıda mekan bulunuyor.

İstanbul’un hareketli şehir yaşantısına tanıklık edebileceğiniz güzel noktalardan olan Maslak, farklı deneyimler yaşayabileceğiniz adreslerden birini oluşturuyor. Siz de bu yönleri ve daha pek çok farklı noktası ile İstanbul’un Maslak semtini keşfetmek için bulunduğunuz bölgeden araç kiralayabilir ve aracınızla Maslak’a ulaşabilirsiniz.  İstanbul Maslak araba kiralama işlemini aynı zamanda İstanbul Maslak’tan da yapabilir veya dilediğiniz farklı bir konumdan da gerçekleştirebilirsiniz. Bu konumlar arasında olan İstanbul’a yakın iller Kocaeli, Sakarya, Bursa ve Kırklareli gibi illerden de araç kiralayarak kolay bir şekilde İstanbul Maslak’a ulaşabilirsiniz. Örneğin; Bursa araç kiralama hizmetini kullanabilir ve İstanbul Maslak’a hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İstanbul Maslak’ta araç kiralamadan önce lokasyonu belirlemenin ardından kendinize uygun aracı belirlemek için İstanbul Maslak kiralık araba fiyatlarını ve araç özelliklerini inceleyebilir ve sonrasında değerlendirme yapabilirsiniz. Bu sayede size uygun aracı belirlemenin yanı sıra bütçenizde de avantaj yakalayabilirsiniz. 

İstanbul Maslak Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İstanbul Maslak araç kiralama hizmetinden önce bu semt hakkında kapsamlı araştırma yaparak bazı konuları öğrenmelisiniz. Bu noktalar, seyahatinizi kolaylaştırmanın yanında yaşayacağınız deneyimin de daha keyifli hale gelmesini sağlıyor. 

Bilmeniz gereken bu noktalar arasında özellikle İstanbul Havalimanı’nın Maslak’a oldukça yakın olması ön plana çıkıyor. Yaklaşık 33 km mesafede bulunan İstanbul Maslak ve havalimanı arasındaki bu mesafeyi kiralık aracınız sayesinde kolaylıkla gidebilir ve Maslak’a konforlu bir yolculuk sonrasında ulaşabilirsiniz.

İstanbul Maslak’a ulaşmanın ardından bölgedeki konaklama birimlerinde konaklayabilirsiniz. İstanbul’un görkemli şehir manzarasına tanıklık etmenize olanak tanıyan Maslak otellerinde konforlu bir konaklama deneyimi edinebilirsiniz. 

Konaklama deneyiminin yanı sıra Maslak’ta bulunan restoran, kafe ve diğer mekanları da gezebilirsiniz. Semtte konaklama ve seyahat deneyimin yanında bölgede yemek yemek, alışveriş yapmak gibi farklı aktiviteler yapabilir ve doyasıya zaman geçirebilirsiniz.

İstanbul Maslak’a Nasıl Gidilir?

İstanbul Maslak’ta bulunan alternatif ulaşım seçenekleri sayesinde semte kolayca ulaşmak mümkün oluyor. Farklı illerden semte ulaşmak isteyenler için hava yolu, demir  yolu ve kara yolu ile ulaşım seçenekleri bulunuyor. 

İstanbul Maslak’a farklı illerden hava yolu ile ulaşmak isteyenler için İstanbul uçak bileti alarak ulaşmak son derece kolay oluyor. İstanbul Maslak, İstanbul Havalimanı’na 33 km mesafede ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 50 km mesafede bulunuyor. Uçak yolculuğunun ardından Maslak’a ulaşmak, İstanbul Maslak kiralık araba ile son derece kolay oluyor. Bu noktada İstanbul Havalimanı araç kiralama firmaları vasıtasıyla dilediğiniz noktadan araç kiralama işlemini gerçekleştirebilir ve aracınızı teslim alabilirsiniz. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanarak seyahatinizi devam ettirebilirsiniz.

Kara yolu ile Maslak’a ulaşım sağlamak isterseniz pek çok farklı ilden düzenlenen otobüs seferleri sayesinde İstanbul otobus bileti satın alarak yolculuğunuza başlayabilirsiniz. İstanbul Otobüs Terminali’ne Bursa 155 km, Sakarya 158 km, Kırklareli 201 km, Kocaeli 99 km mesafede bulunuyor. Maslak ise İstanbul Otobüs Terminali’ne 20 km uzaklıkta bulunuyor. Aradaki bu mesafeyi terminalden araç kiralayarak hızlı bir şekilde gidebilir ve Maslak’a ulaşabilirsiniz. 

İstanbul Maslak’ta Araç Kiralama

İstanbul Maslak, iş merkezi olması ve seyahatseverlerin uğrak noktası olması sebebi ile sıkça ziyaret edilen bir bölge olarak biliniyor. Bölgeye ulaşım seçeneklerinin son derece fazla olması avantaj oluştururken bir diğer ulaşım alternatifini İstanbul Maslak kiralık araç hizmeti oluşturuyor. 

İstanbul Maslak kiralık oto hizmeti, kendinize ait aracınızla istediğiniz noktaya kolayca ulaşabilmenizi sağlıyor. İstanbul Maslak oto kiralama imkanı, kendinize ait aracınızla konforlu bir kullanım deneyimi sunmanın yanı sıra daha pek çok yönden avantaj oluşturuyor. 

Ucuz araç seçenekleri ve sunduğu imkanlar sayesinde kolaylık sağlayan araç kiralama firmaları, aynı zamanda güvenliğinizi de önemsiyor. Kasko, hasar sigortası, navigasyon, ekstra şoför gibi seçenekleri tercihinize bırakan İstanbul Maslak araç kiralama şirketleri, araç kiralama hizmetini almanızdan itibaren tüm sorularınızı yanıtlayarak danışma hizmeti veriyor.  

İstanbul Maslak’ta Gezilecek Yerler

İstanbul Maslak’a gelenler için bölgede gezilecek pek çok yer bulunuyor. Siz de bu yerlere gidip görmek isterseniz uygun İstanbul Maslak araç kiralama fiyatlarından yararlanarak araç kiralayabilir ve semte giderek Maslak’ı baştan sona keşfedebilirsiniz. Doğal alanlar, müzeler ve sanat galerilerinin bölgeye özgü bir doku oluşturduğu semtte başlıca gezilecek yerler listesini oluşturan noktalar bulunuyor.

  • Araç tesliminin ardından Maslak’ta gezebileceğiniz noktalardan biri Maslak Kasırları. Eski dönemlerden kaldığı bilinen bu kasırlar, tarihe tanıklık etmenizi sağlıyor. Kasrın en büyük özelliği ise çivi kullanılmadan yapılması. Şehir merkezine 24 km mesafede bulunan kasırlar, görsel bir şölen niteliği taşıyor. El oymasının mimariye yansımasının güzel örneklerinden birini oluşturan kasırlar, kartpostallık fotoğraflar için eşsiz bir manzara sunuyor.
  • Özel bir koleksiyon müzesi olan Elgiz Müzesi, Maslak’ta gezebileceğiniz diğer bir noktayı oluşturuyor. Türkiye’deki ilk çağdaş sanat müzesi olan Elgiz Müzesi’nde sürekli eğitim, program ve sergi gibi çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Uluslararası platformda etkinliğe sahip olan Elgiz Müzesi’nin merkezden 20 km ötede konumlası, size avantaj sağlıyor.
  • Ünlü eserlerin sergilendiği Pg Art Galeri, Maslak’ta gezilecek yerlerden bir tanesini oluşturuyor. Koleksiyonerler için önemli bir mekan olarak bilinen galeride pek çok sanat eserinden örnekler görmek mümkün oluyor. Maslak’ta bulunan Pg Art Galeri, sadece 20 km mesafede konumlanıyor.


İstanbul Maslak Diğer Ulaşım Seçenekleri

Araç Kiralama Hakkında Blog Yazılarımız